Jaunieši - Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi/ plāns 2019. gadā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

8.decembris /
Gunārs, Vladimirs, Gunis
IenāktIenāktIenākt
  • Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi/ plāns 2019. gadā

    13.11.2018

    Baiba Smila | Nav komentāru

    Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi/ plāns 2019. gadā

     

    2019. gadā izlasei paredzēti starti sekojošās sacensībās:

     

      1. Pasaules skolēnu čempionāts 29.aprīlis-5.maijs,Igaunija
      2. Baltijas čempionāts 25.-26. maijs, Igaunija, Rõuge

        SV14 – 4 4

        SV16 - 5 5

        SV18 – 5 5

      3. Eiropas Jauniešu čempionāts 27.jūnijs- 30. jūnijs, Baltkrievija, Grodno

        SV16 – 4 4

        SV18 – 4 4

      4. Baltijas Junioru kauss 5.-6. oktobris Latvija

        SV16 – 5 5

        SV18 – 5 5

     

    Atlases kritēriji:

    Pasaules skolēnu čempionāts 29.aprīlis-5.maijs,Igaunija

    Izlase ir noteikta pēc 2018.gada atlasēm.

    Atbildīgie treneri: Krista Strautniece, Nauris Neimanis ...

    Eiropas jauniešu čempionāts 27.jūnijs- 30. jūnijs, Baltkrievija, Grodno

    Atlases sacensības:

    1. Kurzemes pavasaris Saldus apk., 1.diena (vidējā) 06.04.
    2. Rīgas kausi , 1 2 dienas summa 13.-14.04.
    3. LR čempionāts Smiltene (garā)- 11.05.

    Ieskaita 2 labākos koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē iekļūst SV16 un SV18 grupās – 2 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 2 pēc izlases trenera lēmuma, vadoties pēc sportista rezultātu dinamikas ( LK un ārvalstu sacensībās).

    Treneru komanda: Baiba Smila (vadītājs), Henrijs Freimanis, CONCORDIA LL fizioterapeite Liene Leske, jaunais treneris.

     

     

    Baltijas čempionāts 25.-26. maijs, Igaunija, Rõuge

    Atlases sacensības:

    SV14; SV 16; SV18 grupām:

    1. Kurzemes pavasaris Saldus apk., 1.diena (vidējā) 06.04.
    2. Rīgas kausi , 1 2 dienas summa 13.-14.04.
    3. LR čempionāts Smiltene (garā)- 11.05.

    Ieskaita 2 labākos koeficientus no 3 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē iekļūst SV16 un SV18 grupās – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 2 pēc izlases trenera lēmuma, vadoties pēc sportista rezultātu dinamikas ( LK un ārvalstu sacensībās).

    SV 14 grupās Izlasē iekļūst - 4 pēc atlašu rezultātiem.

     

    Baltijas Junioru kauss 5.-6. oktobris, Latvija

    Šīs ir jauniešu B izlases sacensības!

    B izlases paplašināts sastāvs tiks nosaukts pēc 3 pavasara atlases sacensībām

    Konkrētais izlases sastāvs BJC tiks nosaukts pēc rudens atlases sacensībām:

    Atlases sacensības (datumi tiks precizēti pēc kalendāra ievietošanas LOF lapā):

    1. Siguldas kauss, 1.diena (garā) 17.08.
    2. OK Arona kauss, 1.diena 24.08.
    3. LR čempionāts (vidējā) 07.09.
    4. Cēsu rudens 21.09.

     

    Ieskaita 3 labāko startu koeficientus no 4 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    SV16;18 grupā:

    Izlasē var iekļūt 2 labākie pēc atlašu rezultātiem un 3 pēc BJC izlases trenera un izlases trenera lēmuma, dodot priekšroku perspektīviem, bet mazāk pieredzējušiem sportistiem (tiem, kas nav startējuši EYOC savā vecuma grupā).

    Dalībnieks, kurš uzrādīs augstvērtīgu rezultātu rudens sacensību laikā, bet iepriekš ataisnojošu iemeslu pēc nebūs bijis iekļauts B sastāvā arī var tikt iekļauts B sastāvā pēc izlases trenera lēmuma.

    Treneri: Elizabete Blumentale ...

    Konsultants: Baiba Smila

     

    Izlases koptreniņi, nometnes, gatavojoties 2019.g. sezonai:

          1. EYOC 2019 Izlases kandidātu nometne. Baltkrievija, Grodno 22.-25.10.2018.

            Uzdevumi:

            -rast priekštatu par EYOC 2019 apvidu;

            -izstrādāt ind.gatavošanās plānu EYOC2019.

          2. 1 dienas tikšanās . Tēma- sportista uzturs, atjaunošanās līdzekļi pēc un slodzes laikā. (28.septembris). Vieta : Rīga, Auseklis telpas.
          3. Ķermeņa stabilitātes testi, savas gatavības, turpmākajām fiziskām slodzēm, novērtēšana 9. un 16. 11.2018.
          4. EYOC 2019 paplašinātās izlases nometne LK 2018 apbalvošana 19.11.2019. Jelgava
          5. EYOC izlases kandidātu 2- 3d. nometne Latvijā- ... janvāris
          6. EYOC izlases viss EYOC2019 treneru korpuss. 3 - 4 dienu nometne Baltkrievijā- jūnija 2.-3.nedēļa (datumi tiks precizēti) vai Latvijā.

            Uzdevumi:

            • Tehniski/taktiskā “pieslīpēšana” pirms EYOC 2019.
          7. Ziemas periodā tiek plānoti koptreniņi 1 izmantojot TOS Magnēts vai citu OS klubu piedāvātos treniņus. Koptreniņu grafiks (datumi un vieta var vēl mainīties):

            Koptreniņu grafiks (datumi un vieta var vēl mainīties):
            Datums Atbildīgais Vieta Treniņa mērķis

            19.novembris (Mārtiņš ?) testi (kartes izpratne/kartes lasīšana) virziena treniņš..
            5.janvāris Kaspars
            2.vai 9.februāris
            2. vai 23. marts

            Vietas: būtu labi Baldone, Tērvete, Tukums, Lilaste-Saulkrasti jūras puse, Smecersils.....?

             

            EYOC 2020. Izlases kandidātu treniņnometne Ungārijā (rudens-datumi vēl tiks precizēti/skolēnu brīvlaiks).

    Ieteicams veikt 2 reizes gadā (rudens/pavasaris) funkcionālās diagnostikas testus ( LOV, SPORTA LABORATORIJA- Brīvības 363, vai citur, kur veic funkcionālās diagnostiskas testu).

    Ieteicama dalība “ Grodno cup 12.-14.04.19. un CAMP #1...2”, kuru organizē EYOC 2019 organizatori:

    Domājot par EYOC 2020 Ungārijā.

    Ieteicams:

    Orientēšanās sacensības Ungārijā

    EYOC 2020. oficiālās treniņnometnes Ungārijā.





Atlikušo zīmju skaits:

0,11022090911865