Forums - Pasaules čempionāts ziemas orientēšanā ar slēpēm ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

7.marts /
Ella, Elmīra
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Pasaules čempionāts ziemas orientēšanā ar slēpēm

 • 18.02.2021 13:47
  Jānis Bergs
  11332
  18.02.2021 10:26
  Priecē jau iespējas virtuāli piedalīties Honkongas un Taivānas orientēšanās simulācijas sacensībās, bet vai kāds kaut ko nezin un nevar uzrakstīt federācijas mājas lapā (varbūt kādam tas ir arī pienākums) par Pasaules čempionātu ziemas orientēšanā ar slēpēm. Tā sākums jau nākamajā nedēļā Igaunijā, nedaudzus desmitus kilometru aiz Latvijas robežas. Vai tad Latvijas izlase arī turp dodas un ja piedalīsies, tad kādi sportisti startēs, kas vada mūs komandu, vai pavadīs federācijas amatpersonas u.c.? Mani personīgi ļoti priecē fakts, ka pēc viena gada pārtraukuma šāda mēroga sacensības starptautiskajā līmenī atkal notiek! Lai tāds būtu arī visas 2021.gada sezonas turpinājums.
  Kaut arī es jau vairākus gadus veselības dēļ vairs nepiedalos O'slēpojuma sacensībās, tomēr man interese par šo orientēšanās sporta disciplīnu nav zudusi. Tāpēc es 100% piekrītam tam, ko šeit pateica Vilnis. Es arī būšu ļoti priecīgs un ar lielu interesi izlasīšu rakstu par to, kā iet mūsu O'slēpotājiem, kādi plāni, kādas viņiem ir ieceres, kas pārstāvēs Latviju PČ Igaunijā un arī citas ziņas.
 • 18.02.2021 10:26
  Vilnis Veļķeris
  Priecē jau iespējas virtuāli piedalīties Honkongas un Taivānas orientēšanās simulācijas sacensībās, bet vai kāds kaut ko nezin un nevar uzrakstīt federācijas mājas lapā (varbūt kādam tas ir arī pienākums) par Pasaules čempionātu ziemas orientēšanā ar slēpēm. Tā sākums jau nākamajā nedēļā Igaunijā, nedaudzus desmitus kilometru aiz Latvijas robežas. Vai tad Latvijas izlase arī turp dodas un ja piedalīsies, tad kādi sportisti startēs, kas vada mūs komandu, vai pavadīs federācijas amatpersonas u.c.?
  Mani personīgi ļoti priecē fakts, ka pēc viena gada pārtraukuma šāda mēroga sacensības starptautiskajā līmenī atkal notiek! Lai tāds būtu arī visas 2021.gada sezonas turpinājums.

0,048289060592651