Forums - Žurnāla par orientēšanās sportu veidošana ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

28.janvāris /
Spodris, Kārlis
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Žurnāla par orientēšanās sportu veidošana

 • 25.01.2017 09:58
  Jānis Bergs
  iesaku apmeklēt:http://lof.lv/forums?fid=305
  9889
  24.01.2017 17:06
  Sekojot kaimiņvalstu pieredzei, arī Latvijas Orientēšanās federācijā tapusi ideja par žurnāla veidošanu, kur būtu pieejama plašāka un padziļinātāka informācija par orientēšanās sporta norisēm, disciplīnām un klubu darbību, kā arī dažādas intervijas ar orientēšanās sporta izcilniekiem un leģendām. Lai noskaidrotu, vai orientieristus šāds žurnāls interesē, ir izveidota aptauja piecu jautājumu garumā.
  Paldies Aija par iepriecinošo ziņu!!!
  Igaunijā jau daudzus gadus iznāk žurnāls "Orienteeruja", Krievijā no padomijas laikiem žurnāls "Azimut" joprojām dzīvo un tiek izplatīts visiem zaļā stadiona cienītājiem. Mani jaunības draugi šad un tad atsūta pa kādam eksemplāram gan no Igaunijas, gan no Krievijas. Zinu ka par OS ir žurnāli arī daudzās citās valstīs.
  Mani ļoti iepriecina tas, kad beidzot ledus tiek iekustināts arī Latvijā :)))
 • Sekojot kaimiņvalstu pieredzei, arī Latvijas Orientēšanās federācijā tapusi ideja par žurnāla veidošanu, kur būtu pieejama plašāka un padziļinātāka informācija par orientēšanās sporta norisēm, disciplīnām un klubu darbību, kā arī dažādas intervijas ar orientēšanās sporta izcilniekiem un leģendām.

  Lai noskaidrotu, vai orientieristus šāds žurnāls interesē, ir izveidota aptauja piecu jautājumu garumā.

0,58418583869934