Jaunieši - Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi/ plāns 2020. gadā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.janvāris /
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
IenāktIenāktIenākt
  • Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi/ plāns 2020. gadā

    26.11.2019

    Baiba SmiLa | Nav komentāru

    2020. gadā izlasei paredzēti starti sekojošās sacensībās:

    1. Baltijas čempionāts 30.-31. maijs, Lietuva

      SV14 – 4 4

      SV16 - 5 5

      SV18 – 5 5

    2. Eiropas Jauniešu čempionāts 19.-22.jūnijs, Ungārija, Satgotorjan

      SV16 – 4 4

      SV18 – 4 4

    3. Baltijas Junioru kauss … oktobris Somija

      SV16 – 5 5

      SV18 – 5 5

    4. Eiropas junioru kauss 11.-14.septembris, Beļģija . Tikai tad, ja būs komandas pārstāvis...!

      SV18 – 3 3

    Atlases kritēriji:

    Eiropas jauniešu čempionāts 19.-22.jūnijs, Ungārija, Satgotorjan

    Atlases sacensības:

    1. Kurzemes pavasaris Auce., 1.diena (vidējā) 04.04.
    2. Rīgas kausi , 11.-12.04. (vidējā iedzīšana)
    3. LR čempionāts Jaujas (garā)- 09.05.

    Ieskaita 2 rezultātu summu koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē iekļūst SV16 un SV18 grupās – 2 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 2 pēc izlases trenera lēmuma, vadoties pēc sportista rezultātu dinamikas ( LK un ārvalstu sacensībās).

    Kā viens no būtiskākajiem atlases rādītājiem ir starti BOC 30.-32.05. Lietuvā.

    Treneru komanda: Baiba Smila (vadītājs), Henrijs Freimanis, CONCORDIA LL fizioterapeite Liene Leske, jaunais treneris- Līga Valdmane.

     

    Baltijas čempionāts 30.-31. maijs, Lietuva

    Atlases sacensības:

    1. Kurzemes pavasaris Auce., 1.diena (vidējā) 04.04.
    2. Rīgas kausi , 11.-12.04. (vidējā iedzīšana)
    3. LR čempionāts Jaujas (garā)- 09.05.

    Ieskaita 2 labākos koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē iekļūst SV16 un SV18 grupās – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 2 pēc izlases trenera lēmuma, vadoties pēc sportista rezultātu dinamikas ( LK un ārvalstu sacensībās).

    SV 14 grupās Izlasē iekļūst - 4 pēc atlašu rezultātiem.

     

    Baltijas Junioru kauss ... oktobris, Somija

    Šīs ir jauniešu B izlases sacensības!

    B izlases paplašināts sastāvs tiks nosaukts pēc 3 pavasara atlases sacensībām

    Konkrētais izlases sastāvs BJC tiks nosaukts pēc rudens atlases sacensībām:

    Atlases sacensības (datumi tiks precizēti pēc kalendāra ievietošanas LOF lapā):

    1. Siguldas kauss, 1.diena (vidējā) 15.08. Gančauskas
    2. LR čempionāts (vidējā) 05.09 Garezeri-Gauja
    3. Cēsu rudens (garā) 19..09.

    Ieskaita 2 labāko startu koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    SV16;18 grupā:

    Izlasē var iekļūt 2 labākie pēc atlašu rezultātiem un 3 pēc BJC izlases trenera un izlases trenera lēmuma, dodot priekšroku perspektīviem, bet mazāk pieredzējušiem sportistiem (tiem, kas nav startējuši EYOC savā vecuma grupā).

    Dalībnieks, kurš uzrādīs augstvērtīgu rezultātu rudens sacensību laikā, bet iepriekš ataisnojošu iemeslu pēc nebūs bijis iekļauts B sastāvā arī var tikt iekļauts B sastāvā pēc izlases trenera lēmuma.

    Treneri:

    Konsultants: Baiba Smila

     

    Eiropas junioru kauss 11.-14.septembris, Beļģija.

    Atlases sacensības (datumi tiks precizēti pēc kalendāra ievietošanas LOF lapā):

    1. Siguldas kauss, 1.diena (vidējā) 15.08. Gančauskas
    2. LR čempionāts (vidējā) 05.09 Garezeri-Gauja
    3. Cēsu rudens (garā) 19..09

    Ieskaita 2 labāko startu koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    SV18;20 grupā:

    Izlasē var iekļūt 2 labākie pēc atlašu rezultātiem un 1-2 pēc izlases trenera lēmuma

     

    Izlases koptreniņi, nometnes, gatavojoties 2020.g. sezonai:

    EYOC 2020 Izlases kandidātu nometne. Ungārija, Salgotorjan 21.-27.10.

    Uzdevumi:

    -rast priekštatu par EYOC 2020 apvidu;

    -izstrādāt ind.gatavošanās plānu EYOC2020.

    1 dienas tikšanās :

    1- sportista uzturs, atjaunošanās līdzekļi pēc un slodzes laikā. (23.augusts). Vieta : Rīga, Auseklis telpas.

    2- sportista psiholoģiskās sagatavošanās aspekti. (13.septemris). Vieta : Rīga, Auseklis telpas.

    3- 23.novembris koptreniņš pl 12 00 – Piekūnītis kartē (Magnēts 12.kārta) un Ik Auseklis – Silciema iela 3

    4-....janvāris koptreniņš

    5...februāra beigas koptreniņš

    Ķermeņa stabilitātes testi, savas gatavības, turpmākajām fiziskām slodzēm, novērtēšana 18. un 19. 10.2019.

    EYOC izlases kandidātu 2- 3d. nometne Latvijā- ... janvāris

    EYOC izlases viss EYOC2020 treneru korpuss. 2-3 dienu nometne Latvijā (datumi tiks precizēti...jūnijā).

     

    Uzdevumi:

    Tehniski/taktiskā “pieslīpēšana” pirms EYOC 2020.

    EYOC 2021. Izlases kandidātu treniņnometne Lietuvā (rudens-datumi vēl tiks precizēti/skolēnu brīvlaiks).

    Ieteicams veikt 2 reizes gadā (rudens/pavasaris) funkcionālās diagnostikas testus ( LOV, SPORTA LABORATORIJA- Brīvības 363, vai citur, kur veic funkcionālās diagnostiskas testu).

    Ieteicama dalība:

    • Salgó Cup 17th November 2019

     

    Domājot par EYOC 2021 Lietuvā, Viļņa 25.-27.06.2021.

    Ieteicams:

    EYOC 2021. oficiālās treniņnometnes.

    09.11. Viļņas rogainings 3stundas., Vingio parka estrāde

    25.04-26.04    Pavasario Taure (Sprint Cup) Lietuva, Trakai

    Orientēšanās sacensības Viļņas apkārtnē

     

     

     

    Pasaules Skolēnu čempionāts 2021. atlases Serbija ~maijs  (PROJEKTS! Var būt izmaiņas pēc nolikuma publicēšanas internetā).

    Atlases sacensības:

    1. Siguldas kauss, 1.diena (vidējā) 15.08. Gančauskas
    2. LR čempionāts (vidējā) 05.09 Garezeri-Gauja
    3. Cēsu rudens (garā) 19.09. 

    Ieskaita 2 labāko startu koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē var iekļūt 4 labākie pēc atlašu rezultātiem un 1 pēc izlases komisijas lēmuma.

    Skolu grupā vērtējam 3 labāko dalībnieku koeficientu  summu.

    Atbildīgais : Krista Strautniece

     





Atlikušo zīmju skaits:

0,056930065155029