Forums - Ziemassvētku izvēle 2016 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

24.janvāris /
Krišs, Eglons, Ksenija
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Ziemassvētku izvēle 2016

 • 16.12.2016 20:14
  Indra Segliņa
  iesaku apmeklēt:http://tsk-spriditis.lv/
  TSK Sprīdītis lapā ievietoti daži iedvesmojoši un ziemīgi attēli no "Ziemassvētku izvēles" sacensību apvidus! Baudām un gatavojamies!
 • 12.12.2016 18:50
  Indra Segliņa
  iesaku apmeklēt:http://www.tsk-spriditis.lv/
  Aicinu visus, kas plāno piedalīties rogainingā "Ziemassvētku izvēle", neatlikt reģistrēšanos sacensībām uz pēdējo brīdi! Ziemassvētku laiks ir aizņemts visiem, tāpēc savlaicīga reģistrēšanās palīdzēs mums vēl labāk sagatavoties jūsu uzņemšanai.
  Uz tikšanos Otrajos Ziemassvētkos!
 • 15.11.2016 15:18
  Indra Segliņa
  Jau par tradicionālām kļuvušās sacensības “Ziemassvētku izvēle” šogad būs un tiks iekļautas arī Latvijas kausā rogainingā, kā šī gada noslēdzošās sacensības!
  Gaidām visus orientēšanās, rogaininga un aktīvās atpūtas cienītājus šī gada 26.decembrī, Otrajos Ziemassvētkos Auces novadā, Īlē, lai baudītu šīs puses apvidus mežonīgo skaistumu. Sacensību centrs atradīsies Īles Tautas namā.
  Sacensību formāts – 4 stundu rogainings ar kopējo startu 12:00.
  Sacensību 1.biļetens jau pieejams TSK Sprīdītis mājas lapā http://www.tsk-spriditis.lv/ un rogaininga lapā http://www.rogaining.lv/.
  Gaidām arī dalībniekus, kuriem Ziemassvētku laikā tomēr nebūs izdevies atrast komandas biedru. Speciāli jums izveidotas divas atklātās grupas, kas gan netiks vērtētas Latvijas kausā rogainingā, bet tāpat ļaus baudīt Īles puses mežu skaistumu vienatnē un Ziemassvētku gaisotnē!
  Elektroniskā pieteikšanās sacensībām jau atvērta un pieejama no Rogaininga vai TSK Sprīdītis lapām.
  Sekojiet jaunumiem TSK Sprīdītis un rogaininga mājas lapās!
  Uz tikšanos Otrajos Ziemassvētkos!

0,062309980392456