Juniori - JUNIORU IZLASES NOTEIKšANA IZLASES SACENSĪBĀM 2014.gadā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

22.septembris /
Maigurs, Mārica, Māris
IenāktIenāktIenākt
  1. gadā izlasei paredzētais starts:

 Eiropas Jauniešu čempionāts 20. - 27.okt.

S/V-20 (4+4)

 

Atlases kritēriji:

Eiropas Jauniešu čempionāts (Ungārija) 20. - 27.okt.

 

Atlases sacensības:

  1. Latvijas čempionāts garajā distancē 19.07 (Jaujas, Pļaviņu novads);
  2. Siguldas kauss 15.08 (Bundzinieki, Līgatnes novads);
  3. Latvijas čempionāts vidējā distancē 05.09 (Gauja, garezeri)

Ieskaita 2 rezultātu summu koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

Izlasē iekļūst SV20:

Junioru izlasē iekļauti Rihards Krūmiņš un Fricis Spektors, 1.dalībnieks pēc atlases rezultātiem, 1 dalībnieki pēc  treneru lēmuma, kuru pieņem treneru komisija;

Juniores – izlasē iekļauta Signe Sirmā un 1.dalībnieces pēc rezultātiem, 2. dalībnieces pēc treneru lēmuma, kuru pieņem treneru komisija.

 

 

Treneru komanda: Atis Heinols (Juniori), Martiņš Sirmais (Juniori), Līga Valdmane,Baiba Smila (Jaunieši), Henrijs Freimanis (jaunieši) CONCORDIA LL fizioterapeite Liene Leske

 

  

 

  • JUNIORU IZLASES NOTEIKšANA IZLASES SACENSĪBĀM 2014.gadā

    01.03.2014

     

     

     

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Skaitliskais sastāvs

    1.

    Baltijas čempionāts

    31.05.-01.06.Lietuva,Zarasai

    D20 - 4

    H20 - 4

    2.

    JWOC

    21.07.-28.07.Bulgārija,

    Borovets

    D20 – 4

    H20 – 4(max6)

    3.

    Eiropas Junioru kauss

    3.-6.10.2014,Beļģija,Lommel

    DH20–3 +3

    4.

    Baltijas Junioru kauss

    18.-19.11.Polija,

    DH20 – 5+5

     

     

     

    Plānotās treniņnometnes:

     

    1)      Sezonas sākuma nometne JWOC kandidātiem, Baldone.

     

    2)      Treniņnometne Saldū 3.-5.01.

     

    3)      7.-9.03. pavasara treniņnometne Ventspilī.

     

         2) maijs, treniņnometne Bulgārija (aptuvenie datumi jūnijs)

     

         3) treniņnometne  6.-8.06.Latvija

     

         4) treniņnometne 11.-13.07.Latvija

     

         5) Sezonas noslēgums – treniņnometne novembrī.

     

     

     

    Izlases veidošanas kārtība

     

    BALTIJAS ČEMPIONĀTS

     

    Izlasē iekļauti:

     

    D-20 Līga Valdmane, Sandra Grosberga

     

    H-20 Rūdolfs Zērnis, Mikus Puriņš

     

    Pārējais sastāvs tiek nosaukts pēc atlašu sacensību rezultātiem. Izlases vadītājam, saskaņojot to ar izlašu komisiju,

    ir tiesības vienu sportistu no D-20 un H-20 grupas nosaukt pēc lēmuma.

     

    Atlases sacensības:

     

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Rīgas Kausi

    19.04., Jaunciems

    vidējā

    2.

    Aronas kauss

    26.04., Madonas novads

    vidējā

    3

    Latvijas čempionāts

    10.05.Aizpute,Aizputes n.

    sprints

    4.

    Latvijas čempionāts

    11.05.Kalvene,Aizputes n.

    garā

    5.

    Rīgas čempionāts

    17.05.Baldone

    garā

     

     

     

    Ieskaita 3 labākos koeficientus no 5 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

     

     JWOC

     

    LOF budžeta līdzekļi dalībai JWOC plānoti- 3gb.D20+3gb.H20 junioru daļējai apmaksai, 4-6 sportistam

    tiek dota iespēja startēt par kluba, sponsoru, pašvaldības vai personīgajiem līdzekļiem

     

    Mērķi: noteikt spēcīgāko sastāvu startam JWOC,

     

    Plānotais rezultāts: 1. – 25.vieta individuālajās distancēs un 1.-10.vieta stafetē.

     

    Pamatojoties uz sasniegtajiem rezultātiem un plānveidīgo gatavošanos izlases sastāvā bez atlasēm iekļauti Rūdolfs Zērnis, Mikus Puriņš, Līga Valdmane, Sandra Grosberga.

     

    Sastāvs: D 20 – ne vairāk kā 4 sportistes (L.Valdmane, S.Grosberga,+ 2 pēc atlašu rezultātiem)

     

    H-20 – ne vairāk kā 6 sportisti (R.Zērnis, M.Puriņš,+ 2 pēc atlašu rezultātiem,5-6  sportists pēc izlašu komisijas lēmuma).

     

    Junioriem, kuri pretendē uz izlasi atlašu koeficientu summa 3 startos nedrīkst būt mazāka par 270p.

     

     Sportistiem, kuri nosaukti dalībai JWOC bez atlasēm jāuzrāda augstvērtīgs rezultāts kādā no kontrolstartiem – Rīgas kausi (1.-3.vieta), Aronas kauss (vidējā vai garā distance 1.-3.vieta), „Silva leage” sacensībās Zviedrijā..1-25.vieta), Latvijas čempionāts, (1-3v.),Baltijas čempionāts (1.-6.v.)

     

    Atlases sacensības JWOC izlases kandidātiem:

     

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Rīgas Kausi

    19.04., Jaunciems

    vidējā

    2.

    Aronas kauss

    26.04., Madonas novads

    vidējā

    3

    Latvijas čempionāts

    10.05.Aizpute,Aizputes nov.

    sprints

    4.

    Latvijas čempionāts

    11.05.Kalvene,Aizputes nov.

    garā

    5.

    Rīgas čempionāts

    17.05.Baldone

    garā

     

     

     

    Ieskaita 3 labākos koeficientus no 5 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks/dalībnieka laiku.

     

     

     

    Ieteicamie fizisko normatīvu rādītāji Junioru izlases kandidātiem

     

     

     

    Nr.

    Distance

    Juniores

    Juniori

    1.

    2000 m telpās

    8:15

    6:30

    2.

    3000 m telpās

    13:15

    9:45

    3.

    5000 m telpās

    -

    18:50

    4.

    Kross 4 km

    17:20

    -

    5.

    Kross 8 km

    -

    30:00

     

     

     

    Junioru izlases kandidātiem nepieciešams piedalīties oficiālajā orientieristu krosā (Juniores – 4 km, juniori – 8 km) Biķernieku mežā, vai arī  kādās no oficiālām novada, reģiona vai Latvijas sacensībās v/a vai krosā.

     

    Ja sportistam objektīvu pamatotu iemeslu dēļ nav bijusi iespēja savākt nepieciešamo atlašu skaitu vai piedalīties krosa testa sacensībās, izlases vadītājam ir tiesības nosaukt sportistu izlases sastāvā, pamatojot savu lēmumu, apstiprinātā skaitliskā sastāva robežās, kā arī - tiesības mainīt  dalībnieku skaitlisko sastāvu noteiktajās robežās.

     

    Ja kāds no nosauktajiem sportistiem nevar startēt JWOC, viņa vietā var tikt nosaukts cits sportists, ja ir izpildījis atlases kritērijus.

     

    Sportista uzrādītais rezultāts Baltijas čempionātā, ir noteicošais lēmuma pieņemšanā, sastādot izlases sastāvu JWOC.

     

     

     

    EJC

     

    Izlases sastāvu apstiprina Izlašu komisija, ņemot vērā sportista uzrādītos rezultātus sezonā.

     

     

     

    BJC

     

    Izlasē iekļauti:

     

    D-20 Līga Valdmane, Sandra Grosberga

     

    H-20 Rūdolfs Zērnis, Mikus Puriņš

     

          Pārējo sastāvu nosauc:

     

    -         pēc atlašu sacensību rezultātiem (D-20 2 sportistes, H-20 2 sportisti)

     

    -         pa vienam sportistam D-20 un H-20 pēc LOF izlašu komisijas lēmuma

     

    Ja kāds no nosauktajiem sportistiem nevar startēt BJC, viņa vietā var tikt nosaukts cits sportists, ja ir izpildījis atlases kritērijus.

     

    Atlases sacensības:

     

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Malienas kauss

    16.08., Alūksne

    Vidējā

    2.

    Latvijas čempionāts

    6.09., Jēkabpils

    Vidējā

    3.

    Cēsu rudens

    20.09., Cēsis

    Garā

     

     

     

    Ieskaita 2 labākos koeficientus no 3 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

     

     

     

    Prasības  izlases kandidātiem uz JWOC

     

    1.Sagatavot kopējo individuālo sagatavošanās plānu uz JWOC līdz 30.12.2013.

     

    2.Informēt par plāna realizāciju un atskaitīties par kopējo treniņa darba apjomu.(katru mēnesi).

     

    3. Izlases sportistiem (kandidātiem) līdz 1.05. Izlases vadītājam jāiesniedz sporta ārsta slēdziens par veselības stāvokli  - analīžu un kompleksā slodzes testa rezultātus

     

     4. Izlases sportista (kandidāta) pienākums ir savlaicīgi informēt izlases vadītāju par jebkurām veselības problēmām vai lēmumu nepiedalīties kādās no sacensībām, kurās viņš ir apstiprināts komandas sastāvā.

     

    5. Par izlases sportistu (kandidātu) lietoto medikamentu, uztura bagātinātāju atbilstību WADA noteiktajām prasībām,  atbild paši izlases kandidāti un viņu personīgie treneri.

     

    6. Izlases sportistam (kandidātam), jāpiedalās atlases sacensībās un kopējos organizētajos izlases pasākumos.

     

    7. Izlases sportistiem (kandidātiem) ikdienā jāievēro sportiskie principi, prasības, ētika, ar savu uzvedību jāattaisno sava atbilstība valsts izlasei.

     

    8. Izlases kandidāts apņemas ievērot izlases veidošanas kārtību, pēc iekļūšanas  izlases sastāvā slēdz rakstisku vienošanos ar LOF.

     

     

     

    Lēmumus par izlases sastāvu pieņem izlases vadītājs, saskaņojot tos ar LOF izlašu komisiju. Izlases sastāvu apstiprina LOF valde.

     

     

     

    Junioru izlases vadītājs Oskars Zērnis

     

    e-pasts: oskars9@inbox.lv

     

    Tel.nr. 29455360

     

     





Atlikušo zīmju skaits:

0,15373992919922