Forums - Siguldas Kauss 2018 - Brasla - Pieteikšanās ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Valdis, Voldemārs, Valdemārs
11.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Siguldas Kauss 2018 - Brasla - Pieteikšanās

 • 14.08.2018 11:38
  Valdis Janovs
  Šodien pēdējā diena reģistrēties Siguldas Kausam 2018 Brasla. Iespējams, lieliskākajiem šī gada orientēšanās mačiem, jo priecāsimies par fantastisku apvidu - baltu un skrienamu mežu, kas mijas ar gravām, tik dziļām, kā kādā pasaku filmā, un mikroreljefu, kas jauks galvu, un klintīm un brīnišķīgām pļavām. Distances būs izaicinošas, bet tieši tāpēc atmiņā paliekošas! Esam nolikumā papildinājuši informāciju par atlaidēm Siguldas novada iedzīvotājiem un Spora Skolas bērniem. Rītdien ievietosim informāciju par autostāvvietām un sacensību centra shēmu.
 • 08.07.2018 15:10
  Valdis Janovs
  Atvērta pieteikšanās uz Siguldas Kauss 2018 Brasla sacensībām 18.-19.augustā. Jauna 10km2 fantastiskas kvalitātes karte. Unikāls apvidus ar mikroreljefu, izcilām gravām un priežu siliem.

  Visi aktīvās atpūtas piekritēji 2018.gada 18. – 19.augustā tiek aicināti uz Krimuldas novada Braslu, kur notiks 2018.gada Latvijas Kausa 10.posms orientēšanās sportā – SIGULDAS KAUSS 2018.

  Siguldas maratona klubs / Siguldas Takas jau sesto reizi organizēs divu dienu aizraujošas un izaicinošas sacensības. Jums droši vien atmiņā palicis Gaujas senlejas kolosālais apvidus (2013), Viešu pilskalna fantastiskais kanjons (2014), Nītaures skarbie meži (2015), Mores cīņu un atmiņu pilnie meži (2016), un Akenstakas savdabīgais apvidus (2017).

  Arī šogad tieši Jums ir sagatavots jauns apvidus un tas nozīmē jaunus izaicinājumus un pārbaudījumus prātam un veiklībai. Šis gads prasīs arī izturību, jo otrā diena būs garās distances diena, ar šim distances veidam raksturīgajiem garumiem un daudzveidīgajiem ceļu izvēles variantiem.

  Sacensību karte zīmēta 2017.gada nogalē un 2018.gada pavasarī (autors: Gunārs Dukšte). Apvidū pārsvarā sastopams skuju koku meža tips. Kartē sastopami dāžādi meža tipi (sils, damaksnis, purvājs). Skrienamība no ļoti labi skrienama meža, līdz apgrūtinoši skrienamam. Stigu un taciņu tīkls silā regulārs un izteikts, gravās izzūdošs un neregulārs.

  Orientieristiem ir iespēja vienā kartē izbaudīt mikroreljefu, stāvas gravas, jaunaudzes un izcirtumus. Apvidus prasīs pamatīgu koncentrēšanos un spēju ātri pieņemt lēmumus par pareizajiem variantiem. Katra no sacensību dienas pielāgota konkrētajam apvidum. Vidējās distances ies ar mikroreljefu piesātinātā un labi skrienamā mežā, kur ir milzum daudz līdzīgu situāciju, ar nelielu devu upju gravām.
  Garās distances otrajā dienā virzīsies pa izcila reljefa cauraustiem Braslas upes krastiem un augšējiem priežu siliem, radot pamatīgu intelektuālu izaicinājumu pareizo ceļu variantu izvēlē.

0.11052989959717