Sākums ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
23.maijs /
IenāktIenāktIenākt

LK un LČ: Tuvākais mēnesis

26.05.Jēkabpils, Mežparkā pie Kalna namiņa Mežaparka iela 15
LK
27.05.Baldones novads
LK
27.05-28.05.Ķīmiķu ciemats, Kultūras un sporta pils. Smilšu iela 92
LK

Facebook

22.May 09:39 Baltijas čempionātā Latvijai 23 medaļas

Nedēļas nogalē Lietuvas pilsētas Ignalinas apkārtnē Baltijas valstu, kā arī Baltkrievijas un Sanktpēterburgas spēcīgākie orientieristi sadalīja medaļas garajā distancē un stafetē. Latvijas orientieristi šajā čempionātā bijuši izcili, atgriežoties mājās ar rekordlielu medaļu skaitu - 23 godalgām. Savukārt nāciju kopvērtējumā Latvijai 2. vieta.

22.May 09:29 Timeline Photos

#KONKURSS !!! Orientēšanās sezona rit pilnā sparā, tāpēc pirms sezonas nozīmīgākajiem startiem vēlamies iepriecināt piecus laimīgos, izlozējot piecas atzīmēšanās ierīces no mūsu uzticamā atbalstītāja SPORTident! Spied patīk un dalies ar šo ziņu, lai iegūtu savā īpašumā vienu no atzīmēšanās ierīcēm - SIAC, SI10, SI9, Si8 vai 10 p-card! Piecus laimīgos paziņosim 2. jūnijā!

22.May 09:17 Orienteering.lt

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering.lt's album.

Pagājušās nedēļas nogalē Baltic Orienteering Championships 2017 ietvaros Latvijai rekordliels medaļu birums - izcīnītas kopumā 23 godalgas! Lai arī konkurentiem atņēmām lielu daļu no visām medaļām, nāciju vērtējumā Latvijas izlase tomēr piekāpās mājiniekiem lietuviešiem, ieņemot 2. vietu. Taču jauniešu un junioru grupu kopvērtējumā Latvija, līdzīgi kā pagājušajā gadā, pārliecinoši apsteidza kaimiņvalstis. Ar visiem čempionāta rezultātiem iespējams iepazīties mājas lapā: http://boc2017.okazuolas.lt/en Mūsu sportistus varat ieraudzīt Orienteering.lt fotogrāfijās. Pavisam drīz mājas lapā publicēsim arī pašmāju orientieristu komentārus.

20.May 04:54 SELL Studentu spēlēs aizvadītas orientēšanās sacensības

Nedēļas izskaņā, 19. un 20. maijā, SELL Student Games 2017 ietvaros aizvadītas sacensības orientēšanās sportā. Vidējā distancē uzvaru starp studentēm izcīnīja Sandra Grosberga, starp studentiem Alvis Reinsons, bet sprintā starp studentēm uzvarēja Vilija Revaite no Lietuvas, bet starp studentiem - Valters Āboliņš.

18.May 04:44 SELL Student Games 2017

Latvijas Orientēšanās Federācija shared SELL Student Games 2017's post.

Laikā no 19. līdz 21. maijam Rīgā notiks 33. SELL Studentu sporta spēles, kur starp 15 sporta veidiem pārstāvēta tiks arī orientēšanās. SELL Student Games 2017 lapā iespējams iepazīties gan ar orientēšanās, gan pārējo sacensību norisi! SELL Studentu sporta spēlēm ir teju 100 gadus sena vēsture, kas gadu no gada vieno studentus no visas Baltijas, Eiropas un pasaules. Spēļu nosaukums atvasināts no četru rīkotājvalstu nosaukumu pirmajiem burtiem (Suomi, Eesti, Latvija, Lietuva). Latvija spēles pēdējoreiz rīkoja 2013. gadā.

18.May 12:33 "Kāpa" šogad piedāvās ekskluzīvu orientēšanās apvidu Daugavas lokos

Laiks skrien vēja spārniem, tāpēc jau laicīgi (t.i. tagad) jādomā par dalību Baltijas populārākajās orientēšanās sacensībās Kapa3days! Šogad sacensības notiks burvīgā apvidū - Krāslavas novada dabas parkā “Daugavas loki” -, kur gan orientieristus, gan līdzjutējus priecēs Daugavas loku neskartās dabas skaistums. Atgādinām, ka līdz 25. maijam iespējams reģistrēties par zemāku dalības maksu!

16.May 10:23 Vidzemes televīzija

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Vidzemes televīzija's video.

Latvijas čempionāts garajā distancē arī Vidzemes televīzija ēterā!

15.May 09:56 Atbalstīs divu jauno orientieristu startus WRE sprinta sacensībās

Noslēdzies atbalsta konkurss, kura ietvaros divi jaunie orientieristi, kuri dzimuši 1997. gadā vai jaunāki, saņems finansiālo atbalstu startam kādā no 2017. gada WRE sprinta distancēm. Finansiālo atbalstu šosezon iegūs Endijs Titomers un Elizabete Blūmentāle, ziņo junioru treneris Valters Āboliņš.

15.May 03:30 Straume LMT: Latvijas orientēšanās čempionāts garajā distancē

Skaties video ierakstu no 2017. gada Latvijas orientēšanās čempionāta garajā distancē, kas 14. maijā aizvadīts Alūksnes novada Veclaicenes pagastā!

14.May 09:56 Sadalīti čempionu tituli garajā distancē; elitē uzvar Pauliņš un Grosberga

“Trīs zelti trijās distancēs bija manos kvēlākajos plānos. Prieks, ka to izdevās izdarīt un pilnībā parādīt savu potenciālu. Turklāt distance bija kā konfekte – izbaudīju katru soli. Tā galvenokārt bija fiziski smaga ar daudz ceļu variantiem, tāpēc bija svarīgi distances sākumā saglabāt vēsu galu un izvēlēties ātrākos variantus,” tā Latvijas čempionāta garajā distancē uzvarētājs vīru elites grupā Artūrs Pauliņš, vēl piebilstot, ka distance esot bijusi organizatora Viļņa Veļķera meistardarbs.

14.May 06:42 Latvijas čempionāts garajā distancē

Latvijas Orientēšanās Federācija added 24 new photos to the album: Latvijas čempionāts garajā distancē.

Šodien aizvadīts jau otrais Latvijas čempionāts šosezon. Dalībnieki sacentās garajā distancē, ko dēvē par orientēšanās sporta klasiku. Uzvaras laurus elites grupās izcīnīja Sandra Grosberga un Artūrs Pauliņš. Jāatzīmē, ka Artūram šis ir jau trešais Latvijas čempiona tituls šosezon - aizvadītajā nedēļā viņš uzvarēja arī Latvijas čempionātā orientēšanās sprintā un sprinta stafetē. Vēlreiz sekot līdzi dalībnieku GPS un iepazīties ar visiem sacensību rezultātiem iespējams sacensību mājas lapā: http://lc.lof.lv/2017/gara/ Foto autors: Ojārs Millers, PhotoMiller sports

12.May 11:36 Vispasaules orientēšanās diena - 2017. gada 24. maijā

Vai atkal ļausim igauņiem un lietuviešiem būt mums priekšā? No trim Baltijas valstīm Latvija līdz šim ir kūtrākā, piesakot sacensības World Orienteering Day pasākumiem. No Latvijas pieteiktas vien četras sacensības, kamēr Lietuvā astoņas, bet Igaunijā jau 15. Klubi, esiet aktīvi! Vispasaules orientēšanās diena - jau pēc mazāk nekā divām nedēļām, trešdien, 24. maijā!

10.May 09:25 saite

Sprints ir orientēšanās sporta dinamiskākā disciplīna, bet sprinta stafete - neparedzamākā. To pierādīja Latvijas čempionāts orientēšanās sprinta stafetē aizvadītās nedēļas nogalē Liepajas Piejūras Parks teritorijā. Video autors: Edgars Sparans Films

09.May 03:31 Latvijas čempionāts garajā distancē vedīs uz Alūksnes pusi

Apvidu Latvijas čempionāta garajā distancē norisei Vilnis Veļķeris izraudzījies jau pērnā gada vasaras nogalē ar mērķi Latvijas sportistus sagatavot šovasar gaidāmā Pasaules čempionāta garajai distancei. "Esam vienā augstienē, kur ietilpst arī Pasaules čempionāta garās distances apvidus ap Reugi Igaunijā. Mans mērķis bija izveidot maksimāli līdzīgas sacensības tām, kas gaidāmas Igaunijā, lai to izmēģināt var gan pašu sportisti, gan uz šejieni konkurēt ar viņiem un izcīnīt Pasaules ranga punktus brauktu arī orientieristi no ārzemēm. Cerams, man tas izdosies," uz gaidāmajām sacensībām pozitīvi raugās V. Veļķeris.

08.May 09:36 Latvijas jaunie orientieristi aizvadījuši Pasaules skolēnu čempionātu

Laikā no 22. līdz 28. aprīlim Itālijā, Sicīlijā, notika Pasaules Skolēnu čempionāts orientēšanās sportā (WSOC, World School Orienteering Championships). Tajā piedalījās kopumā 27 valstis un 806 skolas vecuma orientieristi, viņu vidū arī 37 Latvijas pārstāvji. Jāatzīmē, ka Latvija bija viena no retajām valstīm, kas tika pārstāvēta visās iespējamajās grupās.

08.May 10:42 Latvijas čempionāts orientēšanās sprintā Jāņa Tamuža acīm

Latvijas čempionāts orientēšanās sprintā no vīru elites skatu punkta. Galvenais varonis - 5. vietas ieguvējs Jānis Tamužs.

08.May 07:50 saite

Viens no Liepājas Orientēšanās nedēļa lielākajiem piedzīvojumiem - telpu orientēšanās sacensības Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber aizvadītas godam. Kā liecina rezultāti, stāsti par sarežģīto ēkas plānojumu nav bijuši tikai leģenda - koncertzāles plānojums bija ciets rieksts pat pieredzējušākajiem orientieristiem. Rezultāti un kartes: www.telpuorientesanas.lv Video autors: Edgars Sparans Films

08.May 04:29 Ozons

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Ozons's video.

Latvijas čempionāta sprinta stafetē rezultātu analīze no bronzas medaļas ieguvējiem Ozons: http://ej.uz/kasadalijamedalas

07.May 08:17 saite

Īsu pamācību, kā kļūt par sprinta stafetes čempioniem orientēšanās sportā, sniedz Artūrs Pauliņš, Artjoms Rekunenko un Agnija Caune!

07.May 08:33 Latvijas orientēšanās čempionāts sprinta stafetēs

Latvijas Orientēšanās Federācija added 29 new photos to the album: Latvijas orientēšanās čempionāts sprinta stafetēs — with Jolanta Bura and 2 others at Liepajas Piejūras Parks.

Bildes no Latvijas čempionāta orientēšanās sporta sprinta stafetē! Iespēja vēlreiz sekot dalībniekiem ar GPS palīdzību un rezultāti - Latvijas čempionāta mājas lapā: http://lc.lof.lv/ Foto autors: Ojārs Millers, PhotoMiller sports

07.May 02:51 Timeline Photos

Latvijas Orientēšanās Federācija with Agnija Caune and Artūrs Pauliņš.

Par Latvijas čempioniem sprinta stafetēs kļuvuši Azimuts OK-Sm BJSS, kur komandas sastāvā Artjoms Rekunenko, Artūrs Pauliņš un Agnija Caune! Apsveicam!

07.May 11:33 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 3 new photos.

Tikko distancē devušies Latvijas čempionāta jauktajā sprinta stafetē dalībnieki! Live rezultātiem un dalībnieku GPS var sekot līdzi Latvijas čempionāta mājas lapā: http://lc.lof.lv

07.May 10:36 Telpu Orientēšanās

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Telpu Orientēšanās's album.

Bildes no Telpu Orientēšanās sacensībām Liepājas koncertzāle Lielais dzintars / Concert hall Great Amber!

07.May 06:36 Latvijas orientēšanās čempionāts sprintā

Latvijas Orientēšanās Federācija added 75 new photos to the album: Latvijas orientēšanās čempionāts sprintā — at Liepajas Piejūras Parks.

2017. gada 6. maijs.

06.May 07:02 Latvijas orientēšanās čempionāts sprintā

Latvijas Orientēšanās Federācija added 35 new photos to the album: Latvijas orientēšanās čempionāts sprintā — in Liepāja.

6. maijā Liepājas Jūrmalas parkā aizvadīts sezonas pirmais Latvijas orientēšanās čempionāts. Sprinta distancē, kas veda gan pa Liepājas vecpilsētu, gan jūrmalu, devās aptuveni 400 dalībnieki vairākās vecuma grupās. Ar nepacietību gaidām rītdienas Latvijas čempionātu sprinta stafetē! Komandu cīņas ikreiz pārsteidz ar lielu neparedzamību, tāpēc gaidāma liela intriga - kura komanda kļūs par čempioniem šogad? Sacensībām kopumā pieteiktas 103 komandas. Foto: Ojārs Millers, PhotoMiller sports

21.05.2017

Nedēļas nogalē Lietuvas pilsētas Ignalinas apkārtnē Baltijas valstu, kā arī Baltkrievijas un Sanktpēterburgas spēcīgākie orientieristi sadalīja medaļas garajā distancē un stafetē. Latvijas orientieristi šajā čempionātā bijuši izcili, atgriežoties mājās ar rekordlielu medaļu skaitu - 23 godalgām. Savukārt nāciju kopvērtējumā Latvijai 2. vieta.

20.05.2017

Nedēļas izskaņā, 19. un 20. maijā, 33. SELL Studentu sporta spēļu ietvaros aizvadītas sacensības orientēšanās sportā. Vidējā distancē uzvaru starp studentēm izcīnīja Sandra Grosberga, starp studentiem Alvis Reinsons, bet sprintā starp studentēm uzvarēja Vilija Revaite no Lietuvas, bet starp studentiem - Valters Āboliņš.

19.05.2017

Laipni lūdzam uz Rīgas čempionātu, kas 27. un 28.maijā notiks Bārbelē un Skaistkalnē. Kā allaž, esam piedomājuši pie distanču kvalitātes un atbilstības noteikumiem, lai Rīgas čempionāta dalībnieki varētu izbaudīt dabas sagādātos izaicinājumus pilnībā.

 

19.05.2017

Laikā no 19. līdz 21. maijam Rīgā notiks 33. SELL Studentu sporta spēles, kas šogad būs viens no vērienīgākajiem studentu sporta pasākumiem. Starp 15 sporta veidiem pārstāvēta tiks arī orientēšanās.

18.05.2017

Laikā no 30. jūnija līdz 2. jūlijam Krāslavas novadā, dabas parkā “Daugavas loki”, notiks Baltijas populārākās starptautiskās orientēšanās sacensības “Kāpa”. Dalībniekus sagaida izcils orientēšanās apvidus, bet līdzjutējus priecēs Daugavas loku neskartās dabas skaistums.

15.05.2017

Noslēdzies atbalsta konkurss, kura ietvaros divi jaunieši un/vai juniori, kuri dzimuši 1997. gadā vai jaunāki, saņems finansiālo atbalstu startam kādā no 2017. gada WRE sprinta distancēm. Finansiālo atbalstu šosezon iegūs Endijs Titomers un Elizabete Blūmentāle, ziņo junioru treneris Valters Āboliņš. 

14.05.2017

14.maijā Latvijas labākie orientieristi devās Alūksnes virzienā, lai sadalītu čempionu titulus Latvijas čempionātā garajā distancē. Uzvaras elites grupās izcīnīja Artūrs Pauliņš (Azimuts OK-Sm BJSS) un Sandra Grosberga (CPSS/Meridiāns/Pārgauja).

12.05.2017

2017. gada 24. maijā notiks Starptautiskās Orientēšanās federācijas organizētā Vispasaules orientēšanās diena, kad skolas, orientēšanās klubi un valstis visā pasaulē aicinātas vienlaicīgi 24 stundu laikā doties distancē un pierādīt orientēšanās sporta masveidību.

11.05.2017

14. maijā Kornetos, Alūksnes novada Veclaicenes pagastā, notiks Latvijas čempionāts garajā distancē. Sacensību organizatori sola sarežģītas distances ar lielu ceļu variantu daudzveidību, tās maksimāli pielīdzinot gaidāmajām cīņām šī gada Pasaules čempionātā orientēšanās sportā Igaunijā.

2.0205252170563