Forums - Etaps uz 82 KP Latvijas čempionātā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Klinta, Kristaps, Kristofers, Krists
18.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Etaps uz 82 KP Latvijas čempionātā

 • 08.09.2015 15:37
  Guntars Mankus
  Daži komentāri par stafetes plānojumu.
  Nev īsti saprotams kāpēc vairāki farsta KP bija jāizvieto praktiski tiešā līnijā starp iepriekšējo un pēc tam nākamo KP (piem 57->...->35) pietiekami labi pārredzamā, retā mežā. Tie kas kopā skrēja, tie izskrēja cauri visiem KP :) Jā, sac. centra vieta ierobežoja plānošanas iespējas, bet S/F rajonu tomēr varēja labāk izplānot, lai vismaz jaunāko grupu dalībnieki neapjuktu un nepieļautu kļūdas. Radās iespaids, ka uz kartes drukāto KP numuri ir speciāli likti vietās, kur tos aizsedz upe, ceļi vai kas cits.
 • 07.09.2015 02:12
  Pēteris Lediņš
  kur var redzeet marshrutus?
 • 06.09.2015 17:42
  Māris Stabiņš
  Interesanti zināt ko domāja distanču plānotājs S-12 un V-12 grupu ditsncēm plānojot etapu uz 82KP pēc skatītāju punkta. Acīmredzot domāja :"Te nu gan daudzas komandas dabūs mp".
  Paskaitīju ka šī neveikli plānotā etapa dēļ mp ir dabūjuši divpadsmit šo grupu dalībnieki.Tur pat pieredzējušam orientieristam bija minūte jāpastāv lai atkostu tik neloģisku etapa virzienu pēc skatītāju KP. Domāju ka ir pamatotas tiesības prasīt atgriezt atpakaļ dalības maksas šo grupu komandām.
  Lai sanāktu komanda stafetēs bieži kā trešie dalībnieki 12 gadīgo grupās tiek piesaistīti mazāk pieredzējušie, tajā skaitā arī 10 gadīgie un jaunāki. Tieši viņi pārsvarā iekrita uz šo distanču plānotāja bezkaunību. Citādi es to nevaru nosaukt. Kāda interese viņiem būs nākošajā gadā braukt uz Latvijas čempionātu stafetēs- ja distanču plānošanas ziņā nekas netiks mainīts.

0.10740995407104