Citas ziņas - Latvijas Orientēšanās federācija noslēdz sadarbības līgumu ar Isostar ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Emīlija
22.maijs /
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • Latvijas Orientēšanās federācija noslēdz sadarbības līgumu ar Isostar

  29.01.2018

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Latvijas Orientēšanās federācija (LOF) ir noslēgusi sadarbības līgumu ar sporta uztura ražotāju Isostar par sadarbību nākamo divu gadu garumā. Sadarbība paredz atbalstu federācijai ar Isostar un Vitamax produktiem.

  "Lielākā daļa sporta uztura Isostar produktu tiks novirzīti izlases vajadzībām, piemēram, 2018. gada Pasaules čempionāta orientēšanās sportā laikā. Tāpat Isostar atbalstīs 2018. gada Latvijas Kausa izcīņas norisi, piemēram, Isostar produktus varēs iegūt kausa izcīņas posmu uzvarētāji," sadarbību izklāsta LOF viceprezidents, mārketinga un sabiedrisko attiecību komisijas vadītājs Jānis Lazdāns.

  Isostar sportistiem piedāvā pilna spektra produktus, tādējādi nodrošinot tos gan sagatavošanās periodā, gan slodzes laikā, gan arī atjaunošanās fāzē. "Isostar sporta uzturu lietoju vairāk nekā piecus gadus. Varu teikt tikai to labāko, jo produktu klāsts ir pietiekami plašs, lai izvēlētos sev nepieciešamo. Gan ziemas sezonā, gan arī sacensību sezonā lietoju Isostar atjaunošanās dzērienus - "Whey Protein" vai "Reload" -, savukārt sacensību sezonā regulāri lietoju "Malto Carbo Loading", lai uzņemtu ogļhidrātus pirms sacensībam. Šo produktu labā īpašība ir neitrālā garša. Turklāt sacensību režīmā augstu novērtēju plašo želeju un batoniņu klāstu, no kuriem varu izvēlēties sev tīkamāko. Mans mīļākais produkts sacensībās ir "Energy Shot" - tas dod tik nepieciešamo mundrumu tieši svarīgākajos momentos," uzsver Latvijas izlases orientierists Andris Jubelis.

  Savukārt Isostar pārstāvis Latvijā Jānis Vanags norāda, ka, izvēloties sadarbības partnerus, ir svarīgas kopīgas vērtības: "Orientēšanās sportā mēs šīs kopīgās vērtības saskatām - tās ir ir veselība, gudrība un kvalitāte." Viņš izceļ, ka sporta uztura pamatlicēju Isostar raksturo senas tradīcijas -  uzņēmums dibināts Šveicē un pērn svinēja savu 40 gadu jubileju.

  "Sportistu galvenais ieguvums, lietojot šos produktus, ir iespēja uzņemt organismam visas nepieciešamās mikrovielas, vitamīnus, ogļhidrātus un olbaltumvielas. Isostar sporta uztura produkti ir veidoti kopā ar sporta uztura speciālistiem un sportistiem, lai sasniegtu labāko rezultātu un izveidotu piemērotāko produktu sportistiem attiecīgajām slodzēm. Produkti ļauj sportistiem atjaunot rezerves sacensību laikā, kā arī nodrošina paātrinātu atjaunošanos, lai būtu iespējams veikt kvalitatīvākus un ilgākus treniņus," Isostar kvalitāti raksturo J. Vanags.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.027432918548584