Forums - Latvijas čempionāts nakts orientēšanās 2020 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

21.janvāris /
Agne, Agnese, Agnija
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Latvijas čempionāts nakts orientēšanās 2020

 • 27.09.2020 21:57
  Andris Jubelis
  iesaku apmeklēt:http://www.mezmalukauss.lv/
  11274
  25.09.2020 22:40
  Sveiciens visiem aktīvajiem orientieristiem! Orientēšanās klubs Mežmalas aicina visus nakts orientēšanās meistarus un arī tos, kas tikai vēl ir ceļā uz to, 10. oktobra vakarā pārbaudīt sevi Latvijas čempionātā nakts orientēšanās! Piedāvājam Jums unikālu iespēju apskatīt skaistos Lubānas mitrāja apkārtni un dabu, kā arī pābaudīt sevi LČ nakts distancē! Apvidus: Apvidus daļēji iekļaujās lieguma “Lubāna mitrājs” regulējamā režīma, dabas lieguma un dabas parka funkcionālajā zonā. Lubānas mitrājs ir lielākais iekšzemes mitrājs Latvijas teritorijā. Kompleksā pārstāvēti izcili Latvijā un Eiropas savienībā īpaši aizsargājami biotopi kā arī bagāta un daudzveidīga augu un dzīvnieku valsts. Apvidus ieskauts ar purviem no visām pusēm, pārsvarā priežu mežs, ar labu redzamību, skriešanas grūtības pakāpe no labas līdz vidējai, ar nedaudz krūmājiem, augstuma starpība apvidū ir 18m. 3. biļetens - https://lc.lof.lv/?act=sacensibas&n=latvijas-cempionats-nakts-orientesanas-2020 Nākamajā dienā tur pat netālu Teirumnieka purva apkārtnē Latvijas kausa posms "Mežmalu kauss", pašā Lubānas līdzenuma sirdī!
  Publicēts sacensību 3. biļetens!
 • Sveiciens visiem aktīvajiem orientieristiem! Orientēšanās klubs Mežmalas aicina visus nakts orientēšanās meistarus un arī tos, kas tikai vēl ir ceļā uz to, 10. oktobra vakarā pārbaudīt sevi Latvijas čempionātā nakts orientēšanās! Piedāvājam Jums unikālu iespēju apskatīt skaistos Lubānas mitrāja apkārtni un dabu, kā arī pābaudīt sevi LČ nakts distancē!

  Apvidus:

  Apvidus daļēji iekļaujās lieguma “Lubāna mitrājs” regulējamā režīma, dabas lieguma un dabas parka funkcionālajā zonā. Lubānas mitrājs ir lielākais iekšzemes mitrājs Latvijas teritorijā. Kompleksā pārstāvēti izcili Latvijā un Eiropas savienībā īpaši aizsargājami biotopi kā arī bagāta un daudzveidīga augu un dzīvnieku valsts. Apvidus ieskauts ar purviem no visām pusēm, pārsvarā priežu mežs, ar labu redzamību, skriešanas grūtības pakāpe no labas līdz vidējai, ar nedaudz krūmājiem, augstuma starpība apvidū ir 18m.

  3. biļetens - https://lc.lof.lv/?act=sacensibas&n=latvijas-cempionats-nakts-orientesanas-2020

  Nākamajā dienā tur pat netālu Teirumnieka purva apkārtnē Latvijas kausa posms "Mežmalu kauss", pašā Lubānas līdzenuma sirdī!

0,041302919387817