Sākums ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

25.novembris /
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
IenāktIenāktIenākt
No 2020. gada 17. oktobra aizliegts organizēt sporta pasākumus.

Orientēšanās treniņi : 25.11-27.11

trešdiena 25.11
ceturtdiena 26.11
piektdiena 27.11
Šajās dienās seriāli nenotiek.

LK un LČ: Tuvākais mēnesis

Citas sacensības: Tuvākais mēnesis

24.11.2020

Par spīti daudzajiem ierobežojumiem un trīs mēnešu ilgajai ārkārtas situācijai valstī šī gada pavasarī, Latvijas kauss 2020 norisinājās ar pavisam nelielām izmaiņām sacensību kalendārā. Tika aizvadīti 14 Latvijas kausa posmi, divi Latvijas sprinta kausa posmi un četri Latvijas stafešu kausa posmi. Dāmu elitē jau ceturto gadu pēc kārtas Latvijas kausu izcīna Sandra Grosberga (Meridiāns/CPSS/Pārgauja), kamēr vīru konkurencē otrais šāds panākums Artūram Pauliņam (Azimuts OK/Sm BJSS). 

20.11.2020

Latvijā Taku orientēšanās disciplīnas sākums bija 1999.gada Jūrmalas pilsētā, Vaivaru pamatskolā, kurā mācās ap 70% bērni ar dažādām invaliditātēm. 2000. gada 11. maijā, Vaivaros notika pirmās oficiālās Taku-O sacensības.

18.11.2020

Dārgie orientieristi!

Jau bija ierasts, ka orientieristu saime Latvijas valsts dibināšanas gadadienu nosvin pie kontrolpunktiem, dodoties Brīvības rogainingā. Taču šis gads ir pavisam citādāks. Pasauli skārusi liga, un drošības apsvērumu dēļ liegts rīkot sacensības, taču mums nav liegts nodarboties ar savu sporta veidu.

10.11.2020

Šajā patriotu nedēļā, kad pieminam varoņus, kuri atdeva dzīvību par Latvijas brīvību, Latvijas Orientēšanās federācijai (LOF) ir liels gods aicināt orientēšanās draugus un ikvienu interesentu apmeklēt jaunā projekta “Orientējies Latvijā” orientēšanās poligonu. Poligons izveidots vēsturiskajās Pirmā pasaules kara Ziemassvētku kauju cīņu vietās.

07.11.2020

Sveicināti orientieristi un orientēšanās sporta draugi! Šis rudens ir atnācis arī ar labām ziņām! Šogad Latvijas sportā ieviests jauns koncepts sasniegumu godināšanā – “Trīs Zvaigžņu balva 2020” – un nominācijā Gada sporta federācija izvirzīta arī Latvijas Orientēšanās federācija (LOF).

19.10.2020

Tā kā daudzās valstīs orientēšanās sacensību iespējas brīvajā dabā joprojām ir ļoti ierobežotas, interese par virtuālajām orientēšanās sacensībām ir liela un turpina paplašināties. Taku orientēšanās (turpmāk tekstā “Taku-O”) disciplīna ir ļoti piemērota e-orientēšanās sacensībām un tā piesaista arvien jaunus dalībniekus.

(4)
16.10.2020

Ņemot vērā to, ka epidemioloģiskā situācija pasliktinās un nav prognozējami turpmākie ierobežojumi un aizliegumi (piemēram, Rīgas maratons tika atcelts vienu dienu pirms pasākuma), “Kurzemes pavasara” organizatori ir lēmuši sacensības pārcelt uz 2021. gada pavasari.

14.10.2020

Vakar, 13. oktobrī, Ministru kabinets noteica jaunus ierobežojumus, kas tiešā veidā skar arī sacensību rīkošanu mūsu sportā. No 17.10 lidz 6.11 nav atļauts rīkot sporta pasākumus, izņemot starptautiskās sacensības. Latvijas kausā orientēšanās šosezon vēl notiks Kurzemes Pavasaris, jo šīs sacensības ir iekļautas starptautisko sacensību kalendārā. Pašlaik organizatori saskaņo norises veidu un apzina ierobežojumus, kā arī meklē labākos risinājumus sacensību drošai norisei.

Savukārt Latvijas rogaininga kausā 31.10 paredzētais Lapsu rogainings tiek pārcelts uz vēlāku laiku, ja vien tas būs iespējams saistībā ar ierobežojumiem.

Latvijas telpu kausā pirmais posms notiek 16.10, savukārt otrais posms tiks pārcelts uz vēlāku laiku, kad covid situācija būs uzlabojusies un ierobežojumi mīkstināti.

MiniRogo rogaininga treniņsacensību pirmais posms 1.11 kļust par pilnībā individuālu treniņu, kad dalībnieki 3 dienu garumā startē jebkurā sev ērtā laikā, pārējie posmi tiks organizēti saskaņā ar attiecīgajā datumā esošajiem ierobežojumiem.

 

13.10.2020

Aizvadītajā nedēļas nogalē pie Lubānas ezera norisinājās Latvijas čempionāts nakts orientēšanās, kā arī sezonas četrpadsmitais Latvijas kausa posms "Mežmalu kauss". Elites grupās savus pirmos individuālos Latvijas čempionu titulus izcīnīja orientēšanās kluba "Ozons" orientieristi Jānis Tamužs un Elizabete Blūmentāle. J. Tamužam uzvara arī Mežmalu kausā, kamēr starp dāmām labākā bija Vilma Alberinga (Burkānciems VSK & Co).

0,15242195129395