Citas ziņas - Rīgā aizvadīts IOF augsta līmeņa sacensību organizēšanas seminārs ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Emīlija
22.maijs /
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • Rīgā aizvadīts IOF augsta līmeņa sacensību organizēšanas seminārs

  04.02.2018

  LOF sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  3. un 4. februārī Rīgā norisinājās Starptautiskās Orientēšanās sporta federācijas (IOF) rīkots seminārs par augsta līmeņa sacensību organizēšanu (IOF High Level Event Seminar), kā ietvaros pieņemti arī svarīgi lēmumi saistībā ar 2018. gada Pasaules čempionātu.

  Semināra galvenais temats šogad bija IOF sacensību kvalitātes celšana, un tas tika sadalīts vairākās daļās – Pasaules čempionātu organizatoriskā pieredze, jaunumi informāciju tehnoloģiju (IT) jomā, kā arī ar Pasaules veterānu čempionāta organizēšanu saistītas problēmas.

   

  Seminārā nepārtraukti uzmanība tika vērsta uz orientēšanās sporta pamatvērtībām – karti un distanci. Kartēm jāatbilst jaunajiem ISOM2017 noteikumiem un distancēm jābūt atbilstošām katrā disciplīnā. Čempionāts Siguldā būs izaicinājums gan sportistiem, gan organizatoriem – mums jānodrošina ātra un precīza informācija tiešsaistes rezultātos un GPS sekošanā,” seminārā pārrunāto komentē Pasaules čempionāta direktors Jānis Lazdāns.

   

  Semināra ietvaros papildus norisinājās WOC 2018 rīkotāju komandas tikšanās ar IOF inspektoriem un WOC 2017 organizatoru komandu no Igaunijas, kas dalījās pagājušā gada čempionāta rīkošanas pieredzē.

   

  Jānis Lazdāns informē, ka šajā nedēļas nogalē arī noslēgta vienošanās ar IOF par televīzijas producēšanu WOC 2018 ietvaros – visu tiešraides producēšanu veiks profesionāļi no Čehijas Karela Jonaka (Karel Jonak) vadībā, savukārt televīzijas menedžmentu un riskus uzņemsies IOF.

Atlikušo zīmju skaits:

0.0282142162323