Citas ziņas - Labākajiem telpu orientēšanās sacensībās - Suunto AIM-6 kompass ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Veldze, Lūcija
13.decembris /
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • Labākajiem telpu orientēšanās sacensībās - Suunto AIM-6 kompass

  31.10.2018

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Latvijas Orientēšanas federācijas ilggadējais partneris Suunto Latvia arī šajā sezonā nodrošināja gan junioru, gan pieaugušo izlases sportistus ar lielisko inventāru no somu kompānijas Suunto. Patlaban notiekošajā Latvijas Telpu orientēšanās kausā ir iespēja par vienu no kompasiem pacīnīties.

  Orientieristiem ir iespēja skriet ar speciāli orientēšanās sportam izstrādātu kompasu AIM-6. Šo kompasu Suunto izstrādāja kopā ar Pasaules čempionu un profesionālo orientieristu Martenu Bostremu.
  Īpaši stabilā un ātrā Suunto AIM kompasu bultiņa padara to daudz ērtāk lietojamu skriešanas laikā, kā arī nodrošina īsāku gaidīšanas laiku, paceļot kompasu no kartes. Vienkāršotais dizains netraucē lasīt karti, taču atbalsta dažādas azimuta ņemšanas tehnikas, radot universālu un kvalitatīvu instrumentu, ko izmantot orientēšanās sacensībās.
  Šo kompasu visu sezonu varēja iegūt ātrākie Latvijas Kausa dalībnieki, bet nu - arī labākie Latvijas Telpu orientēšanās kausā. Sacensību seriāls norisinās līdz 9. decembrim, un plašāku informāciju par to var iegūt šeit.

Atlikušo zīmju skaits:

0.18334603309631