Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Jurģis, Juris, Georgs
23.aprīlis /
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • Čempionātu nedēļa

  30.06.2015 | Nav komentāru

  Sveiki, sportisti!

  Sākusies vasara un rosība pamazām norimst gan ierēdņu kabinetos un gaiteņos, gan  LOF valdes darbā. Nozīmīgākās ziņas mums ir no Latvijas sporta federāciju padomes, kur Pēteris Apinis ļoti aktīvi cīnījās par papildus finansējumu LOF. Rezultātā mums būs iespēja šogad noorganizēt 3 O!Festivālus un semināru par jauno treneru problemātiku 24. un 25. augustā Smecersilā.

  lasīt vairāk ...
 • O!Festivāla un Sprinta stafetes nedēļa

  25.06.2015 | Nav komentāru

  Līgo, līgo!

  Pirms svētku nedēļa aizvadīta darbu pilna. Ceturtdien norisinājās ikmēneša LOF
  valdes sēde. Spriedām par Madonas sporta centra attīstību, kas šķiet pagaidām ir
  apstājusies. Sākotnēji darbu solīja uzņemties Madonas pašvaldība, bet šobrīd projekts
  neattīstās un esam nolēmuši paši iesaistīties tā virzībā. Aktualitātes ir LOF karšu reģistra un
  LOF mājas lapas sakārtošana. Jāatzīst, ka darbs pie šiem projektiem lēnām, bet neatlaidīgi
  virzās pareizi, ceru, ka drīz katrs interesents varēs tiešsaistē lietot visu Latvijas orientēšanās
  karšu reģistru. Biju pārsteigts par orientēšanās karšu daudzumu Latvijas teritorijā – tiešām
  esam šī sporta veida lielvalsts.

  lasīt vairāk ...
 • Jukolas nedēļa

  16.06.2015 | Nav komentāru

  Labdien,

   

            Jau vairākas nedēļas man ir diezgan spraigs posms manā pamata darba vietā, daudz laika pavadu komandējumos, tādēļ mazāk ir tādu jaunumu, ko būtu  paveicis LOF labā. Nedēļas būtiskākais notikums bija Jukolas un Venlas stafetes. Šogad piedalījās sevišķi daudz latviešu, jo pēc komandu skaita Latvija bija 4 pārstāvētākā nācija, piekāpjoties tikai Skandināvu valstīm. Bez tam daudzi latvieši pārstāvēja savus ārzemju klubus. Venlas stafetēs augstāko vietu starp Latvijas komandām uzrādīja Kāpas komanda (149.vieta), bet vīru konkurencē 139. pozīcījā ierindojās Ozona komanda. Sevišķi labi šogad bija gājis TuMe pirmajai komandai, kuras sastāvā bija arī Mārtiņš Sirmais un Edgars Bertuks. Komandas rezultāts bija 6. Vieta (22. vieta iepriekšējā gadā). Mārtiņš uzrādījis 3. labāko laiku savā etapā, savukārt, Edgaram 7. vieta etapā, par kuru viņš savā Facebook kontā ierakstījis, ka, protams, varējis labāk, bet ir ļoti apmierināts ar to, ka nekļūdījās distances sarežģītākajā daļā un ir ļoti priecīgs ar komandas kopējo rezultātu, kas ir līdz šim augstākais sasniegums Jukolā.

  lasīt vairāk ...
 • Pasaules kausa nedēļa

  10.06.2015 | Nav komentāru

               Vasarai iesākoties, izlaidumu sezona ir sākusies ar pilnu sparu. LOF bija tas gods piedalīties Ādažu Bērnu un jauniešu sporta skolas izlaidumā, kur apliecību par profesionālās ievirzes izglītību ieguva 35 absolventi no džudo, volejbola un orientēšanās sporta nodaļām. Matīss Ratnieks, pārstāvot Latvijas orientēšanās federāciju, uzrunāja un apsveica šīs skolas absolventus un novēlēja tiem veiksmi tālākā izaugsmē.

  lasīt vairāk ...
 • Baltijas čempionāta nedēļa

  02.06.2015 | Nav komentāru

  Laba diena, lasītāj!

  Maija pēdējā pirmdienā biju jau iepriekšējā slejā minētajā vizītē  Kultūras ministrijā. Tikos ar projekta „Latvijas simtgade” vadītāju Leonardu Ķesteri. Īsā prezentācijā iepazīstināju Leonardu ar orientēšanās sportu, pastāstīju, ka Latvija 2018. gadā ir uzņēmusies organizēt Pasaules orientēšanās čempionātu un ka vēlamies padarīt šo čempionātu par daļu no Latvijas simtgades svinībām.

  lasīt vairāk ...

0.043999195098877