Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Ginta, Gunda, Gunta
28.marts /
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • Sociālās atbildības sleja

  10.01.2017 | 5 komentāri

  Cīnoties katrs ar savām sadzīves grūtībām, bieži aizmirstam to, ka cilvēki ir sociālas būtnes. Dažs indivīds savā spēku pilnbriedā, kad viņam ir daudz enerģijas, veselības un naudas, aizmirst par citiem cilvēkiem, cīnās tikai par savām interesēm un ar pārākumu noskatās uz dzīves pabērniem. Diemžēl šāda attieksme mūsdienu Latvijā nav retums, lielai daļai valsts vadītāju un pārtikušo cilvēku ir tieši šāda pozīcija un attiecīgi sociālā arogance ir plaši izplatīta arī visā mūsu sabiedrībā. Lepojos ar to, ka orientieristi tādi nav. Mēs parūpējamies gan par sevi, gan par apkārtējiem, tādējādi demonstrējot augstu kultūras un sociālās atbildības līmeni. Pagājusī nedēļa bija apliecinājums mūsu sociāli atbildīgajai stājai. Saskaitīju veselus četrus notikumus vienas nedēļas laikā, kuros mēs apliecinājām, ka mums nav vienaldzīga sabiedrība un mūsu līdzcilvēki. Protams, visi šie pasākumi bija ar orientēšanās elementiem.

  lasīt vairāk ...
 • Jaunā gada apņemšanās sleja

  03.01.2017 | 2 komentāri

  Masu medijos daudz ironizē par tā saucamo Jaunā gada apņemšanos, jo lielākā daļa no labajiem nodomiem izplēnot jau janvāra vidū. Domāju, ka šāda ironija ir nevietā. Gluži otrādi, apņemšanās ir ne tikai jāizdomā, bet arī jānoformē vārdos un jāuzraksta. Skaļi pateiktam un uzrakstītam vārdam ir mistiski liels spēks, mūsu domas nereti pie tā atgriežas visa gada garumā un tādējādi dažādi iepriekš nezināmi risinājumi atnāk gluži negaidot. LOF vadības starpā aprunājāmies, kādas gan ir mūsu lielākās vēlmes 2017. gadā, es uzņemos iniciatīvu tās noformulēt vārdos.

  lasīt vairāk ...
 • Pateicības sleja

  27.12.2016 | 1 komentārs

  Rit pēdējās gada dienas un pienācis laiks atskatīties uz pagājušā gadā paveikto. Uzreiz jāsaka, ka gada laikā esam padarījuši tiešām daudz. Iecere par orientēšanās spara ratu, kuram katrs no mums pieliek savu spēku un enerģiju, pamazām realizējas un mēs droši tuvojamies savam mērķim: “Orientēšanās būs nozīmīgākais tautas sporta veids Latvijā 2020. gadā.” Gada pēdējā slejā vēlos ar pateicību pieminēt tos daudzos entuziastus, kuri palīdz attīstīties mūsu sporta veidam. Uzreiz jāsaka, ka šādu cilvēku ir ļoti daudz, tādēļ lūdzu piedošanu tiem, kuri šeit neatradīs savu vārdu – patiesi, visus notikumus vienā slejā nav iespējams ietvert.

  lasīt vairāk ...
 • Finansiālās patstāvības sleja

  20.12.2016 | Nav komentāru

  Labdien!

   

  Pagājušajā nedēļa diemžēl piedzīvoju divas nepatīkamas atklāsmes. Pirmkārt, izrādījās, ka manu uzņēmumu grupa Eco Baltia dažādu uzskaites īpatnību dēļ šogad būs ar mazāku oficiālo peļņu, līdz ar to mazāks būs peļņas nodoklis, līdz ar to arī tā peļņas nodokļa daļa, ko šogad varēs ziedot LOF nav viss 20 000 EUR kā pagājušajā gadā, bet ievērojami mazāk. Otrkārt, izrādījās, ka Latvijas Gāzē, līdz ar vadības maiņu ir mainījusies arī attieksme pret atbalstāmajām federācijām. Kalvīša kungs ir kļuvis ne tikai par Latvijas Gāzes vadītāju, bet arī par Latvijas Hokeja federācijas vadītāju, tādēļ šogad orientieristiem cerēt uz tradicionālo atbalstu 10 000 EUR apmērā ir praktiski nereāli.

  lasīt vairāk ...
 • Kāpas sleja

  13.12.2016 | 1 komentārs

  Labdien, svētku priekšvakarā!

   

              Orientēšanās klubs "Kāpa" ir viens no spēcīgākajiem un tradīcijām bagātākajiem orientēšanās klubiem Latvijā. Patiesi, Kāpa man nāk prātā tad, kad domāju par to, kādam vajadzētu būt ideālam klubam. Tajā ir gan masveidība (pēc orientieristu datu bāzes datiem šobrīd OK Kāpa ir 144 kluba biedru), gan meistarība (šogad, piemēram, Latvijas kausā izcēlās elites sportisti Irita Puķīte un Guntis Māliņš). Klubā ir skaisti vērojama paaudžu maiņa, sākot ar mazajiem „mikrobiem“, kuri Tamāras Kosmačovas vadībā meklē savus pirmos KP un beidzot ar tādām Latvijas orientēšanās sporta leģendām kā Gunārs Ostups, Kukku ģimene un daudzi citi. Un kur jau vēl profesionāli noorganizētās sacensības, kurās mums visiem ir prieks piedalīties. Protams, visvairāk atpazīstamās ir Baltijas populārākās daudzdienas „Kāpa“, bet arī visa gada garumā Kāpas valdes priekšsēdētājs Indulis Peilāns kopā ar palīgiem noorganizē 23 - 28 sacensību dienas.

  lasīt vairāk ...

1.2133750915527