Forums - Malienas Kauss 2016 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Kintija, Kora
18.februāris /
IenāktIenāktIenākt

Forums

Pievienot jaunu tēmu
:Komentāra pievienošana diskusijām

:

Malienas Kauss 2016

 • iesaku apmeklēt:http://www.okzk.lv/taku-o/
  22.08.2016 16:39
  Jānis Bergs
  9586
  21.08.2016 22:10
  Ikvienam iesaku pamēģināt Taku-O! Paldies organizatoriem par iespēju iepazīt šo orientēšanās sporta veidu! :))
  Vai Malienas kauss'2016 Taku-O rezultāti, distanču un risinājumu kartes kādreiz parādīsies i-netā, lai plašākajai sabiedrībai būtu iespējas apskatīties un izvērtēt???
  Savukārt Ķemeru Orientēšanās spēļu rezultāti, visas kartes un pat fotogrāfijas ir apskatāmas šajā linkā: http://www.okzk.lv/taku-o/
  Par to ka Ķemeru O'spēles, neskatoties uz lietaino laiku ir sekmīgi norisinājušās LIELS PALDIES OK-Liedags sadarbības partneriem:
  - OK-Ziemeļkurzeme, īpaši Aigaram Vārnam un Andrim Lejam;
  - Biedrībai "A2", īpaši Jānim Bukinam ar viņa komandu.
  - Un protams arī LOFam, Jūrmalas domei, Ķemeru nacionālajam parkam, Ventspils Digitālajam centram, Digitālajai pelei, Rātes Picērijai un tiem visiem pārējiem ;)))
  Nobeidzot - es ļoti ceru, ka nepaies ne gads, kad varēs ieraudzīt arī Malienas kausa Taku-O rezultātus un kartes :)))
 • 21.08.2016 22:10
  Kalvis Kaļva
  Ikvienam iesaku pamēģināt Taku-O!
  Paldies organizatoriem par iespēju iepazīt šo orientēšanās sporta veidu! :))
 • 21.08.2016 19:31
  Sandris Lācis
  9584
  20.08.2016 20:34
  Ir publicēti Malienas kausu 1.dienas rezultāti un 2.dienas izloze, tūlīt sekos arī velo čempionāta rezultāti.
  Paldies Malienas Kausa organizatoriem par distancēm!
 • iesaku apmeklēt:http://www.aluksneok
  20.08.2016 20:34
  Vilnis Veļķeris
  Ir publicēti Malienas kausu 1.dienas rezultāti un 2.dienas izloze, tūlīt sekos arī velo čempionāta rezultāti.
 • iesaku apmeklēt:http://aluksneok.lv/
  18.08.2016 18:52
  Vilnis Veļķeris
  Ir publicēta MALIENAS KAUSA pirmās sacensību dienas izloze.
 • 16.08.2016 12:51
  Aigars Vārna
  9576
  14.08.2016 21:36
  Tikai nedēļa atlikusi līdz vienu no vecāko un lielāko orientēšanās sacensību Latvijā "Malienas Kauss" sākumam. Gribas atgādināt, ka vairāk nekā trīs gadu desmitu garumā, (ja precīzi, tad 35-piecu) tajās startējuši daudzi lieliski orientieristi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas. Liels skaits no viņiem agrāk vai vēlāk ir pārstāvējuši savas nacionālās izlases. Nu palasiet šos Latvijas sportistu vārdus - Rodrigo Slaviņš, Alīda Ābola, Indulis Peilāns, Sixten Sild, Ināra Ģipsle, Iveta Brūvere, Dainis Šleiners, Jānis Ozoliņš, Zanda Abzalone, Egars Bertuks, Linda Katlapa, Lauri un Timo Sild, Inga Dambe, Mārtiņš Sirmais, Artūrs Pauliņš un vēl citi. Gan jau esiet paspējuši izlemt ko darīt - atbraukt līdz Alūksnei vai nē, bet ja vēl svārstieties savos lēmumos, iedrošināšu, izvēloties piedalīties, droši vien nenožēlosiet, viegli nebūs, bet aizraujoši un un interesanti gan! Un vēl - sakarā ar daudzu mūsu veterānu startu Pasaules čempionātā, pagarinājām pieteikumu termiņu sacensībām līdz 16.augusta pusnaktij. It kā nemanāmi, bet uz Alūksni pošas TAKU orientieristi, viņiem arī divu dienu starti un protams MTBO sportisti, kuri sacentīsies par 2016.gada Latvijas čempionāta tituliem sprintā un vidējā distancē. Tiekamies?! Gaidīti būsiet!
  Gribu piebilst, ka "Malienas kauss" ir 11. Latvijas Kausa posms. Izmantojiet iespēju uzlabot savu un sava kluba koeficentus ! Savu grupu līderi:
  Baltiņa Leonarda, Suta Anna Emīlija, Cigle Magda, Alberinga Vilma, Ruka Diāna Marta, Puķīte Irita, Vintišs Dāvis, Ciglis Nils, Alberings Pauls, Kokorevičs Renārs, Šiliņš Aivis un Māliņš Guntis izcīnījuši iespēju distancē doties ar dzelteno līderu kreklu. Pārējiem jauniešiem lūgums nodot līderu kreklus sacensību centrā.
 • iesaku apmeklēt:http://www.aluksneok.lv
  14.08.2016 21:36
  Vilnis Veļķeris
  Tikai nedēļa atlikusi līdz vienu no vecāko un lielāko orientēšanās sacensību Latvijā "Malienas Kauss" sākumam. Gribas atgādināt, ka vairāk nekā trīs gadu desmitu garumā, (ja precīzi, tad 35-piecu) tajās startējuši daudzi lieliski orientieristi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Krievijas. Liels skaits no viņiem agrāk vai vēlāk ir pārstāvējuši savas nacionālās izlases. Nu palasiet šos Latvijas sportistu vārdus - Rodrigo Slaviņš, Alīda Ābola, Indulis Peilāns, Sixten Sild, Ināra Ģipsle, Iveta Brūvere, Dainis Šleiners, Jānis Ozoliņš, Zanda Abzalone, Egars Bertuks, Linda Katlapa, Lauri un Timo Sild, Inga Dambe, Mārtiņš Sirmais, Artūrs Pauliņš un vēl citi.
  Gan jau esiet paspējuši izlemt ko darīt - atbraukt līdz Alūksnei vai nē, bet ja vēl svārstieties savos lēmumos, iedrošināšu, izvēloties piedalīties, droši vien nenožēlosiet, viegli nebūs, bet aizraujoši un un interesanti gan! Un vēl - sakarā ar daudzu mūsu veterānu startu Pasaules čempionātā, pagarinājām pieteikumu termiņu sacensībām līdz 16.augusta pusnaktij. It kā nemanāmi, bet uz Alūksni pošas TAKU orientieristi, viņiem arī divu dienu starti un protams MTBO sportisti, kuri sacentīsies par 2016.gada Latvijas čempionāta tituliem sprintā un vidējā distancē. Tiekamies?! Gaidīti būsiet!

0.081111907958984