Forums - Mežaparka poligons ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

17.janvāris /
Tenis, Dravis
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Mežaparka poligons

 • 30.03.2020 20:36
  Matīss Ratnieks
  iesaku apmeklēt:http://lof.lv/elof
  E-LOF 2. posms norisināsies jau šonedēļ tehniskajā Vārnukroga apvidū! Kartes publicētas sacensību sadaļā!
 • 27.03.2020 10:14
  Matīss Ratnieks
  11061
  27.03.2020 10:10
  15 KP bija uz vietas pēc saulrieta, jo es arī krēslā skrēju.Bet kā jau daudziem kp arī man 15tajam sanāca paskriet garām un tad kad pagriezos - tad ieraudzīju.Kas saprotams ka visi kp bija likti tā, lai nebūtu redzami no tā virziena kura skrien, bet gan no neērtās puses ;)
  Punktus liekot speciāli tos neslēpu. Mēģināju nolikt objekta tuvuma. QR kodu lapiņas īsti nav prizmas, kas redzamas no visām pusēm.
  Runājot par reģistrāciju, tad var piereģistēties caur mobilo un saglabāt kodu caur "print screen" funkciju. Pēc tam aplikācijā var izmantot funkciju "Register from image", lai ievadītu savus komandas datus.
 • 27.03.2020 10:10
  Gatis Liepiņš
  11059
  26.03.2020 23:54
  Man piereģistrēties neizdevās. Mājās no datora pieslēdzos, bet kamēr līdz Mežaparkam aizbraucu, jau piedāvāja reģistrēties no jauna. No telefona uz vieas pārāk sarežģīta un neiespējamā misija tā reģistrēšanās ☹️ Lūdzu, pārbaudiet 15.KP (garā distance) marķējumu/QR kodu. Neapgalvoju, ka nebija, varbūt neatradu jau pēc saulrieta un cenšoties pabeigt ātrāk distanci, bet spriežot pēc sava GPS ceļa, manuprāt tomēr nebija vietā.
  15 KP bija uz vietas pēc saulrieta, jo es arī krēslā skrēju.Bet kā jau daudziem kp arī man 15tajam sanāca paskriet garām un tad kad pagriezos - tad ieraudzīju.Kas saprotams ka visi kp bija likti tā, lai nebūtu redzami no tā virziena kura skrien, bet gan no neērtās puses ;)
 • 26.03.2020 23:54
  Aigars Actiņš
  Man piereģistrēties neizdevās. Mājās no datora pieslēdzos, bet kamēr līdz Mežaparkam aizbraucu, jau piedāvāja reģistrēties no jauna. No telefona uz vieas pārāk sarežģīta un neiespējamā misija tā reģistrēšanās ☹️
  Lūdzu, pārbaudiet 15.KP (garā distance) marķējumu/QR kodu. Neapgalvoju, ka nebija, varbūt neatradu jau pēc saulrieta un cenšoties pabeigt ātrāk distanci, bet spriežot pēc sava GPS ceļa, manuprāt tomēr nebija vietā.
 • 25.03.2020 11:50
  Guntars Mankus
  Vakar tests ar reģistrāciju uz vietas startā izdevās. Kā jau Jānis rakstīja, reģistrācijas QR kods jāsaglabā telefonā, piemēram, caur screenshot un pēc tam aplikācijā jāveic reģistrācija caur "WiFi Event->Registration from image", kur jāuzrāda bildīte ar saglabāto kodu.
  Tālāk gan parādījās cita problēma ar QR kodu nolasīšanu, bet to cerams Aivars vakar salaboja. Pirms startēšanas ļoti vēlams atjaunināt Qrenteeringa aplikāciju uz vakardienas (24/3/2020) versiju.
 • 20.03.2020 19:26
  Raitis Muižnieks
  No datora reģistrācija notika un trasīti izdevās pieveikt.
  Saprotu, ka var skriet gan pēc rogainga principa, gan pēc punktu augošas/dilstošas secības principa, kaut vairākas reizes.
  Paldies!
 • 20.03.2020 08:40
  Matīss Ratnieks
  11048
  19.03.2020 22:58
  Nestrādā :( Aplikācija diezgan neintuitīva, bet, ņemot palīgā instrukciju, šķiet, ka tomēr visu darījām pareizi. Iesprūdām pie reģistrēšanās. Reģistrācijas kods mājaslapā uzģenērējās, tika apstiprināts, bet aplikācija tālāk nelaiž. Tiesa telefonā redzamu kodu grūti noskanēt ar to pašu telefonu, ar citu telefonu arī neskanējās. Tāpēc koda bildīti saglabāju un izmantoju "Registration from image". Aplikācija datus nolasīja, laukus aizpildīja, bet, spiežot "Register", pilnīgi nekas nenotiek. To pašu atkārtoju uz cita telefona (ar citu reģ. kodu), bet, spiežot "Register", parādās paziņojums, ka serverī tāds kods nav reģistrēts (vai kas līdzīgs). Mēģināju spiest Register pogu gan pirms apstiprināšanas web lapā, gan pēc - viss tas pats. mjā... uzrakstīju komentāru un tagad mājās joka pēc pamēģināju vēlreiz. Darbības tieši tās pašas, bet rezultātā eventu atļāva sākt. Kaut kas tur nav labi, kaut kāds randoms :))
  Poligona web/aplikācijas sistēma ir jauna un tiek uzlabota. Vēlams reģistrēt komandu no datora, tad arī viss strādās.
 • 19.03.2020 22:58
  Jānis Kalniņš
  Nestrādā :( Aplikācija diezgan neintuitīva, bet, ņemot palīgā instrukciju, šķiet, ka tomēr visu darījām pareizi. Iesprūdām pie reģistrēšanās. Reģistrācijas kods mājaslapā uzģenērējās, tika apstiprināts, bet aplikācija tālāk nelaiž. Tiesa telefonā redzamu kodu grūti noskanēt ar to pašu telefonu, ar citu telefonu arī neskanējās. Tāpēc koda bildīti saglabāju un izmantoju "Registration from image". Aplikācija datus nolasīja, laukus aizpildīja, bet, spiežot "Register", pilnīgi nekas nenotiek. To pašu atkārtoju uz cita telefona (ar citu reģ. kodu), bet, spiežot "Register", parādās paziņojums, ka serverī tāds kods nav reģistrēts (vai kas līdzīgs). Mēģināju spiest Register pogu gan pirms apstiprināšanas web lapā, gan pēc - viss tas pats.

  mjā... uzrakstīju komentāru un tagad mājās joka pēc pamēģināju vēlreiz. Darbības tieši tās pašas, bet rezultātā eventu atļāva sākt. Kaut kas tur nav labi, kaut kāds randoms :))
 • 18.03.2020 18:22
  Matīss Ratnieks
  iesaku apmeklēt:http://lof.lv/poligons/
  Esam izveidojuši orientēšanās poligonu Mežaparkā. Izmanto iespēju izskrieties no orientēšanās sacensībām klusajā laikā.

0,036782026290894