Forums - WOC un WTOC 2018 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Kintija, Kora
18.februāris /
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

WOC un WTOC 2018

 • 03.08.2018 16:41
  Vilnis Veļķeris
  Tas par ko daudzi Latvijas orientieristi kādreiz sapņoja un cerēja, tad šai orientēšanās paaudzei to ir izdevies piepildīt, jo vairs atlikusi tikai nepilna diennakts līdz pirmajiem startiem XXXV Pasaules orientēšanās čempionātā ( WOC 2018) , un nekur tālumā, bet tepat Rīgā, mūsu valsts galvaspilsētā! Lai šis notikums taptu un viss tagad ritētu raiti visaugstākajā līmenī, organizatoru komanda ir paveikusi milzīgu darbu un viņi ar to var būt lepni un gandarīti!
  Tāds nu ir "lielais sports", bet līdz savu sapņu piepildījumam, iekļūšanai Latvijas izlasē un startam "savās mājās" ir aizkļuvuši 8 sportisti! Gribas teikt - uz šo brīdi no mūsu vidus labākie, spēcīgākie, talantīgākie, uzņēmīgākie, vienalga kā nosaukt, bet viņi ar savu startu iznesīs Latvijas vārdu Pasaulē, un vēl - arī rīkotāj valsts statusā.
  Man šajā brīdī gribas novēlēt ikvienam no viņiem, arī tiem, kas startēs Daugavpilī ( WTOC 2018) sportisko veiksmi, spēju saņemties, ja ir grūti un protams, parādīt to meistarību uz kuru esiet gājuši dienu pēc dienas!
  Un vēl, ticiet - mēs līdzjutēju būsim ar jums, gan pie ekrāniem, arēnā, finiša taisnes malā, interneta saziņas vietnēs un citur!! Lai jums un mums izdodas ,un šīs dienas ir un paliek atmiņa kā neaizmirstams ieraksts Latvijas orientēšanās vēsturē!!

0.075930118560791