Rogainings ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Agija, Aldonis
29.marts /
IenāktIenāktIenākt

Rogainings

LK un LČ: Tuvākais mēnesis

Citas sacensības: Tuvākais mēnesis

Facebook

28.Mar 12:54 Rīgas pavasara rogainings noslēdzies, Bībers un Ronimoiss uzvar ceturto reizi

Ar pārliecinošu uzvaru garākajā 6 stundu distancē uzvarēja nu jau četrkārtējie Rīgas rogaininga čempioni – Zigmunds Bībers un Andris Ronimoiss, komanda “Laid mums tur laimē diet”, distancē pavadot 5 stundas un 52 minūtes, kuru laikā savākti 189 punkti no iespējamiem 200 punktiem. Uzvarētāji nepilnās sešās stundās veica 70 kilometrus.

26.Mar 05:19 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 7 new photos — with Edmunds Miķelsons.

Karšu zīmētāju semināra otrā diena - praktiskās nodarbības apvidū!

26.Mar 10:39 Latvijas Orientēšanās Federācija

Latvijas Orientēšanās Federācija shared their photo.

Vēl līdz šodienas pusnaktij iespēja lētāk reģistrēties dalībai Kurzemes Pavasaris sacensībām!

25.Mar 04:11 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 11 new photos — with Janis Gaidelis.

LU konferenču un atpūtas kompleksā “Ratnieki” notiek meža karšu zīmēšanas seminārs. Seminārā tiek aplūkota labā prakse un aktuālā informācija karšu zīmēšanā, kā arī sniegti padomi, kā apvidū strādāt ar GPS signālu.

23.Mar 10:08 Mans treneris / Lsm.lv

Atzīmējot sadaļas "orientēšanās" un "orientēšanās sports" atklājas daudzi aizkustinoši un pateicības pilni stāsti par mūsu brīnišķīgajiem orientēšanās treneriem! Nepaej tiem garām! Paldies, treneri, par Jūsu Lielo (ar lielo burtu) darbu!

23.Mar 04:48 ChaulaTV

Latvijas Orientēšanās Federācija shared ChaulaTV's live video.

Tik tiešām tuvojas! Viesojamies ChaulaTV un stāstām, kas Latvijas Skolu orientēšanās kausā gaidāms šogad un kā gāja pagājušajā gadā! Atbraukuši ciemos arī pagājušā gada uzvarētāji no Jelgavas Spīdolas ģimnāzija!

23.Mar 12:03 Skolu kauss: Kurzemes-Zemgales posmā iespēja bez maksas apmeklēt Dabas parku Tērvetē

Laba ziņa Skolu kausa dalībniekiem! Trim klašu kolektīviem vai klašu grupu pārstāvjiem, kuri pirmie paspēs pieteikties Kurzemes-Zemgales posmam (05.04.) un kuru kopējais skaits sasniegs vismaz 15 bērnus, būs ekskluzīva iespēja ar pasaku bānīti doties uz “Zaļo klasi”. Vairāk:

23.Mar 11:34 Aicinām juniorus kandidēt Latvijas MTBO izlases sastāvā

Junior, kurš min pedāļus un prot orientēties, - MTBO izlase gaida tieši Tevi!

22.Mar 12:35 Orientēšanās treneri aicināti piedalīties LSPA seminārā

LSPA seminārā tiks apskatīts, kā ar modernajām tehnoloģijām (GPS reģistrēšanu Garmin, Polar, Sunnto pulksteņos, Endomondo aplikācijā viedtālrunī) var pilnveidot orientierista tehniski-taktisko izaugsmi. Tāpat tiks analizēti potītes traumu rašanās cēloņi orientieristiem, profilaktiskie pasākumi un nosacījumi, lai traumas neatkārtotos. Pieteikšanās - līdz 29. martam.

22.Mar 10:36 Skolu kauss: Rīgas posma papildu informācija

Latvijas Skolu orientēšanās kauss - jau tieši pēc NEDĒĻAS! Sacensību mājas lapā publicēta Rīgas posma papildu informācija, kur aprakstīta gan nokļūšana sacensību centrā, gan starta kārtība. Aicinām iepazīties ar informāciju un atgādinām, ka online pieteikšanās atvērta līdz piektdienas, 24. marta, pusnaktij.

22.Mar 01:30 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 10 new photos — with Signe Sirmā and 2 others.

Skolas brīvlaiku laikā no 10. līdz 20. martam jaunie orientieristi no Jelgavas Novada Sporta Centrs, ZVOC un Orientēšanās klubs Saldus aizvadīja Spānijas pilsētās, gatavojoties drīzumā gaidāmajai orientēšanās sezonai. Kā viņiem veicās, lasiet rakstā: http://ej.uz/brivlaiksspanija

22.Mar 12:00 Pēdējā iknedēļas sleja

Domās par aizvadīto 2017. gada Latvijas Orientēšanās federācijas Kongresu dalās LOF prezidents Viesturs Tamužs.

21.Mar 11:38 Ar "Kurzemes pavasari" sāksies 2017. gada Latvijas Kausa izcīņa

Straujiem soļiem tuvojas 2017. gada Latvijas kausa sezonas atklāšanas posms, kas reizē būs arī pirmās sezonas Pasaules ranga (WRE) sacensības Baltijā - "Kurzemes pavasaris". Bez orientēšanās neiztrūks arī svinību, jo "Kurzemes pavasaris" šosezon svinēs savu 15. jubileju.

21.Mar 12:53 Gunārs Ikaunieks. Orientēšanās. Pateicības trenerim.

Ginta Cimera pateicība orientēšanās sporta trenerim Gunāram Ikauniekam Sporta Studija Tautas sporta akcijā “Mans treneris”. Tajā ikviens aicināts godināt savus trenerus, sakot viņiem paldies pateicības rakstu formā. Vai Tu jau veltīji dažas pateicības rindiņas savam orientēšanās sporta trenerim?

20.Mar 02:34 Pēdējā iespēja pieteikties karšu zīmētāju semināram!

Vēl tikai līdz otrdienas, 21. marta, pusnaktij iespējams pieteikties karšu zīmētāju semināram. Nenokavē, jo seminārs solās būt ļoti interesants! Vairāk:

20.Mar 11:33 Siguldas Kompass 2017

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Siguldas Kompass 2017's event.

Pēc vairāk nekā 30 gadu pārtraukuma Siguldā atgriežas treniņsacensību cikls darba dienu vakaros “Siguldas Kompass” ar mērķi pilnveidot gan jauno, gan jau pieredzējušo orientieristu iemaņas! Sekojiet līdzi jaunumiem arī viņu Facebook lapā!

20.Mar 09:01 Jauno MTBO 2017. gada sezonu gaidot

Līdz ar sniega segas mazināšanos aktivizējas velosipēdisti ne tikai ielās, bet arī takās, taciņās un meža ceļos. Kas velo orientieristus sagaida 2017. gada sezonā? Par to - rakstā.

18.Mar 05:25 Timeline Photos

Latvijas Orientēšanās federācijas 2017. gada Kongresā ievēlēta jauna valde. Par LOF prezidentu ievēlēts Viesturs Tamužs, viceprezidentu - Jānis Lazdāns -, savukārt valdē - Ģirts Mamis, Ilze Lapiņa, Ildze Straume, Juris Cebulis, Normunds Bērziņš, Edgars Sparāns, Matīss Ratnieks.

18.Mar 11:39 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 2 new photos.

Sācies Latvijas Orientēšanās federācijas 2017. gada Kongress. Darba kārtībā jaunu biedru uzņemšana, valdes un LOF komisiju atskaites par 2016. gadā paveikto, 2017. gada budžeta pieņemšana, sacensību noteikumu un LOF nolikumu izmaiņas, kā arī prezidenta, viceprezidenta un valdes vēlēšanas.

17.Mar 07:44 PhotoMiller sports

Latvijas Orientēšanās Federācija shared PhotoMiller sports's post.

Orientieristi, kuri fotografē - piedāvājums jums!

17.Mar 10:58 Timeline Photos

Latvijas Orientēšanās Federācija with Ralfs Eizvertins and 2 others.

"Tas ir jautrs un izzinošs pasākums, kas lieliski spēj saliedēt gan klasi, gan visu skolu," tā Latvijas Skolu orientēšanās kausu raksturo orientēšanās sporta trenere no Jelgavas Ingūna Čākure. Viņas audzēkņi aizvadītajā gadā Jelgavas Spīdolas ģimnāzijai izcīnīja labākās skolas titulu orientēšanās sportā. Iegūtā balva - SPORTident atzīmēšanās komplekts - jau vairākkārt izmantota skolēnu orientēšanās sacensību rīkošanā. Piemēram, aizvadītajā pavasarī Jelgavas novada skolas tikās Skolēnu sporta spēlēs, kuru vidū bija arī orientēšanās. Distances izmēģināja ap 250 dalībnieku. Aicinām pieteikt skolas komandas un cīnīties par balvu arī šogad! Vairāk: www.skolukauss.lof.lv

16.Mar 11:18 Timeline Photos

Vasaras sezonas sākums tuvojas straujiem soļiem! Atgādinām, ka elites grupām pieteikšanās visām Pasaules ranga sacensībām (WRE) no šī gada iespējama tikai caur Starptautiskās Orientēšanās federācijas pieteikšanās sistēmu EVENTOR. Visus WRE mačus atrast var šeit: https://eventor.orienteering.org/Events

13.Mar 06:27 Latvijas Skolu orientēšanās kauss: 1. posms

Latvijas Orientēšanās Federācija added an event.

“Latvijas Skolu orientēšanās kauss" ir grandiozākās skolēnu orientēšanās sacensībās Latvijā, kur četru posmu ietvaros tiks noskaidrotas Vislatvijas labākās skolas tituls orientēšanās sportā un izcīnīta galvenā balva – SportIdent elektroniskās atzīmēšanās komplekts skolai. Sacensību pirmais posms norisināsies Rīgā, Lucavsalā.

11.Mar 03:01 Raivo Kivlenieks - 12. vietā Pasaules čempionāta garajā distancē

"Bez šaubām šis ir grūtākais reiss, kādā jebkad esmu piedalījies," pēc finiša atzina Raivo Kivlenieks.

11.Mar 10:27 liveorienteering.com

Pasaules čempionāts ziemas orientēšanās sportā turpinās! Šodien - cīņa garajā distancē. Šobrīd sacensību jau sākušas dāmas, bet mūsu vīri ar masu startu distancē dosies plkst. 10.45. Sekojiet līdzi tiešraidē un live rezultātiem: http://orgeo.ru/online/4102?s=6

28.03.2017

Svētdien, 26.martā, Mežaparkā norisinājies sestais Rīgas rogainings. Ar pārliecinošu uzvaru garākajā 6 stundu distancē uzvarēja nu jau četrkārtējie Rīgas rogaininga čempioni – Zigmunds Bībers un Andris Ronimoiss, komanda “Laid mums tur laimē diet”, distancē pavadot 5 stundas un 52 minūtes, kuru laikā savākti 189 punkti no iespējamiem 200 punktiem. Uzvarētāji nepilnās sešās stundās veica 70 kilometrus.

09.03.2017

Svētdien, 26.martā, Mežaparkā norisināsies jau sestais Rīgas rogainings, kas šogad īpaši aicina skrējējus pieteikties jaunajai distancei - 7 kilometru individuālajam taku skrējienam Mežaparkā. Taku skrējiens norisināsies paralēli pārējām rogaininga distancēm – bezmaksas bērnu pastaigai, 2, 4 un 6 stundu rogainingiem.

25.12.2016

Sveiciens visiem Ziemassvētkos!


Varbūt tie nav tik balti, cik gribētos, tomēr tie ir tik gaiši, cik gaišus spējam sajut šos svētkus katrs sevī pats.

Aizejošajā gadā vismaz 10 rogainingi visa gada garumā deva iespēju iepazīt gan pilsētvidi, gan mazapdzīvotus Latvijas nostūrus, pārbaudīt gan savas personīgās spējas, gan komandas garu, piedzīvot neatkārtojamus mirkļus līdz pat 24 stundu, diennakti, ilgos laika posmos.
Nākošais, 2017.gads, būs vēl aizraujošāks. Īpaši tādēļ, ka Latvijā notiks galvenais turpmāko divu gadu rogaininga notikums  - pasaules čempionāts rogainingā (WRC2017).

01.12.2016

No šī gada 1. decembra sākas pieteikšanās Pasaules čempionātam rogainingā, kas 2017. gada 18.-19. augustā notiks Latvijā, Rāznas Nacionālā parka teritorijā.

09.11.2016

Sestdien, 19.novembrī pie tirdzniecības centra “Spice” notiks komandu orientēšanās sacensības “Rīgas rogainings”, kas dažādos Rīgas rajonos norisināsies jau piekto reizi. Ik reizi sacensības pulcē vairāk nekā tūkstoti pašmāju un ārvalstu orientēšanās entuziastu, kas piedalās 2, 4 vai 6 stundu distancēs.

0.035808086395264