Sākums ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

31.maijs /
Jūsma, Alīda
IenāktIenāktIenākt
14.05.2020

Ja šis būtu parasts gads, tad LK orientēšanās jau ritētu pilnā sparā un mums būtu zināmi Latvijas čempioni garajā distancē. Ja šis būtu parasts gads, tad līdz Eiropas čemionātam rogainingā tepat Tukuma pusē būtu mazāk kā 3 nedēļas. Ja šis būtu parasts gads, tad izlases kandidāti sīvi cīnītos par vietu izlasē atlases sacensībās uz Pasaules čempionātu. Bet šis nav parasts gads, tāpēc tas viss izpaliek. Tomēr mēs esam labākā situācijā nekā daudzi citi sporta veidi, jo mēs varam trenēties individuāli un būt gatavi, ka sezona atsāksies tiklīdz tas būs atļauts!

19.04.2020

Tāpat kā parējā orientieristu saime, veloorientieristi nosēdēt mājās īsti nemāk un negrib. Mums visiem ir pateicīgs sporta veids, kur dabā var gūt atslodzi ķermenim un garam, nepulcējoties vienkopus.

17.04.2020

Vīrusa Covid-19 dēļ izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā Latvijā atcelti visi sporta pasākumi, tostarp arī visas plānotās orientēšanās sacensības un seriāli. Taču orientēšanās ir sporta veids, kurā nav jāsanāk kopā daudz cilvēkiem, lai varētu sportot. Jau kopš marta vidus ikviens ir aicināts piedalīties individuālos orientēšanās treniņos brīvi izvēlētā laikā.

04.04.2020

Ņemot vērā Latvijas vadības noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un protams arī piesardzības nolūkos, pagaidām nav iespējams brīvā dabā rīkot orientēšanās sacensības, tai skaitā arī Tautas orientēšanās seriāla "Kurzemes-Zemgales Taku-ABC'2020" sacensības

31.03.2020

Sakarā ar vīrusa Covid-19 plosīšanos visā pasaulē un Latvijā ir atcelti visi sporta pasākumi un to skaitā arī plānotās Taku orientēšanās visu līmeņu sacensības.

Tomēr Tautas orientēšanās seriāls “Kurzemes-Zemgales Taku-ABC’2020” nav pilnībā atcelts, jo vīrusa plosīšanās laikā atceltas sacensības ir tikai apvidū. 

Mājās sēžot pie datora ir iespējas, TempO distancē gan trenēties un pilnveidot savu orientēšanās meistarību, gan pārbaudīt savu precizitāti, uzmanību un atjautību, gan arī piedalīties seriālā “Kurzemes-Zemgales Taku-ABC’2020” un izcīnīt ieskaites punktus sezonas kopvērtējumam, ja attiecīgajās virtuālajās Taku-O sacensībās būsi reģistrējies, kā dalībnieks. Visi publicētie Taku-O virtuālo sacensību rezultāti tiks lejupielādēti un pielietojot attiecīgo formulu, tiks aprēķināti punkti seriāla 2020. gada sezonas kopvērtējumam.

 

(21)
23.03.2020

Vīrusa Covid-19 dēļ izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā Latvijā ir atcelti visi sporta pasākumi, tostarp arī plānotie Latvijas kausa posmi, orientēšanās seriāli un Latvijas Orientēšanās federācijas rīkotās sacensības. Taču jau sākot ar šo nedēļu aicinām ikvienu piedalīties individuālos orientēšanās treniņos “E-LOF” un brīvi izvēlētā laikā veikt speciāli sagatavotas distances Rīgā un tās tuvākajā apkārtnē.

(6)
18.03.2020

Izvērtējot situāciju un iespējas noorganizēt sacensības pašreizējos apstākļos, organizatori ir nolēmuši pārcelt Latvijas Skolu kausu 22. aprīlī uz rudeni (jaunais datums tiks paziņots vēlāk).

Tāpat Latvijas Rogaininga kausa posms OKZK Nakts rogainings 3. maijā tiek atcelts (tiksimies nākamā gada pavasarī) 

13.03.2020

Saistībā ar Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un ierobežojumiem sacensību rīkošanā, tiek atcelti attiecīgajā periodā (13.03-14.04) plānotie Latvijas kausa posmi. Kurzemes pavasaris tiek pārcelts uz 24.-25.10, par Lieldienu balvas plānoto datumu informēs organizatori. Tiek atceltas arī visas izlašu atlases, kas bija plānotas no 13.03 līdz 14.04. Jauno atlases kārtību izstrādās izlašu treneri, tā tiks publicēta lof.lv.

(5)
12.03.2020

Jau trīs gadus Vecumnieku novadā iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja divreiz gadā lieliski pavadīt laiku, izskrienot vai ejot iepazīt novada apkārtnes pagastu centrus, kā arī lauku un meža apvidus, turklāt to darīt ar pievienoto vērtību, aktīvi pavadot laiku, nedomājot par noskrietiem, noietiem kilometriem, bet gan tiecoties pēc mērķa atrast kontrolpunktu un doties uz nākamo. Šāda iespēja ir ik septembri, kad Vecumniekos notiek Latvijas orientēšanās nakts rogainings, kā arī pavasarī, kad kādā citā Vecumnieku novada pagastā norisinās lielais novada rogainings.

0,023674011230469