Citas ziņas - Valmieras Viestura vidusskolā aizvadītas telpu orientēšanās sacensības ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Oļegs, Vineta
17.augusts /
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • Valmieras Viestura vidusskolā aizvadītas telpu orientēšanās sacensības

  26.02.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | 3 komentāri

  Sestdien, 24.februārī, Valmieras Viestura vidusskolā norisinājās telpu orientēšanās sacensības, pulcējot 81 dalībnieku gan no Valmieras, gan citām Latvijas pilsētām.

  Dalībniekiem bija jāveic divas distances, kuras bija gana sarežģītas un aizraujošas. Sacensībās uzvarēja tie, kuriem kopvērtējumā abu distanču veiktais laiks bija vismazākais. Skolas aktu zālē un sporta zālē bija izveidoti labirinti, gaiteņos izvietoti šķēršļi, kas orientēšanos padarīja vēl interesantāku. Arī paši Viesturskolas skolēni pēc paveiktajām distancēm atzina, ka viegli neesot bijis, lai gan skolas gaiteņi un kabineti staigāti jau gadu gadiem. Sacensības organizēja biedrība Valmieras sporta klubs “Burkānciems&Co”.

  Jau 10.martā visi sportot gribētāji aicināti piedalīties nākamajās telpu orientēšanās sacensībās tepat Valmierā, Valmieras tehnikumā. Vairāk informāciju par šo pasākumu var atrast šeit.

  Elizabete Ločmele
  Valmieras sporta kluba “Burkānciems&Co” sabiedrisko attiecību koordinatore

  Fotogrāfijas: Aivis Stračinskis

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
 • 08.03.2018 20:00
  Artis Ločmelis
  Pēc Viesturskolas pasākuma pieklīdusi viena SI karte un viena sporta dzēriena pudele. Varēs saņemt Valmieras tehnikumā vai citur, ja pieteiksies laimīgie pazaudētāji.
 • 02.03.2018 10:46
  Viesturs Tamužs
  Telpu orientēšanās jomā Latvijā patiesi novērojams liels uzplaukums. Paldies entuziastiem visās Latvijas pilsētās, kas šo aizraujošo nodarbi popularizē! Lai gan nenoliedzami Mārtiņš Līsmanis pirms vairākiem gadiem bija tas, kurš ieviesa ideju par telpu orientēšanos, tomēr nav tā, ka tikai viņš ir veicinājis pašreizējo telpuO popularitāti. Jau vairākus gadus šo orientēšanās sacensību paveidu ļoti apzināti veicina LOF un attīsta O! Latvija komanda, kur lielākie nopelni ir Matīsam Ratniekam
 • 27.02.2018 10:18
  Jānis Bergs
  Valmierieši un Burkānciema kompānija MALAČI!!!
  Man tiešām ir ļoti liels prieks par to, ka Latvijā Telpu-O popularitāte aug un iet plašumā.
  Paldies Mārtiņam Līsmanim, kad 2010.gadā iekustināja to ledu, kurš bija aizsalis pagājušā gadsimta 80tajos gados.

  P.S.
  Šī pasākuma bildes ir SUPER!!!

Atlikušo zīmju skaits:

0.028428077697754