Latvijas skolu orientēšanās kauss Finālposmstr 19.04.2017. 15:48
Results - Pusfinālscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
S1 (12)1,6 km 0 m13 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Cigle Magda00Siguldas Valsts ģimnāzija9:540:00
2Sirmā Signe00Jelgavas Spīdolas ģimnāzija10:01+0:07
3Saulīte Lilita00Ērgļu vidusskola10:10+0:16
4Vītoliņa Ada PaulaRīgas Valsts 3.ģimnāzija10:20+0:26
5Baduna Monika00Madonas Valsts Ģimnāzija11:06+1:12
6Alksne Paula Līga00Rīgas Valsts 3.ģimnāzija11:16+1:22
7Lapiņa Laura ElīzaĀgenskalna Valsts ģimnāzija11:30+1:36
8Skopāne Elīna00Smiltenes viduskolas Jaunsardz11:47+1:53
9Stoldere Ieva99Rīgas 49. vidusskola11:51+1:57
10Krēmere Elīna00Rīgas Valsts 3.ģimnāzija11:56+2:02
11Olberkyte Erika98E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāz13:10+3:16
 
Alberinga Vilma99Valmieras Viestura vidusskolamp
 
 
 
V1 (11)1,7 km 0 m14 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Upītis UldisSaulkrastu vidusskola8:560:00
2Bruners Kristaps99Siguldas Valsts ģimnāzija9:00+0:04
3Krūmiņš Rihards00Jelgavas Valsts ģimnāzija9:18+0:22
4Pļaviņš Niks99Madonas Valsts Ģimnāzija9:39+0:43
5Spektors Fricis Jēkabs00Rīgas Valsts 3.ģimnāzija10:08+1:12
6Kaļva Kalvis98DACVĢ10:55+1:59
 
Caune Ilgvars99Valmieras Pārgaujas ģimnāzijamp
Robežnieks Mārtiņš99Jelgavas Spīdolas ģimnāzijamp
Slikšjānis Matīss98Valmieras Pārgaujas ģimnāzijamp
Zeibots Arvis99Ērgļu vidusskolamp
Lucijanovs Aivars99Jēkabpils Valsts ģimnāzijamp
 
 
 
S2 (11)1,5 km 0 m13 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Brunere Kristīne02Siguldas Valsts ģimnāzija9:220:00
2Ķuze ElzaDruvas vidusskola9:29+0:07
3Suta Anna Emīlija02Valmieras Pārgaujas ģimnāzija9:58+0:36
4Zagorska Alise02Rīgas Valsts 1.ģimnāzija10:03+0:41
5Berķe Kristīne02Rīgas Valsts 3.ģimnāzija10:32+1:10
6Lūka Tabita Tīna02Jēkabpils Valsts ģimnāzija10:43+1:21
7Vimba Elizabete01Rīgas Valsts 3.ģimnāzija11:20+1:58
8Stabiņa Zanda01Grundzāles pamatskola12:31+3:09
9Bojāre Elza02Jēkabpils Valsts ģimnāzija12:39+3:17
10Dāve Līva01Vestienas pamatskola13:32+4:10
 
Apsīte Arleta02Jelgavas Spīdolas ģimnāzijamp
 
 
 
V2 (12)1,6 km 0 m13 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Šolmanis Dāvis01Individuāli8:390:00
2Akmins Renārs01Grundzāles pamatskola8:59+0:20
3Ciglis Nils02Siguldas Valsts ģimnāzija9:00+0:21
4Eižvertiņš Ralfs Jānis02Jelgavas Spīdolas ģimnāzija9:10+0:31
5Stradiņš Kārlis02Rīgas Valsts 1.ģimnāzija9:11+0:32
6Heinols Māris01Valmieras Viestura vidusskola9:24+0:45
7Platacis Matīss01DACVĢ9:43+1:04
8Ģērmanis Emīls02Rīgas Valsts 3.ģimnāzija9:56+1:17
9Neimanis Kārlis01DACVĢ10:15+1:36
10Staņa Kristiāns01Rīgas 49. vidusskola10:35+1:56
11Lucijanovs Renārs01Jēkabpils Valsts ģimnāzija10:39+2:00
12Freimanis Artūrs02Ozolnieku vidusskola10:54+2:15
 
 
 
S3 (12)1,3 km 0 m12 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Blūma Aiga Irbe03Rīgas Valdorfskola7:510:00
2Spektore Tīna Kate03Pamatskola Rīdze7:59+0:08
3Šicāne Agate03Jēkabpils Valsts ģimnāzija8:09+0:18
4Berķe Laura04Rīgas 45. vidusskola8:12+0:21
5Buholca Anna03Ozolnieku vidusskola8:33+0:42
6Odziļeviča Laine03Jēkabpils Valsts ģimnāzija8:46+0:55
7Madsena Elīza04Ērgļu vidusskola9:16+1:25
8Strazdiņa Anete Anna03Grundzāles pamatskola9:20+1:29
9Reice Šarlote04Saulkrastu vidusskola10:23+2:32
10Ozolniece Endija04Saulkrastu vidusskola10:59+3:08
11Stoldere Kristīne03Rīgas 49. vidusskola11:47+3:56
 
Baltmane Paula04Rīgas 49. vidusskoladnf
 
 
 
V3 (12)1,5 km 0 m13 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Saulīte Matīss03Mežciema pamatskola9:110:00
2Staņa Gustavs04Rīgas 49. vidusskola9:15+0:04
3Kalniņš Austris03Ojāra Vācieša Gaujienas pamats9:21+0:10
4Ločmelis Jēkabs03Valmieras Viestura vidusskola9:23+0:12
5Babins Artems03Vestienas pamatskola9:30+0:19
6Graudums Mārcis03Vestienas pamatskola10:16+1:05
7Kļaviņš Renārs04Grundzāles pamatskola10:25+1:14
8Miglavs Alvis03Valmieras Viestura vidusskola10:35+1:24
9Ķelps Ginters03Ojāra Vācieša Gaujienas pamats10:49+1:38
10Šķiņķis Oskars04Jelgavas 4.sākumskola10:51+1:40
11Ilgažs Markuss03Ropažu vidusskola10:54+1:43
12Brasavs Muižnieks Markuss04Jelgavas 4.vidusskola11:19+2:08
 
 
 
S4 (11)1,1 km 0 m9 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Strauta Anete05Vestienas pamatskola8:200:00
2Krasovska Daniela05Salas vidusskola8:29+0:09
3Krūmiņa Māra05Jelgavas 4.sākumskola9:04+0:44
4Stradiņa AnnaPrivātā vidusskola Patnis9:14+0:54
5Jumiķe Ilze07Jelgavas 4.vidusskola9:19+0:59
6Grantskalna Grieta07Carnikavas pamatskola9:22+1:02
7Birzkope Marta Marija06Carnikavas pamatskola9:23+1:03
8Ķirkuma Paula07Ādažu vidusskola9:42+1:22
9Krūmiņa Laura07Jelgavas 4.sākumskola9:44+1:24
10Brakmane Sindija Letīcija05Jelgavas 4.vidusskola9:45+1:25
 
Kalēja Agnija05Grundzāles pamatskolamp
 
 
 
V4 (11)1,3 km 0 m12 C
PlNameYBClubTimeDiff.
1Krūmiņš Edvards05Ozolnieku vidusskola8:010:00
2Grasis Markus05Babītes vidusskola8:03+0:02
3Sproģis Uvis05Ojāra Vācieša Gaujienas pamats8:05+0:04
4Saulīte Emīls05Mežciema pamatskola8:08+0:07
5Lārmanis Kristers05Ojāra Vācieša Gaujienas pamats8:10+0:09
6Vimba Francis06Ropažu vidusskola13:08+5:07
 
Strožs Mārtiņš05Salas sākumskolamp
Graudiņš Rūdolfs07Carnikavas pamatskolamp
Plonis Gustavs06Jelgavas 4.vidusskolamp
Bisenieks Ričards05Mežciema pamatskolamp
Ķirkums Roberts05Ādažu vidusskolamp