Jaunieši - Latvijas Jaunatnes izlases darba plāns un izlases veidošanas nosacījumi 2014. gadā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts
21.marts /
IenāktIenāktIenākt
  • Latvijas Jaunatnes izlases darba plāns un izlases veidošanas nosacījumi 2014. gadā

    01.01.2014

    2014. gadā izlasei paredzēti starti sekojošās sacensībās:

    1.

    Baltijas čempionāts

    31.05-1.06. maijs, Lietuva

    SV14 – 4+4

    SV16 - 5+5

    SV18 – 5+5

    2.

    Eiropas Jauniešu čempionāts

    25.-28. Jūnijs, Maķedonija

    SV16 – 4+4

    SV18 – 4+4

    4.

    Eiropas Junioru kauss

    3.-6. oktobris, Beļģija

    SV18 – 3+3

    5.

    Baltijas Junioru kauss

     18.-19.novembris Polija

    SV16 – 5+5

    SV18 – 5+5

    6.

    Pasaules skolēnu čempionāts

    2015.gads, aprīlis?

    SV14 skolas-5

    SV16 skolas-5

    SV14 izlase-5

    SV14 izlase-5

     

    Atlases kritēriji.

    Eiropas  jauniešu čempionāts

    -izlasē startam Eiropas jauniešu čempionātā un Baltijas čempionātā iekļauti  D18 Diāna Marta Ruka – pamatojoties uz 2013. gada rezultātiem Eiropas Jauniešu čempionātā. sportistei jāpiedalās vismaz 2 no 5 atlases sacensībām, kurās jāapliecina sava sportiskā forma šajā sezonā –koeficientu summa 2 startos nedrīkst būt mazāka par 180p. Pretējā gadījumā sportiste izlasē var iekļūt pēc kopējās atlases sistēmas.

    - pārējiem izlases kandidātiem

    Atlases sacensības  –  Rīgas kausi  - Jaunciems, vidējā  dist. 19.04.

    -          Aronas kauss – Ļaudona, vidējā dist. 26.04  

    -          Aronas kauss – Ļaudona, garā dist. 27.04

    -          Latvijas čempionāts – Aizpute, sprints dist. 10.05

    -          Latvijas čempionāts – Kalvene, garā dist. 11.05

    Ieskaitē tiek vērtēti 3 labākie koeficienti no 5 sacensībām

    Izlasē iekļūst HD16 un H18 grupās – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 4. pēc izlases komisijas lēmuma.

    D18 grupā – 2 dalībnieki pēc atlases rezultātiem un viens pēc izlases komisijas lēmuma.

    Komandas vadītāja-  I. Valdmane

    Baltijas čempionāts   - Atlases sacensības

    –  Rīgas kausi  - Jaunciems, vidējā  dist. 19.04.

    -          Aronas kauss – Ļaudona, vidējā dist. 26.04 

    -          Aronas kauss – Ļaudona, garā dist. 27.04

    -          Latvijas čempionāts – Aizpute, sprints dist. 10.05

    -          Latvijas čempionāts – Kalvene, garā dist. 11.05

    Ieskaitē tiek vērtēti 3 labākie koeficienti no 5 sacensībām

    Izlasē iekļūst tikai pēc atlases rezultātiem(izņemot D.M Ruka).

    Komandas vadītāja – I. Valdmane

    Eiropas Junioru kauss   -izlasē iekļūst 3 pēc sezonā uzrādītajiem rezultātiem, saskaņojot to ar izlases vadītāju.

    Nebūs finansējums no LOF.

    Atbildīgais – V. Āboliņš

    Baltijas Junioru kauss –izlasē var iekļūt 3 labākie pēc atlašu rezultātiem un 2 pēc izlases vadītāja lēmuma, dodot priekšroku perspektīvajiem, mazāk pieredzējušiem sportistiem. Izlasē bez atlasēm iekļaujami  sportisti, kas 2014. gada Eiropas jauniešu čempionātā ir iekļuvuši labāko 10niekā.

    Atlases sacensības-

                                                    - Malienas kauss vidējā dist. 16.08.

                                                    -Latvijas čempionāts – Viesīte - vidējā dist 6.09.

                                                    - Cēsu rudens -  garajā dist. 20.09.

                                                    -  Latvijas čempionāts maratonā – 27.09

    Ieskaita 3 labākos koeficientus no 4 startiem.

                                                   

    2015. gada jaunatnes izlasē iekļūst sportisti, kas 2014. gada Eiropas Jauniešu čempionātā izcīna 1.-10. vietu kādā no individuālajām distancēm.

    Komandas vadītāja – I. Valdmane

    Pasaules skolēnu čempionāts.

    Atlases sacensības  - Latvijas čempionāts  – Aizpute, sprinta  dist. 10.05

    -  Latvijas čempionāts – Kalvene, garā dist. 11.05

     -Latvijas čempionāts – Viesīte - vidējā dist 6.09.

    -Latvijas čempionāts - maratons - 27.09.

    -Latvijas kausa kopvērtējums

    Ieskaitē 3 no 5 koeficientiem.

    Skolu grupā vērtējam 3 labāko dalībnieku koeficientu  summu.

    Izlašu komandā iekļaujam 4 pēc atlases rezultātiem, vienu pēc izlases vadītāja lēmuma.

     

    Jauniešu izlases vadītāja

    Inguna Valdmane

    valdinguna@inbox.lv

    29198221





Atlikušo zīmju skaits:

0.054842948913574