Rogainings ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Līksma, Bārbala
25.aprīlis /
IenāktIenāktIenākt

Rogainings

LK un LČ: Tuvākais mēnesis

Citas sacensības: Tuvākais mēnesis

22.04-23.04.San Gimignano
29.04.Usmas, Ugāles, Spāres apkaime

Facebook

24.Apr 02:00 Vispasaules orientēšanās diena - 24. maijā

Vēl atlicis tikai mēnesis līdz World Orienteering Day jeb Vispasaules orientēšanās dienai, kad skolas, orientēšanās klubi un valstis visā pasaulē aicinātas vienlaicīgi 24 stundu laikā doties distancē un pierādīt orientēšanās sporta masveidību! Ja tavs klubs vēl nav pieteicis savas sacensības šīs dienas ietvaros, to vēl var un vajag paspēt: http://worldorienteeringday.com/index.php/auth Kopā varam pārspēt pagājušā gada rekordu - 3000 dalībniekus - un pierādīt citām pasaules valstīm, ka nākamā gada Pasaules čempionāta rīkotājvalsts ir orientēšanās sporta lielvalsts!

23.Apr 07:14 Iespaidīgā cīņā "Rīgas kausos" uzvar Rekuņenko un Grosberga

"Uz 10. kontrolpunktu ar Artūru aizgājām galīgi nevirzienā, kas ļāva pārņemt vadību Mārtiņam. Redzot tālumā, kā viņš atzīmējas kontrolpunktā, principā zināju, ka tikai brīnums ļaus viņu noķert, un, kā izrādījās, šis brīnums arī notika, jo Mārtiņš pieļāva kļūdu, un tas man ļāva ieraudzīt viņa muguru. Līdz TV etapam jau biju ticis viņam klāt un likās, ka viss izšķirsies finiša spurtā, taču no Mārtiņa puses sekoja "dāvana", jo viņš nepamanīja 23. kontrolpunktu, un es izvirzījos vadībā. Pēdējos trīs kontrolpunktus paņēmu uzmanīgi un finišā varēju izbaudīt kaut ko līdz šim nepieredzētu tik augsta mēroga sacensībās," tā Artjoms Rekunenko pēc finiša.

23.Apr 07:18 Rīgas kausi: 2. diena

Latvijas Orientēšanās Federācija added 34 new photos to the album: Rīgas kausi: 2. diena — in Vecāķi, Latvia.

Foto no "Rīgas kausu" otrās dienas sacensībām! Apsveicam uzvarētājus visās grupās un vēlreiz sakām paldies par nervus kutinošajām cīņām! Līdzjutēji nebija vienaldzīgi ne uz vietas Vecāķos, ne aiz ekrāniem, skatoties cīņas tiešajā ēterā Latvijas Mobilais Telefons lietotnē Straume! ME21 1. Artjoms Rekunenkoo 2. Martins Sirmais 3. Artūrs Pauliņš WE21 1. Sandra Grosberga 2. Aija Skrastina 3. Inga Dambe Visi sacensību rezultāti: www.magnets.lv. Foto autors: PhotoMiller sports

23.Apr 02:28 Rīgas kausi: M21E TOP3 GPS sekošana

Šodienas iespaidīgās milžu cīņas "Rīgas kausu" ietvaros! GPS sekošanā iespējams atskatīties, kā par spīti neveiksmīgajam distances sākumam noslēgumā Artjoms Rekunenko vīru elites grupā tomēr spēja finišēt pirmais! Apsveicam arī sieviešu elites uzvarētāju Sandra Grosberga!

23.Apr 08:52 Latvijas Orientēšanās Federācija

Latvijas Orientēšanās Federācija shared their post.

Pieteikšanās Latvijas čempionātam sprintā un sprinta stafetē Liepājā - līdz 30. aprīļa 23:59. Vairāk: www.lc.lof.lv

22.Apr 08:17 Rīgas kausi: 1. diena

Latvijas Orientēšanās Federācija added 41 new photos to the album: Rīgas kausi: 1. diena — in Vecāķi, Latvia.

Pirmie foto no "Rīgas kausu" pirmās dienas Vecāķos! Apsveicam Pasaules ranga dienas uzvarētājus: ME21 1. Artūrs Pauliņš (29:49) 2. Artjoms Rekunenko (30:15) 3. Sergey Dobrynin (31:57) WE21 1. Sandra Grosberga (30:45) 2. Laura Vike (32:40) 3. Inga Dambe (32:46) Visi sacensību rezultāti: www.magnets.lv Foto autors: PhotoMiller sports

22.Apr 01:41 Latvijas skolēni dodas uz Pasaules skolēnu orientēšanās čempionātu

Šodien Latvijas jaunie orientieristi mēro ceļu uz Palermo Itālijā, kur no 22. līdz 28. aprīlim notiks Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā. Kaut cīņas nebūs vieglas, Latvijas delegācijas sastāvs šī gada Pasaules skolēnu čempionātā ir konkurētspējīgs, tāpēc visai pamatoti varam viņus gaidīt atgriežamies mājās ar izcīnītām medaļām. Jaunieši, mēs turēsim par jums īkšķus!

22.Apr 11:00 saite

Tu domā, ka pazīsti Liepāju? Mēs domājam, tu maldies. Izmēģini spēkus Liepājas Orientēšanās nedēļa ietvaros un pierādi, ka Liepājā orientējies labāk par citiem!

21.Apr 10:01 saite

Atskatoties uz aizvadīto Latvijas Skolu orientēšanās kausu, jāsaka, ka tajā bija sapulcējušies tikai pašas aktīvākās skolas un tikai paši spēcīgākie un apņēmīgākie skolēni no visas Latvijas! Paldies jums, ka tādi esat un piedalījāties! Četros posmos aizvadītas interesantas (citam smagas, citam vieglas) cīņas par Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā! Vēlreiz ar iegūto titulu sveicam Siguldas Valsts ģimnāzija un gaidām ziņas, kā tiek izmantota iegūtā balva! Bet te - Edgars Sparans Films sagatavotais finālposma atskats, kurā arī iespaidīgie skati uz brīnišķīgo Jelgavas pilsēta un orientēšanās labirintu no putna lidojuma! Gaidīsim jūs Skolu orientēšanās kausā arī nākamgad!

20.Apr 03:06 Lieldienu balva: Anthony Udris

Tā ''Lieldienu balva'' sprints izskatījās no orientierista skatupunkta. Iesakām apskatīt ar citus interesantus Anthony Udris orientēšanās video: https://www.youtube.com/channel/UCpqSSLm6cpKFkQ14hCirXWg

20.Apr 11:10 ◪ Latvijas Kauss - Latvijas Orientēšanās federācija

Nezini, kur brīvdienās orientēties? Iespējas vienmēr vari atrast Latvijas Orientēšanās federācijas pasākumu kalendārā: http://lof.lv/os-kalendars Tuvākie Latvijas Kausa pasākumi: 22. - 23. aprīlis ''Rīgas kausi'' Vecāķos 1. maijs ''Daugavas kauss'' stafešu sacensības Ogres novadā 4. maijs ''OK Arona kauss'' Madonas novadā 5. maijs Telpu orientēšanās koncertzālē "Liepājas dzintars" 6. maijs Latvijas čempionāts sprintā Liepājā

20.Apr 08:32 World Orienteering Championships 2017. Tartu - Estonia

Latvijas Orientēšanās Federācija shared World Orienteering Championships 2017. Tartu - Estonia's post.

Ko teiktu par iespēju kļūt par brīvprātīgo šī gada Pasaules čempionātā orientēšanās sportā Igaunijā? Par pieredzējušiem palīgiem ļoti priecāsimies arī 2018. gadā, kad Pasaules čempionāts norisināsies pie mums - Latvijā!

19.Apr 07:38 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 8 new photos — with Laura Berke and 5 others.

Sveicam visus spēcīgākos Latvijas Skolu orientēšanās kausa dalībniekus visās vecuma grupās! Vairāk par pēdējā posma norisi: http://lof.lv/os-zinas-arhivs?id=2781&t=Siguldas-Valsts-gimnazija---Vislatvijas-labaka-skola-orientesanas-sporta

19.Apr 04:07 Timeline Photos

Latvijas Orientēšanās Federācija with Magda Cigle.

Beidzot uzvarētāji noskaidroti! Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā un galveno balvu - SPORTident atzīmēšanās komplektu skolai - šodien Jelgavā izcīnījuši Siguldas Valsts ģimnāzija skolēni, iegūstot 2938 punktus. Otrajā vietā pagājušā gada uzvarētāji - Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ar 2909 punktiem, bet trešajā vietā - Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, izcīnot 2856 punktus! Apsveicam!

18.Apr 01:11 Kļūsti par Latvijas WOC2018 vēstnesi! - pasūtījums Nr. 5

Piedāvājam iegādāties īpašos WOC2018 kreklus un kļūt par čempionāta vēstnešiem! Dodoties skriet uz Zviedriju, Somiju, Šveici, Igauniju vai jebkuru citu valsti, uzvelc šo kreklu un esi WOC2018 vēstnesis pasaulē! Pieejami brīvā laika un orientēšanās meža krekli. Pasūtījumi tiek pieņemti līdz 27. aprīlim.

18.Apr 10:39 Pavasaris turpinās ar "Rīgas kausiem" Vecāķos

"Rīgas kausos" laipni gaidīts ikviens orientierists un orientēšanās skrējiena interesents. Dalībnieki varēs startēt sev atbilstošā vecuma un sportiskās sagatavotības grupā, jo organizatori ir parūpējušies par dažādas sarežģītības un grūtības pakāpes distancēm. Sacensību programma: 22.04. plkst. 14.00 starts vidējā distancē (WRE); 23.04. plkst. 11.00 starts vidējā distancē, iedzīšana MW21E. Vairāk: http://magnets.lv/

17.Apr 05:15 Sarkandaugavā izcīnīta ''Lieldienu balva''

Otro Lieldienu rīts ''Lieldienu balvas'' dalībniekiem sagādāja īpašu pārsteigumu - sniegu -, kas mazliet apgrūtināja distances veikšanu un ko saule nespēja Sarkandaugavas ielās nokausēt līdz pat sacensību noslēgumam pēcpusdienā. Spītējot laikapstākļiem, Lieldienu balvas tomēr ir sadalītas! Sacensību uzvarētāji elites grupās - Artūrs Pauliņš un Elizabete Blumentale. Rakstā varēsiet atrast arī elites grupu distanču kartes.

17.Apr 04:28 Lieldienu balva 2017

Latvijas Orientēšanās Federācija added 72 new photos to the album: Lieldienu balva 2017 — with Zanda Stabiņa and Agnija Caune.

Šodien Reģionālajā Sporta centrā Sarkaundaugavā tika sadalīta "Lieldienu balva" Latvijas Sprinta kausa trešajā posmā! Rezultāti elites grupās: ME 1. vieta. Artūrs Pauliņš (Azimuts OK-Sm BJSS) (13:34) 2. vieta. Artjoms Rekuņenko (Azimuts OK-Sm BJSS) (14:16) 3. vieta. Andris Kivlenieks (Ogre OK/SC) (14:27) WE 1. vieta. Elizabete Blūmentāle (Ozons/RSP) (15:24) 2. vieta. Gabija Razaityte (Igtisa) (15:43) 3. vieta. Elif Gokce Avci (Oklubali SK) (15:57) Visi rezultāti: http://liveresultat.orientering.se/followfull.php?lang=en&comp=12302

16.Apr 08:08 “Ziemeļu divdienās” uzvar Tamužs un Grosberga

Aizvadīts jau otrais Latvijas kausa orientēšanās sportā posms - "Ziemeļu divdienas"! Dalībniekus apsveicam ar izturību, vēlam priecīgas, siltas un saulainas Lieldienas, bet dubultsveicieni Jānis Tamužs ar pirmo, bet Sandra Grosberga ar otro uzvaru šī gada Latvijas Kausa izcīņā! Ar visiem rezultātiem iespējams iepazīties sacensību mājas lapā: www.kapaok.lv Rakstā - uzvarētāju komentāri un abu dienu elites grupu kartes.

14.Apr 09:00 Magnets.lv: Rīgas kausi, Rīga, Vecāķi

Viens no orientēšanās sezonas lielākajiem un gaidītākajiem notikumiem Latvijā – Rīgas kausi - jau 22. un 23. aprīlī! 15 valstis, 800 dalībnieki un neaizmirstams orientēšanās sacensību azarts - to nedrīkst laist garām! Pieteikties sacensībām vēl var paspēt līdz pirmdienai, 17. aprīlim. Pēc 17. aprīļa pieteikšanās tikai uz vakantajām vietām, turklāt 50% dārgāk. Vairāk:

12.Apr 11:45 Latvijas Skolu orientēšanās kauss: 3. posms

Latvijas Orientēšanās Federācija added 207 new photos to the album: Latvijas Skolu orientēšanās kauss: 3. posms — at Ezernieki.

Esam aizvadījuši trīs emocijām bagātus Skolu orientēšanās kausa posmus, apceļojot Latvijas novadus! Esam tikušies Rīgā, Tērvetē un Lubānā, vēl atlicis pēdējais posms - Jelgavā, kur notiks gan pēdējais kvalifikācijas posms, gan pusfināls un fināls, kurā vienkopus tiksies labākie no visiem kvalifikācijas (jeb reģionālajiem) posmiem. Atgādinām, ka katras grupas reģionālo posmu pirmās un otrās vietas ieguvēji automātiski kvalificējas Latvijas skolu kausa noslēguma posma pusfinālam, taču arī šos skolēnus skolotāji nedrīkst aizmirst reģistrēt dalībai posmā sacensību mājas lapā līdz sestdienas pusnaktij: www.skolukauss.lof.lv.

12.Apr 10:51 Jēkabpils Valsts ģimnāzija - Vidzemes-Latgales labākā skola orientēšanās sportā

Trešdien, 12. aprīlī, Latvijas Valsts mežu atpūtas centrā Ezernieki Lubānas novadā, aizvadīts Latvijas Skolu orientēšanās kausa trešais, Vidzemes-Latgales posms. Par absolūtu līderi 22 skolu kopvērtējumā, izcīnot maksimālo punktu skaitu, kļuva Jēkabpils Valsts Ģimnāzija skolēni.

12.Apr 11:10 Lieldienas jāsvin Rīgā ar sprintu ''Lieldienu balva''

Otrajās Lieldienās, 17. aprīlī, Rīgā, Sarkandaugavā, notiks tradicionālās Rīgas pilsētas orientēšanās sacensības ''Lieldienu balva''. Šis sacensībām būs jau 15. norises gads, un kā apliecinājums augstajai kvalitātei tām šogad pirmoreiz piešķirts Starptautiskās Orientēšanās federācijas (IOF) pasaules ranga sacensību (WRE) statuss.

11.Apr 10:49 Latvijas kausa izcīņa turpināsies ar ''Ziemeļu divdienām''

Ņemot vērā iepriekš neplānotas militārās mācības Ādažu poligonā, ''Ziemeļu divdienu'' pirmās dienas sacensību centrs ir pārcelts no franču kurgāna uz citu vietu. Būs mazliet mazāk "tuksnešainā" poligona apvidus, nekā bija plānots, bet par to - rakstā. Atgādinām, ka ''Ziemeļu divdienām'' un ''Ziemeļu sprintam'' Zvejniekciemā vēl var paspēt pieteikties līdz 11. aprīļa pusnaktij.

10.Apr 11:26 ''Kurzemes pavasara'' garā distance GPS

Ikvienam iespēja iejusties vīru elites dalībnieka ādā, sekojot līderu ceļu variantu izvēlei Kurzemes Pavasaris garās distances otrajā pusē. Kā redzams - variantu bija daudz!

28.03.2017

Svētdien, 26.martā, Mežaparkā norisinājies sestais Rīgas rogainings. Ar pārliecinošu uzvaru garākajā 6 stundu distancē uzvarēja nu jau četrkārtējie Rīgas rogaininga čempioni – Zigmunds Bībers un Andris Ronimoiss, komanda “Laid mums tur laimē diet”, distancē pavadot 5 stundas un 52 minūtes, kuru laikā savākti 189 punkti no iespējamiem 200 punktiem. Uzvarētāji nepilnās sešās stundās veica 70 kilometrus.

09.03.2017

Svētdien, 26.martā, Mežaparkā norisināsies jau sestais Rīgas rogainings, kas šogad īpaši aicina skrējējus pieteikties jaunajai distancei - 7 kilometru individuālajam taku skrējienam Mežaparkā. Taku skrējiens norisināsies paralēli pārējām rogaininga distancēm – bezmaksas bērnu pastaigai, 2, 4 un 6 stundu rogainingiem.

25.12.2016

Sveiciens visiem Ziemassvētkos!


Varbūt tie nav tik balti, cik gribētos, tomēr tie ir tik gaiši, cik gaišus spējam sajut šos svētkus katrs sevī pats.

Aizejošajā gadā vismaz 10 rogainingi visa gada garumā deva iespēju iepazīt gan pilsētvidi, gan mazapdzīvotus Latvijas nostūrus, pārbaudīt gan savas personīgās spējas, gan komandas garu, piedzīvot neatkārtojamus mirkļus līdz pat 24 stundu, diennakti, ilgos laika posmos.
Nākošais, 2017.gads, būs vēl aizraujošāks. Īpaši tādēļ, ka Latvijā notiks galvenais turpmāko divu gadu rogaininga notikums  - pasaules čempionāts rogainingā (WRC2017).

01.12.2016

No šī gada 1. decembra sākas pieteikšanās Pasaules čempionātam rogainingā, kas 2017. gada 18.-19. augustā notiks Latvijā, Rāznas Nacionālā parka teritorijā.

09.11.2016

Sestdien, 19.novembrī pie tirdzniecības centra “Spice” notiks komandu orientēšanās sacensības “Rīgas rogainings”, kas dažādos Rīgas rajonos norisināsies jau piekto reizi. Ik reizi sacensības pulcē vairāk nekā tūkstoti pašmāju un ārvalstu orientēšanās entuziastu, kas piedalās 2, 4 vai 6 stundu distancēs.

1.9120647907257