Jaunieši - Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi 2016. gadā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

31.maijs /
Jūsma, Alīda
IenāktIenāktIenākt
  • Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi 2016. gadā

    17.11.2015

    Baiba Smila | Nav komentāru

    Latvijas Jaunatnes izlases veidošanas nosacījumi 2016. gadā

    1. gadā izlasei paredzēti starti sekojošās sacensībās:

    1.

    Baltijas čempionāts

    11.-12. jūnijs, Igaunija

    SV14 – 4+4

    SV16 - 5+5

    SV18 – 5+5

    2.

    Eiropas Jauniešu čempionāts

    30.jūnijs- 3. jūlijs, Polija

    SV16 – 4+4

    SV18 – 4+4

    3.

    Baltijas Junioru kauss

    21.-23. oktobris  Igaunija

    SV16 – 5+5

    SV18 – 5+5

    4.

    Pasaules Skolēnu čempionās

    Palermo 22.04-28.04.2017

    SV 15 izlase+skola

    SV 17 5+5 5+5

     

     

    Atlases kritēriji

    Eiropas jauniešu čempionāts 30.06.-03.07. Polija

    Atlases sacensības:

    1. Rīgas kausi (vidējā) 23.04.
    2. Aronas kauss Jāņukalns (vidējā)- 30.04
    3. Aronas kauss Jāņukalns (garā)- 01.05
    4. LR čempionāts Daugavpils (sprints)- 07.05
    5. LR čempionāts Daugavpils (garā)- 08.05

    Ieskaita 3 labākos koeficientus - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē iekļūst HD16 un H18 grupās – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 4. pēc izlases komisijas lēmuma D 18 grupā- 2. pēc rezultātiem, 2. pēc izlases komisijas lēmuma.

    Treneru komanda: Baiba Smila (vadītājs), Henrijs Freimanis + ārsts un viens no jauno treneru komandas.

    19.-23.05. EYOC izlases sastāvam plānojas treniņnometne Polijā (sacensību apvidū).

    Atbildīgais- Henrijs Freimanis

     

    Baltijas čempionāts 11.-12.06. Igaunija

    Atlases sacensības:

    1. Rīgas kausi (vidējā) 23.04.
    2. Rīgas kausi (vidējā) 24.04.
    3. Aronas kauss Jāņukalns (vidējā)- 30.04
    4. Aronas kauss Jāņukalns (garā)- 01.05
    5. LR čempionāts Daugavpils (garā)- 08..05

     

    Ieskaita 3 labākos koeficientus  no 5 startiem - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē iekļūst HD16 un H18 grupās – 4 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 5-tais. pēc izlases komisijas lēmuma, HD 14 grupās- 4 pēc atlašu rezultātiem. D 18 – 2 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 3-pēc izlases komisijas lēmuma.

    Treneru komanda: Iveta Holcmane (vadītājs), Māris Stabiņš + viens no jauno treneru komandas.

     

    Baltijas Junioru kauss 21.-23.10. Igaunija

    Šis ir jauniešu B izlases sacensības!

    Atlases sacensības:

    1. Malienas kausi (videjā) 20.08.
    2. LR čempionāts (vidējā) 03.09.
    3. Cēsu rudens (garā) 25.09.

    Ieskaita 2 labāko startu koeficientus  - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    SV16;18 grupā:

    Izlasē var iekļūt 2 labākie pēc atlašu rezultātiem un 3 pēc izlases komisijas lēmuma, dodot priekšroku perspektīviem, bet mazāk pieredzējušiem sportistiem (tiem, kas nav startējuši EYOC savā vecuma grupā)

    Treneri: Līga Valdmane, Krista Strautniece, Sindija Širaka

    Konsultants: Baiba Smila

     

    Pasaules Skolēnu čempionāts, Itālija, Palermo 22.04-28.04.2017.  (PROJEKTS! Var būt izmaiņas pēc nolikuma publicēšanas internetā).

     

     

    Atlases sacensības:

    1. LR čempionāts Daugavpils (garā) 08.05
    2. Malienas kausi (videjā) 20.08.
    3. LR čempionāts (vidējā) 03.09.
    4. Cēsu rudens (garā) 25.09.
    5. Skolu kauss Sigulda 20.04. (kvalifikācijas skrējiens)

     

    Ieskaita 3 labāko startu koeficientus  - 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

    Izlasē var iekļūt 4 labākie pēc atlašu rezultātiem un 1 pēc izlases komisijas lēmuma.

     

    Skolu grupā vērtējam 3 labāko dalībnieku koeficientu  summu.

     





Atlikušo zīmju skaits:

0,046851873397827