Forums - Imants Bendiks ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

17.janvāris /
Tenis, Dravis
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Imants Bendiks

 • 20.07.2020 19:23
  Jānis Bergs
  Toreiz (20.gadsimta 60 - 70 tajos gados), sacensību rezultātu aprēķināšana, dažādu koeficientu, izskaitļošana, lai aprēķinātu izpildīto sporta klašu normatīvus, kopvērtējuma u.c. kritētiju aprēķināšana norisinājās ar pildspalvu rakstot uz papīra un vismodernākā tehnoloģija bija mikrokalkulators ...
  Cik es atceros, kad Imants sacensībās bija galvenais sekretārs, viņš ar savām ātrajām un pareizajām domāšanas spējām, kalkulatorus nelietoja... Tā tad, viņš tos pārspēja.
  Ja Imants būtu turpinājis sporta tiesnešu gaitas līdz mūsdienām, tad nebūtu bijis nekāds brīnums, ja viņa galva spētu konkurēt arī ar mūsdienu tehnoloģiju.
  Arī man bija tas gods bieži strādāt kopā ar Imantu, viņa, toreiz man sniegtie padomi, pamācības man visai bieži noder pat arī tagad, kad rīkoju sacensības.
  Gaišā piemiņā Imants paliek daudziem vecajiem bukiem.
 • 20.07.2020 13:15
  Atis Rukšāns
  11189
  20.07.2020 13:00
  Mēs, kas aktīvi tiesājām orientēšanās mačus vēl pagājušajā gadsimtā, esam zaudējuši ilggadējo kolēģi – no mums šķīries Imants Bendiks (22.03.1947.- 17.07.2020.) Sacensībās Imants nestartēja, toties vienmēr bija klāt, kad viņu uzaicināja par tiesnesi – visbiežāk galvenā sekretāra amatā, taču neatteicās no jebkura darba. Atceros, kā ap 1980.gadu biju galvenais tiesnesis “Daugavas” CP mačiem Madonā ar Imantu kā galveno sekretāru, un tiesnešu autobuss mūs “uzmeta”, Imants bija vienīgais, kurš piekrita stopēt uz maču (sabiedriskais transports jau bija aizgājis). Novadījām divu dienu maču, visu nakti zīmējot KP stafetes kartēs... Imants regulāri bija Latvijas labāko OS tiesnešu desmitniekā. Otra Imanta lielākā aizraušanās bija bridžs – spēlējām vienā komandā vēl ar diviem Jāņiem – Bendiku un Bētiņu, tikām pat līdz PSRS čempionāta pusfinālam, kopā tiesājām lielākos PSRS bridža turnīrus, un tas attālināja no orientēšanās. Pēdējā desmitgadē tikāmies reti, bet bērnības draugu, ar kuru kopā rāpots vienā pagaldē, aizmirst grūti. Lai Tev vieglas smiltis un veiksmīgi sadalījumi viņsaules bridža turnīros!
  Imanta Bendika izvadīšana ceturtdien, 23.jūlijā 11.00 no Kremtorijas mazās zāles.
 • 20.07.2020 13:00
  Atis Rukšāns
  Mēs, kas aktīvi tiesājām orientēšanās mačus vēl pagājušajā gadsimtā, esam zaudējuši ilggadējo kolēģi – no mums šķīries Imants Bendiks (22.03.1947.- 17.07.2020.) Sacensībās Imants nestartēja, toties vienmēr bija klāt, kad viņu uzaicināja par tiesnesi – visbiežāk galvenā sekretāra amatā, taču neatteicās no jebkura darba. Atceros, kā ap 1980.gadu biju galvenais tiesnesis “Daugavas” CP mačiem Madonā ar Imantu kā galveno sekretāru, un tiesnešu autobuss mūs “uzmeta”, Imants bija vienīgais, kurš piekrita stopēt uz maču (sabiedriskais transports jau bija aizgājis). Novadījām divu dienu maču, visu nakti zīmējot KP stafetes kartēs... Imants regulāri bija Latvijas labāko OS tiesnešu desmitniekā.
  Otra Imanta lielākā aizraušanās bija bridžs – spēlējām vienā komandā vēl ar diviem Jāņiem – Bendiku un Bētiņu, tikām pat līdz PSRS čempionāta pusfinālam, kopā tiesājām lielākos PSRS bridža turnīrus, un tas attālināja no orientēšanās.
  Pēdējā desmitgadē tikāmies reti, bet bērnības draugu, ar kuru kopā rāpots vienā pagaldē, aizmirst grūti. Lai Tev vieglas smiltis un veiksmīgi sadalījumi viņsaules bridža turnīros!

0,051254987716675