Citas ziņas - Jauns orientierists no Itālijas meklē viesģimeni Latvijā ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.jūlijs /
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • Jauns orientierists no Itālijas meklē viesģimeni Latvijā

  23.05.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Esam saņēmuši ziņu no Starpkultūru apmaiņas programmas jauniešiem ''AFS Latvija'', ka šī gada augusta nogalē Latvijā ieradīsies 17 gadu vecs jaunietis no Itālijas Silvio Gaio. Jaunieša sirdslieta ir orientēšanās sports, ar kuru viņš nopietni arī nodarbojas, tāpēc apmaiņas programma jaunietim meklē viesģimeni ar līdzīgu aizraušanos.

  Kā norāda Starpkultūru apmaiņas programmas jauniešiem ''AFS Latvija'', viesģimene varētu būt no jebkuras vieta Latvijā. Skolu, kurā jaunietis mācīsies, meklēs "AFS Latvija", attiecīgi pēc viesģimenes atrašanās vietas. 

  Jaunietis ieradīsies Latvijā 27. augustā un dosies prom nākamā gada 1. jūlijā. 

  Silvio ir 17 gadus vecs itālis. Viņš nāk no daudzbērnu ģimenes – puisis ir vidējais bērns ģimenē. Silvio dzīvo nelielā Itālijas ciematā Trento. Silvio ģimene jau divas reizes uzņēmuši viesskolēnus savās mājās, un viņa brālis ir bijis apmaiņas programmā Krievijā. Jaunietis stāsta, ka mājās ir izpalīdzīgs un aktīvs, aktīvi palīdz mājas darbos. Sabiedrībā – rezervēts, pat kluss. Jūtas ērtāk, kad otrs sper pirmo soli komunikācijā.

  Puisis skolu sauc par savu darbu, pienākumu, jo tā ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Lielu daļu no brīvā laika aizņem orientēšanās sports. Silvio piedalās orientēšanās sacensībās jau no 7 gadu vecuma. Pateicoties šim sporta veidam, apceļojis vairākas valstis.

  Skolā patīk mācīties psiholoģiju, sociālās zinības. Padodas matemātika, tādēļ nākotnē vēlas kļūt par matemātikas skolotāju sākumskolā.

  Apmaiņas gadā vēlas kļūt patstāvīgāks un runātīgāks. Silvio domā, ka viesģimene būs ieguvēja, uzņemot tieši viņu, jo viņš noteikti iepazīstinās ģimeni ar itāļu ēdienu!

  Vairāk informācijas par  jaunieti no Itālijas var atrast "AFS Latvija" mājas lapā: http://afs.lv/2017/04/18/silvio/.

  Silvio foto CV pieejams šeit.

  Vairāk informācijas var iegūt, zvanot uz ''AFS Latvija'' tālruni 67280646.

   

   

  Informāciju sagatavoja

   

  Vineta Līduma,
  Support Coordinator
  AFS Latvia Intercultural Programs
  Tel: +371 67280646

  Address: Blaumana street 38/40,

  Riga, LV-1011, Latvia

  www.afs.lv


  Connecting Lives, Sharing Cultures

Atlikušo zīmju skaits:

0,049501895904541