Jaunieši ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Oļegs, Vineta
17.augusts /
IenāktIenāktIenākt
  • 2012

    01.01.2012

     

    Jauniešu- Junioru 2012.gada sezonas noslēguma nometne.

    Latvijas kausa 2012. gada  apbalvošana.

    2.-3.11.2012. Sigulda ,Laurenči.

    Programma:

    2.11. plkst. 12.00 ierašanās, iekārtošanās hotelī „Laurenči”

    (naktsmītnes 7Ls par nakti, dzīvošana gultās)

    12.30 treniņš,(jauktās stafetītes)

    15.00 pusdienas 2,50Ls (pieteikt līdz31.10)

    16.00 „Latvijas kauss 2012” apbalvošana.

    18.30 nakts sprintiņš

    19.30 vakariņas

    3.11. 2,50 Ls (pieteikt līdz 31.10.)

    11.00 Treniņš,ar uzdevumiemkoridori, reljefs, virzieni)

     vai piedalīšanās Latvijas Gāzes noslēguma sacensībās.

     

    Aicinām piedalīties  visu grupu dalībniekus , kuri ir izcīnījuši 1-6 vietu Latvijas kausa ieskaitē, kā arī Latvijas Jauniešu-Junioru izlašu dalībniekus.

    Par savu dalību paziņot līdz 30.10. oskars9@inbox.lv tel.Oskars 29455360

    Brokastis un vakariņas ir iespēja pagatavot patstāvīgi, vai arī pieteikt uz vietas hostelī.

    pusdienas 2,50Ls, vakariņas 2,50Ls pieteikt līdz 31.10. Oskaram.

    brokastis gatavojam paši uz vietas.

     

     

    Ziemas izlases nometne.

                27.-31.oktobrī Madonā, Smeceres sila sporta bāzē aicināti ziemas izlases dalībnieki un kandidāti uz koptreniņiem.

    Ierašanās plkst.11.00

                Dzīvošana mājiņās ar savu veļu, ēšana pašu rokās, bet var vienoties ar vietējiem pavāriem. Treniņi uz rolleriem, imitācijas, skrējieni, fiziskie testi.
    Par ierašanos informēt - 28374385 vai e-pasts :ivetaholc@inbox.lv
    Lūdzu pieteikties visus Ziemas izlases kandidātus, atsūtot savus dzimšanas datus pa e-pastu, lai varu apkopot startēt gribētājus Madonā.
    Paldies , Iveta.

    Informācija BJC izlases dalībniekiem.

     

    Ventspils 12.-14.10.2012.

     

     

     

    Autobuss izbrauc piektdien 12.oktobrī,  no Valmieras kultūras nama stāvlaukuma plkst.13.00

     

    Iekāpšana Rīgā, tirdzniecības centra „ALFA” stāvlaukumā (tuvāk Sporta akadēmijai)plkst.14.30

     

    Tiem , kuri vēlas iekāpt citur, iepriekš zvanīt   trenerei

     

    Ingunai tel.29198221

     

    Līdzi jāņem:

     

    •  Izlases skrienamais tērps(ja ir).
    •  Identi ,kurus iepriekš  norādījāt.
    • Guļampiederumi gulēšanai skolā uz grīdas.
    •  15Ls dalības maksa, kurā ietverta starta maksa, naktsmītnes un ēdināšana no piektdienas vakariņām līdz svētdienas pusdienām.

     

    Ja dalības maksu apmaksā klubs, vai cita organizācija, tad par to informēt.

     

     

     

     

    Piektdien 12.10 plkst. ~ 17.30 paredzēts treniņš Piedzīvojuma parka kartē.

     

     

    Latvijas jauniešu-junioru izlases sastāvs sacensībām

     „Baltijas Junioru kauss”.

     Ventspils, 12-14.10.2012.

     

    V16

     

    S16

     

    Ģirts Leontjevs

    Arona OK

    Madara Brice

    Ozons OK

    Uldis Upītis (pēc lēmuma)

    Kāpa OK

    Laura Leiboma

    Kāpa OK

    Dinārs Gutāns

    Arona OK

    Diāna –Marta Ruka

    Ozons OK

    Ardis Tukišs

    Alūksne –Ape OK

    Kendija Aparjode

    Kāpa OK

    Endijs Titomers

     Alnis OK

    Annija Zaļaiskalna

    Auseklis OK

    V18

     

    S18

     

    Rūdolfs Zērnis

    Saldus OK

    Līga Valdmane

    ZVOC

    Mikus Puriņš

    AuseklisOK

    Sandra Grosberga

    Meridiāns OK

    Emīls Dzalbs

    Meridiāns OK

    Marta Jansona

    Meridiāns OK

    Pēteris Liepa

    ZVOC

    Madara Šadrina

    Kāpa OK

    Alvis Reinsons

    Auseklis OK

    Zane Nāgele

    Kāpa OK

    V20

     

    S20

     

    Kārlis Baltacis

    Kāpa OK

    Amanda Zīlišķe

    Auseklis OK

    Jānis Sārs

    Mežmalas MTB

    Rūta Plakane

    Auseklis OK

    Kristaps Magone

    Meridiāns OK

    Ilze Buža

    Meridiāns OK

    Nauris Neimanis

    Ogre OK

    Elīna Svilpe

    Mežmalas MTB

    Andris Gailis

    Auseklis OK

    Sabīne Tilta

    ZVOC

     

     

     

    Informācija par  transportu sekos vēlāk.

     

    Dalības maksa: 15Ls, kuru sedz pārstāvošā sportista klubs.

     

    Dalības maksā iekļauts: naktsmītnes un ēdināšana.

     

    Naktsmītnes ar saviem guļampiederumiem skolā uz grīdas.

     

    Rezultātu apkopojumu šeit:

     

    http://odb.lv/2012/RA/grupas.htm

     

    Atlases nosacījumi uz Pasaules skolēnu čempionātu 2013.gadā.

     

    Portugāle, Algarve 15.04.-21.04.

     

     

     

    1.Latvijas čempionāts (vidējā distance), Daugavpils, 8.09.

     

    2.Cēsu rudens,(garā distance),Cēsis, 22.09.

     

    3.Latvijas kausa kopvērtējums, (8 labāko koeficientu summa dalīta ar 8)

     

    Vērtēti tiek divi labākie koeficienti no trīs ieskaitēm.

     

    Skolu grupā dalību sacensībās apstiprinājušas sekojošas skolas:

     

    Jaunākā grupa meitenēm (98-99.g.) 1. ģimnāzija
    Vecākā grupa meitenēm 97/98.g. 1.ģimnāzija
    Jaunākā grupa zēniem 98/99.g. Ogres 1.vidusskola
    Vecākā grupa zēniem- 996-97.v. - vakanta,

     

    Atbildīgā par komandas komplektāciju un delegācijas vadītāja ir :

     

    Iveta Holcmane tel.28374385

     

    Sacensību mājas lapa:

     

    http://www.isfsports.eu/documents/bulletins/2013/ISF%20Orienteering%202013%20Bulletin%201%20ENL.pdf

     

     Lūdzam nokārtot maksājumus par izlases skrienamajiem tērpiem, veicot pārskaitījumu uz LOF kontu.

     

    Nr. Name M/W Wind-2 Cena Racer Cena Extra Cena Summa
    1 Madara Brice W 38 15         15,00
    2 Artjoms Rekuņenko M 50 15         15,00
    3 Endijs Titomers M 44 15         15,00
    4 Diāna Marta Ruka W 40 15 S 10     25,00
    5 Dāvis Dišlers M 48 15         15,00
    6 Jānis Kūms M 44 15 S 10     25,00
    7 Daniels Kārkliņš M 50 15         15,00
    8 Valters Ļubinskis M 50 15         15,00
    9 Līga Valdmane W 38 15         15,00
    10 Atis M 50 15         15,00
    11 Jānis Sārs M 46 15         15,00
    12 Nauris M 48 15         15,00
    13 Sandra Grosberga W 34 15         15,00
    14 Rūdolfs Zērnis M 46 15 S 10     25,00
    15 Uldis Upītis M 44 15         15,00
    16 Madara Šadrina W 38 15         15,00
    17 Laura Leiboma W 38 15         15,00
    18 Kārlis Kaminskis M 44 15         15,00
    19 Sabīne Dzalba W 38 15         15,00
    20 Emīls Dzalbs M 50 15         15,00
    21 Jānis Tamužs M 50 15         15,00
                       
    22 Edgars Bertuks M         Racer white M 12,6 12,60
    23 Mārtiņš Sirmais M 52 15 M+5cm 10     25,00
    24 Kalvis Mihailovs M 52 15 M+5cm 10 Racer white M+5cm
    ISC zeķes melnas
    23,1 48,10
    25 Andris Jubelis M 50 15 M+5cm 10 Racer white M+5cm 12,6 37,60
    26 Inga Dambe W 34 15 XS 10     25,00
    27 Aija Skrastiņa W         Fighter black XS 12,6 12,60
                    Kopā 505,90
                       
    28 Ogre1 M 164 15 XS 10     25,00
    29 Ogre2 M 164 15 XS 10     25,00
    30 Ogre3 M 52 15         15,00

     

     

     


     

    Latvijas Jaunatnes izlases  veidošanas noteikumi 2012. Gadā.

    Izlases sacensības.

     

    N.p.k.

     Sacensības

     Datums

     Izlases sastāvs

    1.

     Baltijas čempionāts

     26.-27.05.
     Latvija, Sigulda

     SV14 – 4+4
     SV16 - 5+5
     SV18 – 5+5

    2.

     Eiropas Jauniešu čempionāts

     28.06.-01.07
     Francija, Bugeat

     SV16 – 4+4
     SV18 – 4+4

    3.

     Eiropas Junioru kauss

     5.-7.10.
     Šveice, Sanktmorica

     SV18 – 3+3
     SV20-   3+3

    5.

     Baltijas Junioru kauss

     13.-14.10
     Latvija,Ventspils

     SV16 – 5+5
     SV18 – 5+5

     

    Paredzētās treniņnometnes izlases kandidātiem.

    1. Treniņnometne pirms EYOC 26.-28.06. Francija.
    2. Sezonas noslēgums-treniņnometne novembrī (datums tiks precizēts).

     

    Izlases veidošanas kārtība.

     

    Latvijas Jaunatnes izlases sastāvā bez atlasēm iekļauti Rūdolfs Zērnis (H18) un Sandra Grosberga (D18),pamatojoties uz 2011.gadā sasniegtajiem rezultātiem.

    Šiem sportistiem jāpiedalās vismaz 1 no 3 atlases sacensībām, kurās jāapliecina sava sportiskā forma šajā sezonā–koeficientu summa  nedrīkst būt mazāka par 90p.

    Izlases sastāvs tiek noteikts pēc atlases sacensībās sasniegtajiem rezultātiem.

    Ieskaitē tiek vērtēti 2 koeficienti no 3 sacensībām, kurus iegūst pēc formulas: 100*uzvarētāja laiks/dalībnieka laiks

    Sakarā ar to ,ka HD18 grupu dalībnieki pretendē uz Latvijas Junioru izlasi startam Pasaules Junioru čempionātā, atlases sacensībās tiks plānotas vienādas distances HD18,20 grupām.

    Visiem izlašu plānotajiem pasākumiem būs nepieciešams (kluba, novada u.c.) līdzfinansējums.

    Eiropas  jauniešu čempionāts

    Atlases sacensības.

    -             Ziemeļu divdienas -      vidējā dist. 14.04.

    -             Rīgas kausi -               vidējā dist. 21.04.  

    -             Rīgas čempionāts -        garā dist. 14.05

     HD16 grupās izlasēs vietu izcīna – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.

    HD18 grupās –R. Zērnis un S. Grosberga iekļauti izlasē pēc sasniegtajiem rezultātiem2011.gadā, sekojošie 2 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1  pēc izlases trenera lēmuma.

     1-3 vietu dalībnieki var tikt atbalstīti ar LOF līdzfinansējumu, 4 atlases dalībnieks startē sacensībās bez LOF līdzfinansējuma.

    Informācija par finansējumu tiks precizēta pēc LOF budžeta apstiprināšanas.

    Ja ,sportistam atlases sacensībās sasniegtā koeficientu summa nesasniedz 180 punktus , tas izlašu komisijai ir tiesības lemt par sportista neiekļaušanu izlasē.

    Baltijas čempionāts

    Atlases sacensības:   

    -            Ziemeļu divdienas -     vidējā dist. 14.04

    -             Rīgas kausi –            vidējā dist. 21.04. 

    -             Rīgas čempionāts –      garā dist. 14.05

    Ieskaitē tiek vērtēti 2 labākie koeficienti no 3 sacensībām.

    HD14 grupās izlasēs vietu izcīna – 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.

    HD16 grupās izlasēs vietu izcīna – 4 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1 pēc izlases trenera lēmuma.

    HD18 grupās –R.Zērnis un S. Grosberga iekļauti izlasē pēc sasniegtajiem rezultātiem2011.gadā, sekojošie 3 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1  pēc izlases trenera lēmuma.

    Eiropas Junioru kauss

    Dalība sacensībās bez LOF finansiālā atbalsta. Izlases sastāvu nosaka izlašu komisija, vadoties no Eiropas Jauniešu čempionātā un Pasaules Junioru čempionātā sasniegtajiem rezultātiem.

    Sacensībām nav paredzēts LOF līdzfinansējums.

    Baltijas Junioru kauss

    HD18 grupās –R. Zērnis un S. Grosberga iekļauti izlasē pēc sasniegtajiem rezultātiem2011.gadā,

    Līga Valdmane,Mikus Puriņš pēc sasniegtajiem rezultātiem EYOC2012. gadā Francijā.

    sekojošie 2 dalībnieki pēc atlases rezultātiem, 1  pēc izlases trenera lēmuma.

    HD16 grupās izlasē var iekļūt 4 labākie pēc atlašu rezultātiem un 1 pēc izlases trenera lēmuma. Izlasē bez atlasēm iekļaujami  sportisti, kas 2012. gada Eiropas jauniešu čempionātā ir iekļuvuši labāko 10niekā, kādā no individuālajām distancēm.

    Atlases sacensības

                                        - Malienas kauss           vidējā dist.18.08.

                                        -Latvijas čempionāts      vidējā dist 8.09.

                                        - Cēsu rudens                  garā dist. 22.09.

    Ieskaita 2 labākos koeficientus no 3 startiem.

     

    2013. gada jaunatnes izlasē iekļūst sportisti, kuri 2011. gada Eiropas Jaunatnes čempionātā izcīna 1.-10. vietu kādā no individuālajām distancēm.

    Noteikumi, kas jāievēro Latvijas jaunatnes izlases kandidātam:

    1. Sportistam ir jāpiedalās atlases sacensībās un  izlases kandidātu koptreniņos.
    2. Atrodoties sacensībās Latvijas izlases sastāvā sportistam ar savu uzvedību vai rīcību jāievēro augsti ētikas un morāles principi, kā arī jāievēro izlases treneru norādījumi.

0.030277013778687