Forums - Siguldas Kompass 2019 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.jūlijs /
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Siguldas Kompass 2019

 • 04.06.2019 10:35
  Valdis Janovs
  Siguldas Takas "Siguldas Kompass" ietvaros turpina iepriecināt tautu ar totāli jauniem apgabaliem orientēšanās mačiem. Šo trešdien 5.jūnijā kārta pie Egļupes ciema - šogad jau otrā, pilnīgi jaunā karte. Šī kārta būs interesanta ar to, ka daļa distances ies pa priežu siliem, un neliela daļa pa supersmalko akmeņlauztuvju reljefu ar purviņiem. Tā kā sola siltu vakaru, rekomendējam izmatot katru iespēju un akmeņlauztuvju tīrajos ezeriņos arī izpeldēties :) Karti uzzīmējis Gunārs Dukšte un uzdāvinājis Siguldas Kompasa vajadzībām. Paldies Gunār!

  Kartes dienvidu daļa ir izmantota jau Ozona stafetēs, tajā posmā, kur ir šūnakmens lauztuves. Tomēr >50% teritorijas ir totāli jauna un nekad iepriekš neskrieta.

  Šogad kopā mums veselās 5 kārtās mači notiek no jauna zīmētās kartēs (Kļavu ciema karte 9.kārtā, Egļupe-Barģupīte karte 10.kārtā, Kļavu karjers-Inčukalna karte 11.kārtā, Matiņa ezers-Jūdažu purvs karte 12.kārtā un vēl 14.kārtā par jaunu uzzīmētā Stīveri-Lorupe karte). Mēs rūpīgi darbojamies, lai ikviena karte atbilstu pēdējiem ISOM standartiem, lai būtu jauni un interesanti rajoni.

  Tiekamies trešdienās Siguldas Kompasā!
 • 26.05.2019 11:56
  Valdis Janovs
  Trešdien 29.maijā mums tas gods Tevi aicināt uz Kļavu ciemu pie Sēnītes, kur Andis Janovs uzzīmējis pilnīgi jaunu orientēšanās karti. Starts #SiguldasKompass 9.kārtā no 17-19 skaistā priežu mežā! #mežsirtavsstadions Vairāk info: http://siguldastakas.lv/kompass2019/ Nāc, saelpojies O2 visai nedēļai!

  Plkst 18:00 bezmaksas orientēšanās apmācība iesācējiem sadarbībā ar Latvijas valsts mežu vēstniecība projektā "Mežs ir tavs stadions", kura ietvaros dodam iespēju iemācīties iepazīt orientēšanās sportu un to iemīlēt arī tiem, kas nekad to nav mēģinājuši iepriekš.

  Bērniem lentīte, pieaugušajiem iesācējiem apmācība un LVM-OPEN distance, pieredzējušiem skaista vidējā, bet ekspertiem pamatīga un izaicinoša garā distance.
 • 13.05.2019 21:30
  Valdis Janovs
  Šo trešdien Siguldas Kompass 7.kārta - Kurveģis. Leģendārs mežs. Lielisks treniņš Ozona stafetēm (kas atbrauks, sapratīs :)) Un šajā linkā informācija par karti un vēsturi, kad te 1973.gadā notika LPSR čempionāts.
  Starti no 17:00-19:00. Finišs...kad iznāksiet :)
 • 29.04.2019 16:33
  Valdis Janovs
  Brīvdienā, 1.maija pēcpusdienā, tiekamies #SiguldasKompass 5.kārtā Morē. Šoreiz gana sarežģīti, izaicinājumu pilni meži. Šeit, pirms 75 gadiem notika cīņa pret Sarkano armiju, tādejādi nosargājot Rīgu. Distances šoreiz īsākas, pielāgotas arī iesācējiem un jauniešiem, bet pieredzējušiem garā distance izplānota īpaši sarežģīta. Tie, kas īsti orientieristi, LV izlase, junioru izlase - nāc, pārbaudi sevi, vai vari uzvarēt šajā apvidū! Starts no 17-19. Nāc un brīvdienas vakaru pavadi skaisti un sportiski atpūšoties! #Sigulda #orienteering #orientēšanās Distances šoreiz taisa Atis Heinols un Siguldas Sporta Skolas bērni. Sīkāk:
 • 22.04.2019 16:59
  Valdis Janovs
  Daudzi nemaz nezina, kas atrodas tev blakus un zem tevis. Kad tu lielā ātrumā brauc pa Vidzemes šoseju, pārbrauc pāri Lorupes tiltam, uzbrauc kalnā un esi Siguldā, tu nemaz neesi pamanījis, cik brīnumiem pilna ir tā grava, kurai tu tikko traucies pāri. Lorupes grava šotrešdien 24.Aprīlī ir mūsu Kompasa 4.kārtas starta vieta, un Lorupe Tevi pārsteigs ar savām klintīm, gravām, nogāzēm, bebru dambjiem, aizām un arī kanjoniem. Kārtu šoreiz organizē un distances plāno vieni no rūpīgākajiem dabas sargiem un tai pašā laikā entuziastiem - Liene Zilvere un Jānis Zilvers. Noteikti ieplāno trešdien pēcpusdienā doties uz Siguldu un noskriet Lorupes posmu. Finišā solam peldi Lorupē :)
 • 02.04.2019 20:50
  Valdis Janovs
  Šo trešdien arī Sigulda mostas no ziemas miega (nosacīti, jo visu ziemu esam kā traki slēpojuši, skrējuši un telpās orientējušies). Sākam Siguldas Kompass 2019 tautas orientēšanās seriālu. 1.kārta notiks Sēnītē - Inčupītē, kartē ko pagājušo gad uzzīmēja Andis Janovs.
  Starta vieta praktiski kartei pa vidu, marķējums no Sēnītes-Inčukalna šosejas. Mežs ātrs, balts, dažviet zaļš, bet ar pamatīgu daudzumu viltībiņām, ko sagādā cauri tekošā Inčupīte (Skolas upīte lejtecē).

  Ar šo kārtu sākam izcilu sezonu Siguldas Kompasā, jo šogad kopā plānotas 25 kārtas, 5 totāli jaunas kartes, visdažādākais apvidus un veselās 17 kārtās Kompasa ietvaros neesam skrējuši vismaz 10 gadus vai arī nekad.

  Priecāsimies tevi pie mums redzēt!

0,028141975402832