Citas ziņas - Balso par favorītu Smiltenes novada gada balvā sportā 2016 ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

28.novembris /
Rita, Olita, Vita
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • Balso par favorītu Smiltenes novada gada balvā sportā 2016

  02.12.2016

  Aija Pakalna | 5 komentāri

  No 1. decembra sācies līdzjutēju balsojums 6. Smiltenes novada gada balvā sportā. Aicinām arī jūs atbalstīt orientēšanās sportu, balsojot par Smiltenes novada orientieristiem un citām ar orientēšanās sportu saistītām nominācijām. Balsot iespējams šeit.

  Par saviem favorītiem septiņās dažādās nominācijās varēs balsot vienu reizi dienā no vienas IP adreses līdz 30. decembrim. Aptauja notiek jau sesto gadu un tās mērķis ir Smiltenes novada sportistu, sporta personību, komandu un sporta notikumu popularizēšana, kā arī labāko un populārāko noteikšana. Svinīgā Smiltenes novada gada balvas sportā apbalvošanas ceremonija notiks 13. janvārī.

  Šajā gadā labākie un populārākie tiks noteikti deviņās dažādās nominācijās, no kurām septiņās tiks arī rīkots līdzjutēju balsojums. Ikviens Smiltenes novada sporta līdzjutējs portālā smiltene.lv varēs veikt balsojumu par saviem favorītiem gada labākā sportista, labākā jaunā sportista, labākās jaunās sportistes, labākā tehnisko sporta veidu pārstāvja, labākās komandas, populārākā amatieru sportista un gada sporta notikuma nominācijās. Tikmēr gada veterānu balvas un balvas par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā saņēmēji tiks noteikti bez līdzjutēju balsojuma.

  Vairākās nominācijās uzvarētāji tiks noteikti ne tikai pēc līdzjutēju balsojuma, bet arī savu vērtējumu sniegs Smiltenes novada sporta attīstības padome, Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas treneri, kā arī tehniskais sporta klubs “Smiltene”.  Lai saglabātu intrigu līdz pat pasākuma dienai, līdzjutēju balsojuma rezultāti publiski būs redzami līdz 20. decembrim, bet pēdējās desmit aptaujas dienās tie būs slēpti. 

  Vairāk informācijas Smiltenes novada mājas lapā.

  Gada labākā sportista nominācijai izvirzīts Artūrs Pauliņš, kurš Latvijas komandas sastāvā guvis 8. vietu Eiropas čempionātā stafetē; izcīnījis 2. vietu Baltijas čempionātā stafetē; uzvarējis starptautisko sacensību „Eurommeting” sprinta distancē, kā arī ieguvis bronzas medaļu Latvijas Olimpiādē un godalgas Latvijas čempionātos vairākās distancēs.

  Gada labākā jaunā sportista nominācijai izvirzīts Matīss Slikšjānis, kurš Latvijas junioru izlases sastāvā izcīnījis 3. vietu Baltijas čempionātā stafetē; guvis 7. vietu Pasaules junioru U20 grupas čempionātā stafetē, kā arī 7. vietu Eiropas jauniešu U18 grupas čempionātā stafetē.

  Gada labākās jaunās sportistes nominācijai izvirzīta Agnija Caune, kura izcīnījusi 12. vietu Eiropas jauniešu čempionāta sprinta distancē un 4. vietu Eiropas jauniešu čempionāta stafetē S16 vecuma grupā, kā arī ieguvusi 3. vietu Baltijas čempionātā stafetē.

  Gada labākās komandas balvai izvirzīta “Azimuts OK- Smiltenes BJSS” komanda, kas iegūvusi 2.vieta Latvijas klubu komandu kausa kopvērtējumā 36 vienību konkurencē; izcīnījusi 2. vietu Latvijas čempionātā stafetēs un 2. vietu Latvijas čempionātā sprinta stafetē elites grupā. Gūta arī 3.vieta Rīgas klubu stafetēs.

  Gada populārākā amatieru sportista nominācijai izvirzīta Ieva Godiņa, kura guvusi uzvaru Latvijas kausa kopvērtējumā S40 grupā. Izcīnījusi godalgas Latvijas čempionātā dažādās distancēs, sekmējusi “Azimuts OK- Smiltenes BJSS” 3. vietu Rīgas orientēšanās stafetēs.

  Gada populārākā sporta notikuma nominācijai izvirzīts Orientēšanās seriāls „Azimuts”, kas 2016. gadā atzīmēja savu jubilejas gadu. 18 sacensību kārtās kopumā piedalījās 451 dalībnieks, bet vidēji posmā startēja 108 dalībnieki.

Raksta komentāri

Rādīt:
vispirms jaunākos
vispirms vecākos
  Māris Stabiņš
  9134
  08.12.2016 16:53
  Jānis Bergs sacīja:
  P.S. Balsot var katru dienu ;)))
  Paldies Jāni! Katra balss ļoti svarīga. Pēc 20 . decembra nebūs redzami rezultāti, bet balsot varēs līdz 30. decembrim.
  Jānis Bergs
  9133
  08.12.2016 16:45
  Jānis Bergs sacīja:
  Es nobalsoju :))) Bet vai tu šodien esi nobalsojis??? Ieej linkā un balso ;)))
  P.S.
  Balsot var katru dienu ;)))

Atlikušo zīmju skaits:

0,056236982345581