Izlase ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

15.augusts /
Dzelde, Zenta, Zelda
IenāktIenāktIenākt
 • Izlases sastāvs Pasaules čempionātam

  01.07.2014

  Latvijas izlases sastāvs startam Pasaules čempionātā Polijā no 24-31. augustam: pēc atlases- Uģis Voicesčuks, Mārtiņš Lasmanis, Andris Kivlenieks, Ingrīda Šmite. Junioru izlase- Atis Heinols, Ēriks Gruzde, Otto Pēteris Pirtnieks.

   

 •  

  01.03.2014

  Lai 2014. gadā kandidētu uz startu Latvijas izlasē, ir jāaizpilda ANKETA (pat ja tas darīts jau 2013. gadā!) un jāievēro velo komisijas izstrādātie atlases noteikumi startiem izlases sacensībās. LOF garantē tikai nelielu finansiālu atbalstu, kas tiks izlietots stafešu dalības maksām, līdz ar to izlases dalībniekiem jārēķinās ar pašfinansējumu. Jauniešu un junioru izlases darbu koordinē un lēmumus pieņem P. Bričonoks. Jauniešiem un junioriem paredzētas tikai kontroles sacensības.

  Velo komisija: Mārtiņš Lasmanis (vadītājs), Eduards Rēns, Paulis Bričonoks, Inese Kauķe, Uģis Voicesčuks.


  Dokumenti:

  Velo orientēšanās komisija apstiprinājusi 2013. gada rudenī publicēto atlases noteikumu projektu startiem izlases sacensībās- Pasaules čempionātam un Pasaules kausa posmiem. Ar pilno atlases noteikumu tekstu varat iepazīties ŠEIT. Visiem izlases kandidātiem jāizpilda aptaujas ANKETA.

  Pasaules čempionātam tiks vērtētas 3 no 5 sacensībām- Latvijas čempionāti sprintā un vidējā distancē, Baltijas čempionāts sprintā un vidējā distancē (kas notiks Klaipēdā), kā arī Latvijas čempionāts garajā distancē.

  Starta grupu sadalē papildus tiks ņemtas vērā Latvijas MTBO daudzdienas. Pasaules kausa posmiem atlases sacensības nav paredzētas. Nepieciešamības gadījumā tiks ņemts vērā velo rangs uz vārdisko pieteikumu iesniegšanas pēdējo datumu.

0,033051013946533