Forums - Quod licet Iovi, non licet bovi ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

7.marts /
Ella, Elmīra
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Quod licet Iovi, non licet bovi

 • 31.12.2019 02:31
  Jānis Bergs
  11001
  30.12.2019 21:35
  Mans stāsts par Valdes pēdējo lēmumu būs vienkāršāks par Guntas fantāzijām. LOF Valde šogad slēdza līgumus ar LK posmu rīkotājiem. Jau gadiem par to tika runāts un beidzot tas tika uzsākts. Normāla prakse, kas ļauj sakārtot divu pušu attiecības (līguma paraugs ir visiem pieejams TK lapā). Vairumam LOF klubu nebija iebildumu pret līguma slēgšanu. Rīgas Kausi bija vienīgie, kuri ATTEICĀS slēgt līgumu. Sezonas beigās TK sēdē tika izvērtēti sezonas rezultāti - trīs sacensības nokļuva C grupā. Rīgas Kausi šajā grupā nokļuva galvenokārt (bet ne tikai) pateicoties līguma neslēgšanai. Visi rīkotāji, kuri saņēma C vērtējumu, tika informēti par TK vērtējuma detaļām un aicināti apstrīdēt šo vērtējumu klātienē LOF Valdes sēdē, vai sagatavot trūkumu novēršanas plānu. Divi klubi izmantoja šo iespēju. Rīgas Kausi palika vienīgie, kuri visas iespējas ignorēja. Tā bija Rīgas Kausu izvēle un LOF Valdei nācās to akceptēt (vienkārši nebija citu piedāvājumu). Neviens nav balsojis par to, ka Rīgas Kausi ir 2019. gada sliktākais pasākums. Neviens nevar piespiest Rīgas Kausus kļūt par LK posmu, ja viņi paši to nevēlas. P.s. Neviens netika atmests. Viens atteicās. Trīs reizes atteicās.
  Izlasot dažu labo teikto - īstie latvieši :)))
  Latvietis bez kašķēšanās ir tieši tas pats, kas kāzas bez mūzikas.
  Kašķēšanās atbilst latviešu mentalitātei.
  ---
  Jānis Rainis reiz teica:
  Krauklis krauklim aci saudz',
  Vilks vilkam nekož rīkli,
  Kādi zvēri esam mēs?
  Kožam savu tautu
  ---
  Šeit derētu novilkt paralēles ...
 • 30.12.2019 21:35
  Ainārs Lagzdiņš
  Mans stāsts par Valdes pēdējo lēmumu būs vienkāršāks par Guntas fantāzijām.
  LOF Valde šogad slēdza līgumus ar LK posmu rīkotājiem. Jau gadiem par to tika runāts un beidzot tas tika uzsākts. Normāla prakse, kas ļauj sakārtot divu pušu attiecības (līguma paraugs ir visiem pieejams TK lapā). Vairumam LOF klubu nebija iebildumu pret līguma slēgšanu. Rīgas Kausi bija vienīgie, kuri ATTEICĀS slēgt līgumu.
  Sezonas beigās TK sēdē tika izvērtēti sezonas rezultāti - trīs sacensības nokļuva C grupā. Rīgas Kausi šajā grupā nokļuva galvenokārt (bet ne tikai) pateicoties līguma neslēgšanai.
  Visi rīkotāji, kuri saņēma C vērtējumu, tika informēti par TK vērtējuma detaļām un aicināti apstrīdēt šo vērtējumu klātienē LOF Valdes sēdē, vai sagatavot trūkumu novēršanas plānu. Divi klubi izmantoja šo iespēju. Rīgas Kausi palika vienīgie, kuri visas iespējas ignorēja.
  Tā bija Rīgas Kausu izvēle un LOF Valdei nācās to akceptēt (vienkārši nebija citu piedāvājumu).
  Neviens nav balsojis par to, ka Rīgas Kausi ir 2019. gada sliktākais pasākums. Neviens nevar piespiest Rīgas Kausus kļūt par LK posmu, ja viņi paši to nevēlas.
  P.s. Neviens netika atmests. Viens atteicās. Trīs reizes atteicās.
 • 29.12.2019 18:33
  Kārlis Magons
  10997
  19.12.2019 12:34
  Senā Roma ir tepat. Tie paši vienlīdzīgie un vienlīdzīgākie dzīvnieki, skabargas un baļķi un visas citas alegorijas uzzied Ziemassvētku zvaigžņu vietā. Vakar MB* LTV1 “Tiešajā runā” ieteica nošauties vai pakārties fiasko piedzīvojušiem politiķiem. Skarbi. Mūsu intelektuāli draudzīgajā vidē neviens par slēgtajām durvīm Kaļķu ielā (7.07.2019) atbildību neuzņēmās. Sašutums ārzemju diskusijās mūs neskar. Pašslavināmies bez šaubu ēnas. Un klusi publicējam Lēmumus LOF lapā. Nē, deviņi viskompetentākie neizskata dzīvībai un veselībai bīstamā Cēsu rudens gadījumu. Viņi rakstveidā nobalso par to, ka Rīgas kausi ir 2019. gada sliktākais pasākums. Atveram un salīdzinām RK distances (ME vai M35) ar pasaules gada distancei proponēto WMOC M35A. Apvidus raksturs un detalizācija nedaudz atšķiras. Distances? *Orientierists un plaša profila eksperts Mārcis Bendiks.
  Jau sen zināms, ka Latvijas kausā tiek atmests labākais mačs, nevis sliktākais.
 • 19.12.2019 12:34
  Gunta Lebedoka
  Senā Roma ir tepat. Tie paši vienlīdzīgie un vienlīdzīgākie dzīvnieki, skabargas un baļķi un visas citas alegorijas uzzied Ziemassvētku zvaigžņu vietā. Vakar MB* LTV1 “Tiešajā runā” ieteica nošauties vai pakārties fiasko piedzīvojušiem politiķiem. Skarbi. Mūsu intelektuāli draudzīgajā vidē neviens par slēgtajām durvīm Kaļķu ielā (7.07.2019) atbildību neuzņēmās. Sašutums ārzemju diskusijās mūs neskar. Pašslavināmies bez šaubu ēnas. Un klusi publicējam Lēmumus LOF lapā. Nē, deviņi viskompetentākie neizskata dzīvībai un veselībai bīstamā Cēsu rudens gadījumu. Viņi rakstveidā nobalso par to, ka Rīgas kausi ir 2019. gada sliktākais pasākums. Atveram un salīdzinām RK distances (ME vai M35) ar pasaules gada distancei proponēto WMOC M35A. Apvidus raksturs un detalizācija nedaudz atšķiras. Distances?
  *Orientierists un plaša profila eksperts Mārcis Bendiks.

0,081341028213501