Citas ziņas - Galvenā balva xRace sezonas dalībniekiem – MTB kalnu velosipēds ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.jūlijs /
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • Galvenā balva xRace sezonas dalībniekiem – MTB kalnu velosipēds

  29.04.2016

  Marta Zumberga | Nav komentāru

  Piedzīvojumu sacensību xRace sezona jau klauvē pie durvīm un pirmais no pieciem xRace sezonas posmiem notiks jau sestdien, 30.aprīlī, Olainē ar startu Mežaparka estrādē. Garmin distancei un Veloatlaides.lv distancei starts tiks dots plkst. 12.00, bet Vichy distance startēs pusstundu vēlāk. Sacensībām vēl iespējams piereģistrēties mājas lapā www.xrace.lv līdz 30.aprīlim.


  Olaines posmā sacensību centrā skatītājiem un atbalstītājiem būs pieejamas arī citas izklaides – radoši rokdarbi bērniem ar personalizētu nozīmīšu taisīšanu, fotoorientēšanās Mežaparka estrādes apkārtnē, kā arī Gumijas stiepšanas atrakcija un Spēka uzdevums ikvienam interesentam, kur varēs tik arī pie balviņām.

   

  Šajā sezonā katrā posmā garo distanču komandas cīnīsies par vietām labāko sešiniekā, jo apbalvotas tiks labākās 6 komandas katrā grupā, bet sezonas kopvērtējumā tiks vērtēti 3 punktiem bagātākie posmi tikai tām komandām, kuras būs piedalījušās vismaz 4 xRace posmos. Šogad posmi notiek 30.aprīlī Olainē, 12.jūnijā Engurē, 23.jūlijā Valmierā, 13.-14.augustā Rīgā un 10.septembrī Ikšķilē.

   

  Ikvienam xRace sezonas dalībniekam būs iespēja pretendēt uz sezonas galveno balvu – MTB kalnu velosipēdu FocusWhistler SL 29 2016.gada modeli 1000 EUR vērtībā no Veloatlaides.lv! Galvenā balva tiks izlozēta starp dalībniekiem, kas piedalījušies vismaz vienā xRace posmā 2016.gada sezonā un būs personīgi ieradušies xRace sezonas noslēguma pasākumā, taču lielāka iespēja laimēt būs tiem dalībniekiem, kuri būs piedalījušies vairāk posmos, jo loze ar dalībnieka vārdu loterijā tiks ievietota par katru posmu, kurā dalībnieks piedalījies. 

   

  Sezonas noslēgumā varēs iegūt arī citas vērtīgas atbalstītāju balvas – Garmin produkciju sportam un aktīvai atpūtai, Tallink ceļojumu, balvas no sporta uztura ražotāja Isostar, bezmaksas dalību xRace 2017.gada sezonā visai komandai un citas. Informācija par sezonas noslēguma vietu un laiku tiks paziņota ne vēlāk kā līdz pēdējam xRace posmam.

   

  Sacensību seriālu atbalsta Isostar, Garmin, Vichy, Veloatlaides.lv, Tallink, Vitamax, PB Telpa, RedBull, Dāvanu Serviss, Aerodium, MyFitness, Hanzas Maiznīca, JumpIn studija, Velosock.





Atlikušo zīmju skaits:

0,042805194854736