Citas ziņas - LSPA aicina jaunos trenerus iepazīties ar studiju vidi ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Aleksejs, Aleksis
17.jūlijs /
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • LSPA aicina jaunos trenerus iepazīties ar studiju vidi

  14.03.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Otrdien, 20. martā, no plkst. 12:00-14:00 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) norisināsies atvērto durvju diena, piedāvājot lielisku iespēju potenciālajiem studentiem iepazīties ar mācību vidi.

  Visiem interesentiem būs iespēja tikties ar LSPA vadību, studiju programmu direktoriem un docētājiem, kuri prezentēs augstskolā apgūstamās studiju programmas, uzņemšanas prasības un iestājpārbaudījumu norises kārtību programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”.

  Savā pieredzē par aizvadīto studiju laiku akadēmijā dalīsies arī īpašie viesi – vairākkārtēji olimpiskie medaļnieki kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici.

  Jaunais treneris Atis Heinols, kurš šobrīd studē 3. kursā LSPA, jau kopš studiju sākuma strādā kā treneris un iegūtās zināšanas pielieto praksē. “Studijas ir diezgan interesantas un ir lietas, kas noder. Piemēram, anatomija, fizioloģija, sporta medicīna, sporta teorija un, protams, orientēšanās trenera pilnveides kvalifikācijas pie Baibas Smilas. Ir arī lekcijas, kas man neliekas saistošas, bet katrā no tām tāpat var pamācīties no kolēģiem, redzēt, kā citu sporta veidu speciālisti vada nodarbības un iegūt labus draugus, ar kuriem var sadarboties trenēšanās procesā un noteikti arī nākotnē. Katrā ziņā esmu priecīgs par savu izvēli, un šo gadu laikā esmu tikai ieguvis. Tā kā strādāju un mācos, tad mans dienas grafiks ir diezgan pārpildīts, bet, ja māk visu sabalansēt, tad nav problēmu, “ stāsta A. Heinols.

  "Latvijas Orientēšanās federācijā un sporta skolās visā Latvijā šobrīd ir un noteikti arī būs brīvas orientēšanās treneru vakances, jo federācija aktīvi strādā pie jaunu treniņu pulciņu un centru izveides. Treneru korpuss noveco un ir nepieciešami jauni, azartiski treneri, kuri aktīvi seko mūsdienu treniņu metodikām," komentē Jānis Lazdāns.

   

  Atvērto durvju dienas programma pieejama šeit.

Atlikušo zīmju skaits:

0.047212839126587