Citas ziņas - xRace piedāvās aizraujošas un sportiskas aktivitātes Rīgas Svētkos ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.jūlijs /
Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • xRace piedāvās aizraujošas un sportiskas aktivitātes Rīgas Svētkos

  05.08.2016

  Marta Zumberga | Nav komentāru

  Jau nākamnedēļ Rīgu pārņems svētku atmosfēra ar plašām izklaides iespējām Rīgas Svētku ietvaros. Sestdien, 13.augustā, Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā xRace piedāvā dažādas aktivitātes – Lucavsalas fotoorientēšanās spēli, Skandi Motors drosmīgo lēcienu no pacēlāja, kā arī iespēju piedalīties pilsētas orientēšanās sacensībās “Lielais Rīgas piedzīvojums”, kas Rīgas Svētku ietvaros norisināsies jau septīto gadu.

   

  Jau no plkst. 10:00 līdz 18:00 ikvienam svētku apmeklētājam būs iespēja bez maksas piedalīties Lucavsalas fotoorientēšanās spēlē, kur var piedalīties gan individuāli, gan arī komandā. Aptuvenais veicamās distances garums būs 1 līdz 2 kilometri, kuru laikā būs pēc kartes jāmeklē dažādas vietas Lucavsalā un jāuzzina apslēptais vārds, kas saistīts ar Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

   

  No plkst. 12:00 līdz 15:00 darbosies aktivitāte “Skandi Motors drosmīgais lēciens” – bezmaksas iespēja ikvienam drosmīgajam lēkt no pacēlāja piepūšamajā pūslī jeb JumpBag no vairāku metru augstuma. Šī aktivitāte vakarā tiks iekļauta “Lielā Rīgas piedzīvojuma” sacensībās kā viens no speciālajiem uzdevumiem.

   

  Plkst. 20:00 no Lucavsalas startēs “Lielais Rīgas piedzīvojums”, pilsētas orientēšanās sacensības, šogad dalībniekus aicinās uz dažādiem Rīgas nostūriem – sacensību starts un finišs paredzēts Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā, bet distancē būs dažādi orientēšanās uzdevumi, gan ar laivām pa Daugavu, gan arī braucot ar velosipēdiem pa nomaļākām Rīgas ielām, gan arī skrienot pa pilsētas mežiem.

   

  Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams piereģistrēties mājas lapā www.xrace.lv, kā arī obligātais ekipējums - velosipēds, ķivere, atstarotāji un pieres lukturītis. Sacensībās startē komandas 3 dalībnieku sastāvā kādā no distancēm – Garmin Sporta, Veloatlaides.lv Tautas vai Vichy Ģimenes distancēs, kas atšķiras ar distanču garumiem.

   

  Katrai distancei paredzēts kontrollaiks, kura ietvaros komanda var pildīt uzdevumus un vākt punktus, turklāt visas distances veikšana nav obligāta. Sacensībās piedāvā Rīgas dome, organizē – xRace, balvas un servisu nodrošina pasākuma atbalstītāji Sporta uzturs Isostar, Garmin, Vichy Classique dzeramais ūdens, Veloatlaides.lv, Tallink, vitamīni Vitamax, peintbols PB telpa, enerģijas dzēriens Red Bull,  Dāvanu Serviss, vēja tuneļi Aerodium, My Fitness, Hanzas Maiznīca, studija Jump In, Velo Sock, Latvijas aptieka, veikals Prisma, boulings Fantasy Park, Svaigi.lv un Latvijas Gumijlēcēju Klubs.

Atlikušo zīmju skaits:

0,050663948059082