Citas ziņas - Latvijas piedzīvojumu sacensību seriāls xRace sezonu sāks Olainē ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

5.jūlijs /
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs
IenāktIenāktIenākt

Citas ziņas

 • Latvijas piedzīvojumu sacensību seriāls xRace sezonu sāks Olainē

  14.04.2016

  Marta Zumberga | Nav komentāru

  Sestdien, 30.aprīlī, Olainē, Mežaparka estrādē tiks dots starts pirmajam piedzīvojumu sacensību “xRace” posmam, kas aizsāks jau septīto sacensību sezonu. Šogad sacensības notiks gan vēl nebijušās, gan citās interesantās vietās Latvijā – 30.aprīlī Olainē, 12.jūnijā Engures novadā, 23.jūlijā Valmierā, 13.augustā Rīgā, kur būs nakts posms Rīgas Svētku ietvaros, bet pēdējais sezonas posms norisināsies 10.septembrī Ikšķilē. Viens no lielākajiem jaunumiem šosezon būs dalība sacensībās 3 dalībnieku komandās, kā arī divreiz lielāks apbalvojamo komandu skaits.

   

  Distances pieejamas dažādu piedzīvojumu meklētāju spējām – Sporta jeb garā distance paredzēta pieredzējušiem dalībniekiem ar orientēšanās prasmēm, Tautas jeb vidējā distance ir populārākā, ar ko tiks galā aktīvi cilvēki, kas vēlas pavadīt dienu interesantā veidā kopā ar draugiem vai kolēģiem, bet Ģimenes jeb īsā distance paredzēta ģimenēm ar bērniem vai dalībniekiem, kas vēlas nelielu ieskatu piedzīvojumu sacensību norisē.

  Sacensībās var piedalīties gan vīriešu, gan sieviešu, gan arī jauktās komandas. Sporta un Tautas distancēs katrā grupā komandas cīnīsies par 6 labāko komandu tituliem, un katrā posmā par labāko Uzņēmumu klases komandu godu cīnīsies arī desmitiem uzņēmumu komandas no vairākiem lielākajiem uzņēmumiem – Lattelecom, Accenture, Evolution Latvia, ZZ Dats un citiem.

  Pirmajam sacensību posmam starts tiks dots 30.aprīlī Olaines Mežaparka estrādē, sacensību centrā skatītājiem un atbalstītājiem būs pieejamas arī citas izklaides – radoši rokdarbi bērniem ar personalizētu nozīmīšu taisīšanu, fotoorientēšanās Mežaparka estrādes apkārtnē, kā arī Gumijas stiepšanas atrakcija ikvienam interesentam, kur varēs tik arī pie balviņām.

  Dalībniekiem neieciešamais ekipējums distancē ir tikai velosipēds, ķivere un mobilais tālrunis, bet distances laikā katra komanda pēc saņemtās kartes vadās un pilda dažādus uzdevumus gan ar velosipēdiem, gan skrienot, gan arī pārvietojoties ar laivām, ko nodrošina organizatori. Katrai distancei paredzēts kontrollaiks, kura ietvaros komanda var pildīt uzdevumus un vākt punktus, turklāt visas distances veikšana nav obligāta. Lētāka pieteikšanās sacensībām būs vēl līdz 17.aprīlim sacensību mājas lapa www.xrace.lv. Sacensības atbalstaOlaines novada dome, Isostar, Garmin, Vichy.

Atlikušo zīmju skaits:

0,17939305305481