Sākums ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Marlēna, Ilvija, Ziedone
24.maijs /
IenāktIenāktIenākt

Šodiena kartē:24.05.2019

LATVIJA

Kur orientēties Latvijā : 24.05-26.05

Piektdiena 24.05
Latgale Open 2019 (BALVU VECAIS PARKS)
21.05.2019

1. jūnijā Limbažos norisināsies 2019. gada Latvijas čempionāts orientēšanās sprintā, kas reizē būs arī trešais un šīs sezonas noslēdzošais Latvijas sprinta kausa posms, savukārt 2. jūnijā tiks sadalītas medaļas sprinta stafetē.

20.05.2019

Nedēļas nogalē Vangažos un Egļupē aizvadīts jau sestais šīs sezonas Latvijas kausa posms Rīgas čempionāts, kā arī otrais Latvijas stafešu kausa posms Ozona stafetes. Par Rīgas čempioniem elites grupās kļuva pieredzējusī Aija Skrastiņa (Briksnis SK) un Mārtiņš Sirmais (Auseklis IK), savukārt stafetē nepārspētas ZVOC-VBSS (Aija Denija Trēziņa, Anna Emīlija Suta, Līga Valdmane) un Alnis OK-JNSC (Aivis Šiliņš, Endijs Titomers, Rihards Krūmiņš) komandas.

16.05.2019

No 15. līdz 21. maijam visā pasaulē norisinās Pasaules orientēšanās nedēļa, kad jebkuru orientēšanās aktivitāti iespējams reģistrēt kā Pasaules orientēšanās nedēļas pasākumu.

16.05.2019

Patīkams jaunums ikvienam, kurš vēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm dabā, izmēģināt orientēšanās sporta burvību un iepazīt Latvijas dabu - Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar akciju sabiedrību “Latvijas Valsts meži” uzsākusi projektu “Mežs ir tavs stadions”.

13.05.2019

Svētdien, 12. maijā, Smiltenes pusē aizvadītas ikgadējās Mazās balvas sacensības, kas šogad bija arī piektais Latvijas kausa posms. Dienu iepriekš šajā pašā apvidū tika noskaidroti arī 2019. gada Latvijas čempioni garajā distancē. Elites grupās jau piektā Latvijas kausa uzvara šosezon Sandrai Grosbergai (Meridiāns/CPSS/Pārgauja), bet pirmā mājiniekam Artūram Pauliņam (Azimuts OK-Sm BJSS).

11.05.2019

Papildināts ar Artūra Pauliņa komentāru.

11. maijā Kapusilā, Smiltenes pusē noskaidroti 2019. gada spēcīgākie orientieristi orientēšanās sporta garajā jeb klasiskajā distancē. Jau trešo gadu pēc kārtas dāmu konkurencē uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa cēsniece Sandra Grosberga (CPSS/Meridiāns/Pārgauja), bet starp vīriem šoreiz uzvara igaunim Lauri Sildam, kurš startē Latvijas orientēšanās klubā Alūksne-Ape.

11.05.2019

Arī šogad visi orientieristi, kuri izbauda kārtīgus meža sporta izaicinājumus, ir aicināti uz mūsu kluba rīkotajām Latvijas kausa sacensībām - Rīgas čempionātu individuālās distancēs 18.maijā un Ozona čempionātu stafetēs 19.maijā.

10.05.2019
Šajā pavasarī Siguldas orientēšanās entuziasti bija pamatīgi pacentušies. Pozitīvās atsaucības dēļ no iepriekšējā 2018.gada telpu orientēšanās sezonas Siguldā, kā arī aizgājušā rudens Rīgas telpu orientēšanās posmu iedvesmoti, 2019.gada ziemā un pavasarī “Siguldas Takas” noorganizēja atmiņās patiesi paliekošu sezonu ar 5 neaizmirstamām kārtām. Šajā rakstā atskatamies uz to, kā šīs sacensības  tika organizētas un kā tas izskatās no sacensību vadītāju puses. Ceram, ka raksts būs ne tikai iedvesmas avots, bet arī praktiska informācija citiem sacensību organizatoriem. Esam gatavi dalīties zināšanās un labajā praksē ar ikvienu interesentu.
 
09.05.2019

Pavasarīgais aprīlis deva sparu un patīkamus laikapstākļus, lai velo-orientieristi ar prieku iesildītos sezonai. Līdz ar to 4.maija pārsteigums ar lietu, vēju un krusu tieši Purva Bridēju kausā, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas velo-o čempionāts sprinta distancē,  dalībniekus pārsteidza ne tajā pozitīvākajā veidā Tomēr orientieristi ir sīksta tauta un cīnījās braši gan ar sevi, gan ar distanci, gan ar laika apstākļiem. Cīņa par medaļām izvērtās aizraujoša, jo sarežģītie Kadagas taciņu labirinti sezonas sākumā sagādāja iespēju pieļaut ne vienu vien kļūdu.

0.27970790863037