Forums - Fotogrāfiju kalendāri ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Kintija, Kora
18.februāris /
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Fotogrāfiju kalendāri

 • iesaku apmeklēt:http://www.photomiller.com
  30.11.2016 16:10
  Ojars Millers
  9740
  30.11.2016 16:06
  Nu jau kārtējais foto sportiskais gads tuvojas savai aiziešanai vēsturē. PhotoMiller sports arhīvos var atrast ļoti daudz sportisko aktivitāšu fotogrāfijas. Pārsvarā orienieristi visas sezonas garumā, kā arī Bildes no Siguldas pusmaratona, Stirnu buka pēdējā posma un Cēsis Eco trail skrējina. Visas patreiz pieejamās ir apkopotas:http://photomiller.com. Sagaidot 2017. gadu esmu speciāli Jums gatavoju kalendārus, kurus iespējams pasūtīt izgatavošanai. Patreiz ir sagatavoti divi: OK Meridiāns kluba kalendārs un Kāpas daudzdienu kalendārs, kā arī piedāvāju Jums pašiem būt par kalendāra redaktoru izvēloties sev tīkamas bildes no PhotoMiller sports arhīviem. Vairāk par iespējām iegādāties kalendārus vari atrast šajā linkā http://www.photomiller.com/2017-gada-kalend257ri.html Drīzumā būs arī kalendārs ar 2016. gada spilgtākajiem OS sacensību mirkļiem.
  Skatos, ka nedarbojas links uz mājas lapu.
  Būtu jābūt http://www.photomiller.com
 • iesaku apmeklēt:http://photomiller.com
  30.11.2016 16:06
  Ojars Millers
  Nu jau kārtējais foto sportiskais gads tuvojas savai aiziešanai vēsturē. PhotoMiller sports arhīvos var atrast ļoti daudz sportisko aktivitāšu fotogrāfijas. Pārsvarā orienieristi visas sezonas garumā, kā arī Bildes no Siguldas pusmaratona, Stirnu buka pēdējā posma un Cēsis Eco trail skrējina.
  Visas patreiz pieejamās ir apkopotas:http://photomiller.com. Sagaidot 2017. gadu esmu speciāli Jums gatavoju kalendārus, kurus iespējams pasūtīt izgatavošanai. Patreiz ir sagatavoti divi:
  OK Meridiāns kluba kalendārs un Kāpas daudzdienu kalendārs, kā arī piedāvāju Jums pašiem būt par kalendāra redaktoru izvēloties sev tīkamas bildes no PhotoMiller sports arhīviem. Vairāk par iespējām iegādāties kalendārus vari atrast šajā linkā http://www.photomiller.com/2017-gada-kalend257ri.html
  Drīzumā būs arī kalendārs ar 2016. gada spilgtākajiem OS sacensību mirkļiem.

0.062268972396851