Jaunieši ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Oļegs, Vineta
17.augusts /
IenāktIenāktIenākt
  • 2013

    01.01.2013

    13.11.2013.

    Izlases nometne

    Šī gada 22. - 24. novembrī Baldonē notiks jaunišu - junioru, kā arī pieagušo izlases sportistu nometne. Sīkāka informācija un pieteikšanās nometnei šeit.

    Informācija EYOC izlases dalībniekiem.

     

     

     Tiekamies lidostā Rīga 23.oktobrī plkst 13 30. Izlidošana no Rīgas ar reisu Rīga- Brisele (plkst. 15 05.), Brisele- Porto (plkst. 22 15). Mājās atgriežamies 28. oktobrī plkst. 10 05 ar reisu Brisele – Rīga. Nakti no 27. uz 28. oktobri pavadam Briseles lidostā (ielidojam plkst. 21 50, izlidojam plkst. 6 50)

    Atgādinājums- lidosta Rīga drošības nodevu veikt savlaicīgi internetā (https://secure-payment.riga-airport.com/lv )

                Līdzi jāņem-pase vai identifikācijas karte, nepilngadīgajiem vecāku atļaujas, ceļojumu apdrošināšana būs kopīga.
    Ēdināšana- būs ceturtdien pusdienas, vakariņas, piektdien, sestdien visas trīs ēdienreizes, svētdien brokastis un ēšanas paka. Tātad jānodrošinās ar ēdināšanu atlikušajā laikā.
                Visiem ir jāņem līdzi izlases skrienamie neiloni un parādes krekliņi, kam ir arī izlases

    iesildīšanās jakas, vai arī jāaizņemas tās.

     

    Kontakttelefoni: 29198221 Inguna Valdmane, 26542051 Inguna Čākure, Baiba Smila 29652719.

     

    Izlases sastāvs EYOC Portugāle, Caldas da Rainha  25.-27..oktobris

     

     

     

     

    Vieta

    Vārds

    Uzvārds

    Klubs

    S16

     

     

     

    1.

    Elizabete

    Blūmentāle

    Ozons

    2.

    Diāna Marta

    Ruka

    Ozons

    3.

    Anete

    Čama

    Azimuts OK- Sm BJSS

    4.

    Austra

    Zušēvica

    Kāpa OK

     

     

     

     

    V16

     

     

     

    1.  

    Uldis

    Upītis

    Kāpa OK

    1.  

    Edgars

    Ustinovs

    Ogre OK/SC

    1.  

    Endijs

    Titomers

    OK Alnis-JNSC

    1.  

    Matīss

    Slikšjānis

    Azimuts OK- Sm BJSS

     

     

     

     

    S18

     

     

     

    1.  

    Sandra

    Grosberga

    CPSS/Meridiāns/Pārgauja

    1.  

    Kendija

    Aparjode

    Kāpa OK

    1.  

    Madara

    Brice

    Ozons

    1.  

    Annija

    Zaļaiskalna

    Auseklis IK

     

    V18

     

     

     

    1.  

    Alvis

    Reinsons

    Auseklis IK

    1.  

    Emīls Henrijs

    Taube

    ZVOC-VBSS

    1.  

    Emīls

    Dzalbs

    CPSS/Meridiāns/Pārgauja

    1.  

    Klāvs

    Stiprais

    Madonas BJSS/OK Arona

     

     

     

     

    Treneri:

    Inguna Valdmane

    Inguna Čākure

    Baiba Smila

    Agris Peipiņš

     

    Informācija BJC izlases dalībniekiem.

     

    Atlases rezultāti:

     

     http://odb.lv/2013/RA/

     

                Izbraukšana 4.oktobrī 6.00 no Satekles un Lāčplēša ielu stāvlaukuma ar autobusu (lielu -46 vietas).
    Prāmis 13.30 no Tallinas. Maršruts pa Valmieras ceļu caur Straupi, Valmieru, Ainažiem.
    Atpakaļ prāmis 6.oktobrī 16.30 no Helsinkiem.
                Līdzi jāņem-pase vai identifikācijas karte, nepilngadīgajiem vecāku atļaujas, ceļojumu apdrošināšana pašu ziņā (tikai noteikti jāapdrošinās).
    Ēdināšana- būs piektdien vakariņas, sestdien visas trīs ēdienreizes, svētdien brokastis un ēšanas paka. Tātad jānodrošinās ar ēdināšanu atlikušajā laikā.
    Gulēšana uz grīdas, tāpēc jāņem līdzi guļammaisu, paklāju utt.
                Visiem, kam ir, jāņem līdzi izlases skrienamie neiloni, kam nav, mēģinām aizņemties. Kuriem ir vairāki eksemplāri, lūdzu paņemiet līdzi, varēsiet aizdot uz maču komandas biedriem.
    Brauciena kopējās izmaksas 75 Ls. Nauda jāieskaita LOF kontā vai arī noskaidrojiet, kas par jums maksā (pašvaldība, sporta skola, klubs utt)
    Kontakttelefoni: 29198221 Inguna Valdmane, 26542051 Inguna Čākure

     

    Izlases sastāvs BJC Somija 4-6.oktobris

           

    Vieta

    Vārds

    Uzvārds

    Klubs

    S16

     

     

     

    1.

    Elizabete

    Blūmentāle

    Ozons

    2.

    Diāna Marta

    Ruka

    Ozons

    3.

    Anete

    Čama

    Azimuts OK- Sm BJSS

    4.

    Austra

    Zušēvica

    Kāpa OK

    5.

    Zelma

    Lapiņa

    Kāpa OK

    V16

         

    6

    Uldis

    Upītis

    Kāpa OK

    7

    Edgars

    Ustinovs

    Ogre OK/SC

    8

    Endijs

    Titomers

    OK Alnis-JNSC

    9

    Matīss

    Slikšjānis

    Azimuts OK- Sm BJSS

    10

    Valters

    Reneslācis

    Ogre OK/SC

    S18

         

    11

    Sandra

    Grosberga

    Kāpa OK

    12

    Kendija

    Aparjode

    Kāpa OK

    13

    Madara

    Brice

    Ozons

    14

    Annija

    Zaļaiskalna

    Auseklis IK

    15

    Laura

    Leiboma

    Kāpa OK

     

     

     

     

     

    V18

         

    16

    Alvis

    Reinsons

    Auseklis IK

    17

    Emīls Henrijs

    Taube

    ZVOC-VBSS

    18

    Emīls

    Dzalbs

    CPSS/Meridiāns/Pārgauja

    19

    Klāvs

    Stiprais

    Madonas BJSS/OK Arona

    20

    Jānis

    Baunis

    Madonas BJSS/OK Arona

    S20

         

    22

    Līga

    Valdmane

    ZVOC-VBSS

    23

    Marta

    Jansona

    CPSS/Meridiāns/Pārgauja

    24

    Ilze

    Buža

    CPSS/Meridiāns/Pārgauja

    25

    Madara

    Šadrina

    Kāpa

    26

    Rūta

    Plakane

    Auseklis IK

           

    V20

         

    27

    Jānis

    Sārs

    Mežmalas/MTB

    28

    Ivars

    Kļaviņš

    Ozons

    29

     

     

     

    30

    Pēteris

    Liepa

    ZVOC

    31

    Atis

    Heinols

    ZVOC

           
           

    Treneri

         

    32

    Inguna Valdmane

     

    31.01.1969

    33

    Inguna Čākure

     

    08.03.1965

     

     

     

     

    Latvijas Jaunatnes izlases  veidošanas noteikumi 2013. Gadā.

    Izlases sacensības.

     

    N.p.k.

    Sacensības

    Datums

    Izlases sastāvs

    Atbildīgais

    1.

    Baltijas čempionāts

    17.-19.05.

    Igaunija, Kuura

    SV14 – 4+4

    SV16 - 5+5

    SV18 – 5+5

    Oskars

     

     

    2.

    Eiropas Junioru kauss

    4.-6.10.

    Francija, Saint Etienne

    SV18 – 3+3

    SV20-   3+3

     

    3.

    Baltijas Junioru kauss

    5.-6.10

    Somija,Helsinki

    SV16 – 5+5

    SV18 – 5+5

    Inguna V.

     

    4.

    Eiropas Jauniešu čempionāts

    31.10.-03.11.

    Tiks precizēts

    SV16 – 4+4

    SV18 – 4+4

    Baiba

     

     

    Plānotās treniņnometnes:

    1) 1.03.-3.03. sezonas sākuma nometne izlases kandidātiem (vieta tiks paziņota, atkarībā no sniega daudzuma);

        2) 2-3 dienas oktobrī pirms EJC

         3) Sezonas noslēgums – treniņnometne novembrī.

     Visiem minētajiem pasākumiem jāplāno  (kluba, novada, personīgais,u.c.) līdzfinansējums, iespēju robežās tiks piesaistīts LOF finansējums.

    Izlases veidošanas kārtība.

     

    Latvijas Jaunatnes izlases sastāvā bez atlasēm iekļauta Sandra Grosberga (S18), pamatojoties uz 2012.gadā sasniegtajiem rezultātiem.

    Šai sportistei jāpiedalās vismaz 2 no 4 atlases sacensībām, kurās jāapliecina sava sportiskā forma šajā sezonā–koeficientu summa 2 startos nedrīkst būt mazāka par 180p.

    Izlases sastāvs tiek noteikts pēc atlases sacensībās sasniegtajiem rezultātiem.

    Ieskaitē tiek vērtēti 2 koeficienti no 4 sacensībām, kurus iegūst pēc formulas: 100*uzvarētāja laiks/dalībnieka laiks

    Sakarā ar to ,ka HD18 grupu dalībnieki pretendē uz Latvijas Junioru izlasi startam Pasaules Junioru čempionātā, atlases sacensībās tiks plānotas vienādas distances HD18,20 grupām. (izņemot Baltijas čempionātu)

     

    Baltijas čempionāts17.-19.05.Igaunija.

    Atlases sacensības.

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Kurzemes pavasaris

    7.04.,Kalvene

    Garā

    2.

    Aronas kauss

    27.04., Madonas novads

    Vidējā

    3.

    Aronas kauss

    28.04., Madonas novads

    Garā

    4.

    Rīgas čempionāts

    11.05., Baldone

    Garā

     

    Ieskaitē tiek vērtēti 2 labākie koeficienti no 4 sacensībām.

    HD14 grupās izlasēs vietu izcīna – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.

    HD16 grupās izlasēs vietu izcīna – 4 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.

    D18 grupā S. Grosberga iekļauta izlasē pēc sasniegtajiem rezultātiem 2012.gadā, sekojošie 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.

    H18 grupā izlasēs vietu izcīna – 4 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.                     

                                                    Eiropas Junioru kauss

    Dalība sacensībās bez LOF finansiālā atbalsta. Izlases sastāvu nosaka izlašu komisija, vadoties no Latvijas kausā sasniegtajiem rezultātiem.

    Baltijas Junioru kauss 5.-6.10. Somija.

    D18 grupā  S. Grosberga iekļauta izlasē pēc sasniegtajiem rezultātiem 2012.gadā, sekojošās 3 dalībnieces pēc atlases rezultātiem, 1  pēc izlases trenera lēmuma.

    H18 grupā izlasēs vietu izcīna – 4 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma

    HD16 grupās izlasē var iekļūt 4 labākie pēc atlašu rezultātiem un 1 pēc izlases trenera lēmuma.

     

    Atlases sacensības

                                       

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Latvijas čempionāts

    1.06.Alūksne

    Sprints

    2.

    Latvijas čempionāts

    2.06.Alūksne

    Garā

    3.

    Malienas kauss

    17.08., Alūksne

    Vidējā

    4.

    Valmierasčempionāts

    24.08.Augstroze

    Garā

    5.

    Latvijas čempionāts

    7.09., Ģikši

    Vidējā

    Ieskaita 3 labākos koeficientus no 5 startiem.

     

    Eiropas  jauniešu čempionāts 31.10.-3.11.

    Atlases sacensības.

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Latvijas čempionāts

    1.06.Alūksne

    Sprints

    2.

    Latvijas čempionāts

    2.06.Alūksne

    Garā

    3.

    Malienas kauss

    17.08., Alūksne

    Vidējā

    4.

    Valmierasčempionāts

    24.08.Augstroze

    Garā

    5.

    Latvijas čempionāts

    7.09., Ģikši

    Vidējā

    Ieskaita 3 labākos koeficientus no 5 startiem.

    Sportista sasniegtais rezultāts BJC, tiek ņemts vērā, nosaucot galīgo izlases sastāvu uz EJC.

    HD16 grupās izlasēs vietu izcīna – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.

    D18 grupā S. Grosberga iekļauta izlasē pēc sasniegtajiem rezultātiem 2012.gadā, sekojošās 2 dalībnieces pēc atlases rezultātiem, 1  pēc izlases trenera lēmuma.

    H18 grupās izlasēs vietu izcīna – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.

    1-3 vietu dalībnieki var tikt atbalstīti ar LOF līdzfinansējumu, 4 atlases dalībnieks startē sacensībās bez LOF līdzfinansējuma.

    Informācija par finansējumu tiks precizēta pēc LOF budžeta apstiprināšanas.

    Ja ,sportistam atlases sacensībās sasniegtā koeficientu summa nesasniedz 270 punktus , tas izlašu komisijai ir tiesības lemt par sportista neiekļaušanu izlasē.

    Noteikumi, kas jāievēro Latvijas jaunatnes izlases kandidātam:

    1. Sportistam ir jāpiedalās atlases sacensībās un  izlases kandidātu koptreniņos.
    2. Atrodoties sacensībās Latvijas izlases sastāvā sportistam ar savu uzvedību vai rīcību jāievēro vispārpieņemti ētikas un morāles principi, kā arī jāievēro izlases treneru norādījumi.
    3. Izlases kandidātiem ieteicams veikt padziļināto veselības pārbaudi, un savlaicīgi informēt izlases trenerus par veselības problēmām.

0.035699844360352