Jaunieši - 2018.g jauniešu-junioru A un B izlase ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Rauls, Rodrigo
25.septembris /
IenāktIenāktIenākt
  • 2018.g jauniešu-junioru A un B izlase

    13.07.2018

    Baiba Smila | Nav komentāru

    2018.g jauniešu-junioru A un B izlase

    S 18-20

    A izlase

    1.

    Agnija

    Caune

    Azimuts OK- Sm BJSS

    2.

    Signe

    Sirmā

    OK Alnis-JNSC

    3.

    Magda

    Cigle

    Kāpa OK

    4.

    Elīza

    Ozola

    Auseklis IK

    5.

    Vilma

    Alberinga

    Burkānciems & Co

    B izlase

    1.

    Elīna

    Skopāne

    Azimuts OK- Sm BJSS

    2.

    Arta Renāte

    Rulle

    ZVOC-VBSS

    3.

    Laura Elīza

    Lapiņa

    Auseklis IK

    4.

    Sintija

    Ozola

    ZVOC-VBSS

    5.

    Elizabete

    Vimba

    Auseklis IK

    6.

    Zanda

    Stabiņa

    Azimuts OK- Sm BJSS

    7.

    Elvita

    Alksne

    ZVOC-VBSS

    8.

    Jana Marta

    Ivanovska

    Azimuts OK- Sm BJSS

    9.

    Emīlija Anna

    Staģe

    Auseklis IK

     

     

    V18-20

    A izlase

    1.

    Uldis

    Upītis

    Kāpa OK

    2.

    Matīss

    Slikšjānis

    Azimuts OK- Sm BJSS

    3.

    Edgars

    Ustinovs

    Ogre OK/SC

    4.

    Rihards

    Krūmiņš

    OK Alnis-JNSC

    5.

    Fricis

    Spektors

    Auseklis IK

    6.

    Ilgvars

    Caune

    Azimuts OK- Sm BJSS

    7.

    Rihards

    Gailis

    Auseklis IK

    8.

    Dāvis

    Šolmanis

    Auseklis IK

    B izlase

    1.

    Valters

    Reneslācis

    Ogre OK/SC

    2.

    Renārs

    Kokorevičs

    Gulbenes n BJSS/Pūznis OK

    3.

    Rihards

    Knēts

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    4.

    Rūdolfs Matīss

    Vimba

    ZVOC-VBSS

    5.

    Pauls

    Alberings

    Burkānciems & Co

    6.

    Matīss

    Leitlands

    Burkānciems & Co

    7.

    Haralds

    Ulmanis

    Auseklis IK

    8.

    Kristaps

    Bruners

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    9.

    Kārlis

    Neimanis

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    10.

    Ansis

    Poikāns

    Auseklis IK

    11.

    Emīls

    Zērnis

    Saldus OK

    12.

    Jānis

    Valpuski

    Ogre OK/SC

    13.

    Māris

    Heinols

    Burkānciems & Co

    14.

    Kristiāns

    Staņa

    Auseklis IK

    15.

    Edijs

    Dzalbs

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

     

    S16

    A izlase

    1.

    Aija Denija

    Trēziņa

    ZVOC-VBSS

    2.

    Kristīne

    Brunere

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    3.

    Elza

    Ķuze

    OK Alnis-JNSC

    4.

    Anna Emīlija

    Suta

    ZVOC-VBSS

    B izlase

    1.

    Kristīne

    Berķe

    Auseklis IK

    2.

    Aiga Irbe

    Blūma

    Auseklis IK

    3.

    Līva

    Cera

    Auseklis IK

    4.

    Dina

    Palsa

    Meridiāns-CPSS-Pārgauja

    5.

    Alise

    Zagorska

    Auseklis IK

    6.

    Liene

    Mālniece

    ZVOC-VBSS

    7.

    Arleta

    Apsīte

    OK Alnis-JNSC

    8.

    Taiga

    Lazdāne

    Auseklis IK

    9.

    Tīna Kate

    Spektore

    Auseklis IK

    10.

    Una Undīne

    Dzērve

    Kāpa OK

    11.

    Anna

    Buholca

    OK Alnis-JNSC

    12.

    Kristīne

    Stoldere

    RSP

    13.

    Agate

    Šicāne

    Sēlijas mežs OSK

    14.

    Laine

    Odziļeviča

    Sēlijas mežs OSK

    15.

    Laura Nikola

    Pinne

    Sēlijas mežs OSK

    16.

    Tabita Tīna

    Lūka

    Sēlijas mežs OSK

     

    V16

    A izlase

    1.

    Ralfs Jānis

    Eižvertiņš

    OK Alnis-JNSC

    2.

    Kārlis

    Stradiņš

    Auseklis IK

    3.

    Matīss

    Saulīte

    Auseklis IK

    4.

    Jēkabs

    Ločmelis

    Burkānciems & Co

    B izlase

    1.

    Austris

    Kalniņš

    Alūksne-Ape OK

    2.

    Nils

    Ciglis

    Kāpa OK

    3.

    Normunds

    Zaharāns

    Gulbenes n BJSS/Pūznis OK

    4.

    Artems

    Babins

    Madonas BJSS/OK Arona

    5.

    Andris

    Svilāns

    Ogre OK/SC

    6.

    Artūrs

    Freimanis

    OK Alnis-JNSC

    7.

    Mārcis

    Graudums

    Madonas BJSS/OK Arona

    8.

    Klāvs

    Pļaviņš

    Madonas BJSS/OK Arona

    9.

    Alvis

    Miglavs

    ZVOC-VBSS

    10.

    Uģis

    Beķeris

    Madonas BJSS/OK Arona

    11.

    Paulis

    Janovs

    Siguldas Takas





Atlikušo zīmju skaits:

0.030311107635498