Citas ziņas - LK posmu un izlašu atlases atcelšana (papildināts) ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

28.septembris /
Sergejs, Svetlana, Lana
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • LK posmu un izlašu atlases atcelšana (papildināts)

  13.03.2020

  LOF Valde | 5 komentāri

  Saistībā ar Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un ierobežojumiem sacensību rīkošanā, tiek atcelti attiecīgajā periodā (13.03-14.04) plānotie Latvijas kausa posmi. Kurzemes pavasaris tiek pārcelts uz 24.-25.10, par Lieldienu balvas plānoto datumu informēs organizatori. Tiek atceltas arī visas izlašu atlases, kas bija plānotas no 13.03 līdz 14.04. Jauno atlases kārtību izstrādās izlašu treneri, tā tiks publicēta lof.lv.

  LOF Valde aicina sacensību organizētājus rūpīgi sekot līdzi noteiktajiem ierobežojumiem un situācijai Latvijā. Rūpēsimies par savu un līdzcilvēku veselību! 

  Valdība 14.03 lēma par papildinājumiem ierobežojošos pasākumos, nosakot, ka ir aizliegti visi publiskie pasākumi, tai skaitā sporta sacensības. Saistībā ar šo lēmumu aicinām sacensību organizētājus atcelt vai pārcelt savus pasākumus, tai skaitā arī mazos pasākumus. Izvēloties jauno datumu, pārbaudīsim kalendārā, vai jaunizvēlētais datumus nav jau aizņemts ar citām sacensībām!

  LOF valde ir atcēlusi arī 21. martā paredzēto LOF kongresu. Kongress notiks 10. maijā. LOF gada pārskats tiks apstiprināts valdē un iesniegts savlaicīgi. Visiem biedriem būs iespēja iepazīties ar gada pārskatu lof.lv.  Vairāk informācijas: izpilddirektors Ģirts Mamis, 26470447

   

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Ildze Straume
  LOF noliktavā vēl ir saglabājušās WMOC kartes (Bumbukalns). Ja nu kāds grib paskriet individuālo treniņu, kamēr sacensību nav - zvaniet, sarunāsim kā pie tām var tikt. divi6563615
  Jānis Bergs
  Kaut arī Latvijā Taku-O sacensībās pārsvarā ir mazāk par 50 dalībniekiem, tomēr piesardzība un rūpes par veselību ir pirmajā vietā. Tāpēc aprīlī plānotās sacensības ir atceltas.
  Par pārējām plānotajām sacensībām un izmaiņām Taku-O kalendārā būs atsevišķa informācija.
  Cerēsim uz to labāko.

  Iesaku apmeklēt:https://lof.lv/otd-kalendars

  Gunta Lebedoka
  Pēc Panorāmā redzētā, ka bārs Vecrīgā skaitīs tusētājus līdz 200 un kinoteātros pārdos pa 100 biļetēm uz vienu seansu vienā zālē - uzskatīt, ka 200 cilvēki kustībā mežā ir ārkārtas stāvokļa pārkāpums? Tas vispār nav komentējams. Varbūt vajadzēja pārreģistrēties par bāru brīvā dabā?

  Iesaku apmeklēt:https://ltv.lsm.lv/lv/

  Aigars Vārna
  Šeit aicinājums no LSFP:
  Ar šo paziņojumu informējam visas Latvijā atzītās sporta federācijas, ka saistībā ar Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju no š.g. 13. marta līdz 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību Latvijā un ņemot vērā arī aktuālo starptautisko drošības pasākumu praksi, sporta federācijas tiek aicinātas atcelt jebkāda veida sporta pasākumus, neatkarīgi no dalībnieku skaita, kā arī sportistiem nedoties uz sacensībām vai treniņnometnēm ārvalstīs.

  Šim aicinājumam apvienojas vadošās sporta organizācijas – Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP), Latvijas Paralimpiskā komiteja (LPK), Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija (LKSSA) un Izglītības un zinātnes ministrija. Ar pilno aicinājuma tekstu lūdzam iepazīties LSFP tīmekļa vietnē - https://lsfp.lv/jaunumi/zinas/rekomendejam-atcelt-visus-sporta-pasakumus

  (!) LSFP lūdz federācijas šo informāciju pārsūtīt tālāk un iepazīstināt ar to arī visus federācijas biedrus (sporta klubus), īpaši privātos sporta pakalpojumu sniedzējus, kas organizē un īsteno jebkāda veida sporta pasākumus.

Atlikušo zīmju skaits:

0,073032140731812