Jaunieši - Latvijas jauniešu izlase 2019 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

16.septembris /
Dārgs, Asja, Asnate, Dāgs
IenāktIenāktIenākt
  • Latvijas jauniešu izlase 2019

    16.07.2019

    Baiba Smila | Nav komentāru

    Latvijas jauniešu izlase 2019

    A izlase

    S18

    1.

    Elza

    Ķuze

    OK Alnis-JNSC

    2.

    Aija Denija

    Trēziņa

    ZVOC-VBSS

    3.

    Kristīne

    Brunere

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    4.

    Anna Emīlija

    Suta

    ZVOC-VBSS

     

    V18

    1.

    Dāvis

    Šolmanis

    Auseklis IK

    2.

    Nils

    Ciglis

    Kāpa OK

    3.

    Emīls

    Zērnis

    Saldus OK

    4.

    Pauls

    Alberings

    Burkānciems & Co

     

    S16

    1.

    Laura

    Berķe

    Auseklis IK

    2.

    Agnese

    Jaunmuktāne

    Azimuts OK-Sm BJSS

    3.

    Aiga Irbe

    Blūma

    Auseklis IK

    4.

    Leonarda

    Baltiņa

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

     

    V16

    1.

    Matīss

    Saulīte

    Auseklis IK

    2.

    Artems

    Babins

    Madonas BJSS/OK Arona

    3.

    Emīls

    Lazdāns

    Auseklis IK

    4.

    Gustavs

    Staņa

    Auseklis IK

     

    B izlase

    S18

    1.

    Kristīne

    Berķe

    Auseklis IK

    2.

    Agnija

    Caune

    Azimuts OK-Sm BJSS

    3.

    Zanda

    Stabiņa

    Azimuts OK-Sm BJSS

    4.

    Taiga

    Lazdāne

    Auseklis IK

    5.

    Arleta

    Apsīte

    OK Alnis-JNSC

    6.

    Tabita Tīna

    Lūka

    Sēlijas mežs OSK

    7.

    Laura Nikola

    Pinne

    Sēlijas mežs OSK

    8.

    Emīlija Anna

    Staģe

    Auseklis IK

    9.

    Alise

    Zagorska

    Auseklis IK

    10.

    Elza

    Bojāre

    Sēlijas mežs OSK

    11.

    Elizabete

    Vimba

    Auseklis IK

    12.

    Arta

    Jonāse

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    13.

    Paula

    Berķe

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

     

    V18

    1.     

    Kārlis

    Neimanis

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    2.     

    Rihards

    Gailis

    Auseklis IK

    3.     

    Ralfs Jānis

    Eižvertiņš

    OK Alnis-JNSC

    4.     

    Kārlis

    Stradiņš

    Auseklis IK

    5.     

    Andris

    Svilāns

    Ogre OK/SC

    6.     

    Jēkabs Niklāvs

    Janovs

    Siguldas Takas

    7.     

    Māris

    Heinols

    Burkānciems & Co

    8.     

    Kristiāns

    Staņa

    Auseklis IK

     

    S16

    1.

    Anda

    Jaunmuktāne

    Azimuts OK-Sm BJSS

    2.

    Līva

    Cera

    Auseklis IK

    3.

    Elīza

    Madsena

    Madonas BJSS/OK Arona

    4.

    Tīna Kate

    Spektore

    Auseklis IK

    5.

    Kristīne

    Stoldere

    RSP

    6.

    Una Undīne

    Dzērve

    Kāpa OK

    7.

    Agate

    Šicāne

    Sēlijas mežs OSK

    8.

    Laine

    Odziļeviča

    Sēlijas mežs OSK

    9.

    Žozefīna

    Zavjalova

    Ogre OK/SC

    10.

    Anete

    Actiņa

    3A

    11.

    Anna

    Buholca

    OK Alnis-JNSC

    12.

    Dārta

    Putne

    Gulbenes n BJSS/Pūznis OK

    13.

    Madara

    Celma

    Azimuts OK-Sm BJSS

    14.

    Anete Anna

    Strazdiņa

    Azimuts OK-Sm BJSS

    15.

    Paula

    Baltmane

    Auseklis IK

    16.

    Kitija

    Elksne

    Sēlijas mežs OSK

    17.

    Madara

    Bērziņa

    Gulbenes n BJSS/Pūznis OK

     

    V16

    1.

    Austris

    Kalniņš

    Alūksne-Ape OK

    2.

    Jēkabs

    Ločmelis

    Burkānciems & Co

    3.

    Mārcis

    Jansons

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    4.

    Uģis

    Beķeris

    Madonas BJSS/OK Arona

    5.

    Matīss

    Timermanis

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    6.

    Mārcis

    Graudums

    Madonas BJSS/OK Arona

    7.

    Alvis

    Miglavs

    ZVOC-VBSS

    8.

    Jēkabs

    Segliņš

    OK Alnis-JNSC

    9.

    Normunds

    Zaharāns

    Gulbenes n BJSS/Pūznis OK

    10.

    Ronalds

    Aleksāns

    Ogre OK/SC

    11.

    Arvīds

    Gills

    Auseklis IK

    12.

    Ermīns

    Neilands

    Gulbenes n BJSS/Pūznis OK

    13.

    Jurģis Egons

    Strazdiņš

    Kāpa OK

    14.

    Klāvs

    Pļaviņš

    Madonas BJSS/OK Arona

    15.

    Jēkabs Toms

    Andersons

    Ogre OK/SC

    16.

    Jēkabs

    Podnieks

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja





Atlikušo zīmju skaits:

0,11047792434692