Forums - Pieteikšanās ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

20.janvāris /
Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Pieteikšanās

 • 25.04.2020 20:46
  Kārlis Vilciņš
  ❗Būtisks paziņojums visiem Kapa3days sekotājiem ❗

  Pēc nopietnām diskusijām par Kāpas 3-dienu norisi 2020.gadā, esam nolēmuši, pārcelt šīs Baltijā lielākās orientēšanās sacensības uz 2021.gada 2. līdz 4.jūliju nemainot norises vietu!

  Šāds lēmums skaidrojams ar publiski izskanējušo informāciju par turpmākiem publiskas pulcēšanās ierobežojumiem visas vasaras garumā un apzināmies, ka šāda mēroga pasākumu visticamāk nespēsim sarīkot tieši šo ierobežojumu dēļ!

  Tai pat laikā mēs kā KĀPA Orientēšanās klubs apņemamies arī visu atlikušo pandēmijas laiku ikvienam nodrošināt iespējas bez maksas izkustēties plānojot skaistas orientēšanās distances mūsu kartēs un pie pirmās iespējas šogad sarīkosim mazāka mēroga sacensības saskaņā ar spēkā esošajiem ierobežojumiem! ????????????????????????

  Ļoti atvainojamies visiem par šīm izmaiņām mums neietekmējamu apstākļu dēļ!

  Visus esošos Kapa3days pieteikumus pēc noklusējuma pārceļam uz 2021.gadu, bet apzinoties saspringto finansu situāciju, ikvienam dalībniekam esam gatavi atgriezt dalības maksu pēc šāda pieprasījuma saņemšanas bez jebkādām sankcijām!

  ______

  ❗ Important notice to all Kapa3days followers ❗

  After serious discussions about Kapa 3-day in 2020, we have decided to move the largest orienteering event in Baltics to 2nd to 4th of July 2021 at the same location!

  The decision is based on publicly available information about further social distancing measures in Latvia during the whole summer of 2020 and we understand that we will not be able to organize our event under such conditions!

  At the same time we as Kapa orienteering club promise to organize a smaller sized event as soon as it will be possible this summer! ????????????????????????

  We are truly sorry about these unprecedented changes!

  All existing entries to Kapa3days we move to 2021 by default. At the same time understanding the harsh financial situations, we are ready to return any entry payment made after receiving such notification from an applicant with no sanctions at all!
 • 23.04.2020 02:48
  Austris Krastiņš
  11081
  22.04.2020 16:57
  Sveiks Austri! Drīzumā Kāpas organizatori nāks klajā ar lēmumu. Es saprotu vēlmi pēc skaidrības, taču viest skaidrību situācijā, kad tā īsti nekas nebija skaidrs, nez vai ir ļoti produktīvi. Līdz sākotnēji plānotajam Kāpas datumam tomēr būtu palikuši nedaudz vairāk kā 2 mēneši. Oringen un Jukola ir atcelti, taču ir arī citi liela mēroga pasākumi, kas pagaidām nav atcelti, piemēram, 5 dienu sacensības Somijā. Varam, protams, viest skaidrību tagad un, piemēram, atcelt Kāpu un visas orientēšanās sacensības šogad jau šajā brīdī, bet diez vai tā būs skaidrība, ko mēs vēlamies. Es noteikti esmu gatavs paciest neskaidrību tagad, bet tad, kad būs skaidrība, tad pēc iespējas ātrāk atsākt orientēšanās sezonu.
  Ainār, paldies par informāciju! Galvenais, ko sagaidīju no organizatoriem ir komunikācija. Nesaku, ka tam bija jābūt stingri pieņemtam lēmumam, bet vienkārši komunikācija ar dalībniekiem par to, kas notiek attiecībā uz pasākuma organizēšanu. Piemēru var skatīt šeit: https://www.oocup.com

  Varbūt tas ir mans naivums, bet es kaut kā iztēlojos, ka šādu pasākumu organizatori komunicē ar atbildīgajām iestādēm un tādā veidā iegūst vairāk informācijas, kas būs vai nebūs iespējams jūnija beigās, nekā vienkāršs vērotājs no malas.
 • 22.04.2020 17:05
  Sandris Lācis
  11082
  22.04.2020 16:59
  No World Masters Orienteering Championships in Slovakia in 2020 Kāpa, ja nenotiek šogad - var piedāvāt atmaksāt/pārcelt pieteikumus uz 2021, ja piekrīt. Ja notiek šogad, var notikt arī WMOC laikā - šis brauciens dažiem izpaliks
  Ar to gribēju teikt, ka šogad vasarā apkārt braukāt var būt problemātiski un, ja ārkārtas situācija mazina ierobežojumus, es uz Kāpu varētu doties arī augusta sākumā.
 • 22.04.2020 16:59
  Sandris Lācis
  iesaku apmeklēt:http://wmoc2020.sk
  No World Masters Orienteering Championships in Slovakia in 2020

  Kāpa, ja nenotiek šogad - var piedāvāt atmaksāt/pārcelt pieteikumus uz 2021, ja piekrīt.
  Ja notiek šogad, var notikt arī WMOC laikā - šis brauciens dažiem izpaliks
 • 22.04.2020 16:57
  Ainārs Lupiķis
  Sveiks Austri! Drīzumā Kāpas organizatori nāks klajā ar lēmumu.

  Es saprotu vēlmi pēc skaidrības, taču viest skaidrību situācijā, kad tā īsti nekas nebija skaidrs, nez vai ir ļoti produktīvi. Līdz sākotnēji plānotajam Kāpas datumam tomēr būtu palikuši nedaudz vairāk kā 2 mēneši.

  Oringen un Jukola ir atcelti, taču ir arī citi liela mēroga pasākumi, kas pagaidām nav atcelti, piemēram, 5 dienu sacensības Somijā.
  Varam, protams, viest skaidrību tagad un, piemēram, atcelt Kāpu un visas orientēšanās sacensības šogad jau šajā brīdī, bet diez vai tā būs skaidrība, ko mēs vēlamies. Es noteikti esmu gatavs paciest neskaidrību tagad, bet tad, kad būs skaidrība, tad pēc iespējas ātrāk atsākt orientēšanās sezonu.
 • 22.04.2020 13:31
  Matīss Ratnieks
  11079
  22.04.2020 01:45
  Kā saka angļi, šķiet, ka istabā ir parādījies zilonis. Labprāt dzirdētu no Kāpas organizatoriem (un arī citiem!), kāds ir plāns attiecībā uz šī gada sacensībām? Vai tiešām kāds vēl cer, ka šāda mēroga pasākums šogad varēs notikt? Kāpas organizatori ir ieņēmuši tādu partizānu pozīciju - nekāda informācija netiek publicēta. Iespējams, cerībā, ka potenciālie dalībnieki samaksās dalības maksu līdz pirmā termiņa beigām un ja ārkārtas situācija tiks pagarināta, tad varēs pacelt "force majeure" kārti. Tiešām, komunikācija varēja būt aktīvāka par to, kas tiek plānots vai netiek plānots, lai potenciālie dalībnieki zina ar ko rēķināties. Saprotu, ka ārkārtas situācija ir ārpus organizatoru kontroles, bet vai organizatoriem nav iespējams komunicēt ar lēmumu pieņēmējiem un jau tagad saprast, ka nekas šogad nevarēs notikt un viest skaidrību šajā jautājumā? Līdzīgi lc.lof.lv izliekas, ka ārkārtas situācija neeksistē. Nav ne vārda par to. Baneris joprojām vēsta, ka 9.maijā būs garā distance Pļaviņās un 6.jūnijā sprints Valmierā. Vai tiešām ir kādas indikācijas, ka šajos datumos varēs notikt šāda mēroga pasākumi vai vispār jebkādi pasākumi? Manuprāt viss liecina par pretējo. Salīdzinājumam, Jukola ir jau paziņojusi par pasākuma pārcelšanu uz 2021.gadu un pat O-Ringen, neskatoties uz Zviedrijas relatīvi relaksēto attieksmi, arī ir pācelts uz 2021.gadu.
  LČ garajā pašlaik ir pārcelts uz 19. jūliju. Runājot par LČ sprintā novērojam situāciju valstī un vajadzības gadījumā pārcelsim sacensību datumus.
 • 22.04.2020 01:45
  Austris Krastiņš
  Kā saka angļi, šķiet, ka istabā ir parādījies zilonis. Labprāt dzirdētu no Kāpas organizatoriem (un arī citiem!), kāds ir plāns attiecībā uz šī gada sacensībām? Vai tiešām kāds vēl cer, ka šāda mēroga pasākums šogad varēs notikt? Kāpas organizatori ir ieņēmuši tādu partizānu pozīciju - nekāda informācija netiek publicēta. Iespējams, cerībā, ka potenciālie dalībnieki samaksās dalības maksu līdz pirmā termiņa beigām un ja ārkārtas situācija tiks pagarināta, tad varēs pacelt "force majeure" kārti. Tiešām, komunikācija varēja būt aktīvāka par to, kas tiek plānots vai netiek plānots, lai potenciālie dalībnieki zina ar ko rēķināties. Saprotu, ka ārkārtas situācija ir ārpus organizatoru kontroles, bet vai organizatoriem nav iespējams komunicēt ar lēmumu pieņēmējiem un jau tagad saprast, ka nekas šogad nevarēs notikt un viest skaidrību šajā jautājumā?

  Līdzīgi lc.lof.lv izliekas, ka ārkārtas situācija neeksistē. Nav ne vārda par to. Baneris joprojām vēsta, ka 9.maijā būs garā distance Pļaviņās un 6.jūnijā sprints Valmierā. Vai tiešām ir kādas indikācijas, ka šajos datumos varēs notikt šāda mēroga pasākumi vai vispār jebkādi pasākumi? Manuprāt viss liecina par pretējo.

  Salīdzinājumam, Jukola ir jau paziņojusi par pasākuma pārcelšanu uz 2021.gadu un pat O-Ringen, neskatoties uz Zviedrijas relatīvi relaksēto attieksmi, arī ir pācelts uz 2021.gadu.
 • 08.12.2019 16:46
  Māris Stabiņš
  10993
  07.12.2019 15:57
  Šis ir vairāk filozofisks jautājums - tad varbūt arī 30 gadu vecumā vajadzētu bērniem lasīt saņemt ģimenes atlaidi? Kaut kur šis slieksnis mums vienkārši ir jānovelk! Atgādināšu, ka ģimenes atlaide Kāpas 3 dienās ir OK Kāpa iniciatīva un pēc būtības labdarība ļaujot ģimenēm maksāt mazāk. Izbaudiet atlaidi, kas ir pieejama! Ierosinu beidzot tieši šādu atlaidi ieviest arī Azimuta daudzdienās ???? Kārlis
  Runa nav par ģimenes atlaidi, bet gan par ģimeņu kopvērtējumu.
  Ar Azimuta 3 dienu rīkošanu man nav nekāda sakara. Tajā laikā parasti ar ar audzēkņiem esmu kādās daudzdienu sacensībās Eiropā.
 • 07.12.2019 15:57
  Kārlis Vilciņš
  iesaku apmeklēt:http://2020.kapa.lv/
  10990
  06.12.2019 22:38
  Tieši tāpēc jau es šo diskusiju ierosināju ka nolikums nav pareizs. Meitene mācas vidusskolā un tādēļ nav mana ģimene? Kautkā nesaprotami.
  Šis ir vairāk filozofisks jautājums - tad varbūt arī 30 gadu vecumā vajadzētu bērniem lasīt saņemt ģimenes atlaidi? Kaut kur šis slieksnis mums vienkārši ir jānovelk!

  Atgādināšu, ka ģimenes atlaide Kāpas 3 dienās ir OK Kāpa iniciatīva un pēc būtības labdarība ļaujot ģimenēm maksāt mazāk. Izbaudiet atlaidi, kas ir pieejama!

  Ierosinu beidzot tieši šādu atlaidi ieviest arī Azimuta daudzdienās ????

  Kārlis
 • 06.12.2019 22:46
  Māris Stabiņš
  10987
  04.12.2019 12:21
  Mazliet japielabo Induli, nekuriene nav isti pareizi, mes kopiigi izveidosim lielaako apdzivoto vietu Ludzas novadaa (aiz Ludzas pilseetas), skaistaa vietaa starp diviem ezeriem, divas dienas finishs atradiisies turpat nometnee, kas gan var buut buut labaaks par sho ;)
  Es arī pielabošu: Nekuriene nav Ludza , nekuriene ir Baloži kur notiks sezonas apbalvošana. Visai Vidzemei jātriecās cauri Rīgai, pāri Daugavai uz nekurieni Baložiem.
 • 06.12.2019 22:38
  Māris Stabiņš
  10989
  06.12.2019 14:56
  Māri, izlasi nolikumu! W20 vairs nevar iekļaut ģimenes pieteikumā.
  Tieši tāpēc jau es šo diskusiju ierosināju ka nolikums nav pareizs. Meitene mācas vidusskolā un tādēļ nav mana ģimene? Kautkā nesaprotami.
 • 06.12.2019 14:56
  Egīls Puriņš
  iesaku apmeklēt:http://2020.kapa.lv/lv/
  10986
  03.12.2019 23:33
  Kaut kas nav kārtībā ar ģimeņu reģistrāciju. Ja mana meita startēs grupā W-20, viņa no bērna kļūst par vecāku?
  Māri, izlasi nolikumu! W20 vairs nevar iekļaut ģimenes pieteikumā.
 • 04.12.2019 12:21
  Karlis Osis
  Mazliet japielabo Induli, nekuriene nav isti pareizi, mes kopiigi izveidosim lielaako apdzivoto vietu Ludzas novadaa (aiz Ludzas pilseetas), skaistaa vietaa starp diviem ezeriem, divas dienas finishs atradiisies turpat nometnee, kas gan var buut buut labaaks par sho ;)
 • 03.12.2019 23:33
  Māris Stabiņš
  10985
  03.12.2019 19:57
  Kāpa 2020 pieteikšanās atvērta! Pēc mana prāta apvidum vajadzētu patikt visiem! , bet Nekurienē! Ludza - tuvākā pilsēta! Tur arī Sprinta stafete! Tiekamies Kāpa 2020!
  Kaut kas nav kārtībā ar ģimeņu reģistrāciju. Ja mana meita startēs grupā W-20, viņa no bērna kļūst par vecāku?
 • 03.12.2019 19:57
  Indulis Peilāns
  Kāpa 2020 pieteikšanās atvērta!
  Pēc mana prāta apvidum vajadzētu patikt visiem! , bet Nekurienē!
  Ludza - tuvākā pilsēta!
  Tur arī Sprinta stafete!
  Tiekamies Kāpa 2020!

0,13902592658997