Prezidenta sleja ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Līksma, Bārbala
25.aprīlis /
IenāktIenāktIenākt

Prezidenta sleja

 • Latvijas Skolu kausa sleja

  20.04.2017 | 1 komentārs

  Rakstu patīkamā noskaņojumā pēc Latvijas Skolu kausa noslēguma pasākuma Jelgavā. Piedalījos kā skatītājs fināla sacensībās un palīdzēju apbalvošanā. Jāsaka, ka man izveidojās ļoti labs iespaids par pasākumu. Sacensības bija noorganizētas Jelgavas centā – Pasta salā un tās apkārtnē.

   

  lasīt vairāk ...
 • Kurzemes pavasara secinājumu sleja

  12.04.2017 | 20 komentāri

  Pagājušās nedēļas centrālais notikums Latvijas orientēšanās dzīvē neapšaubāmi bija Kurzemes pavasara sacensības. Gan tādēļ, ka tās bija sezonas pirmās sacensības un visi atlēti steidza atrādīt ziemas treniņos gūto sportisko formu, gan tādēļ, ka šīs sacensības tradicionāli ir lieliski organizētas, plaši apmeklētas, bet, kas pats svarīgākais, vienmēr notiek interesantos apvidos un ar interesantu distanču plānojumu. Jau sen biju iecerējis piedalīties ar visu ģimeni, pieteicies visām sacensībām, pasūtījis viesu namu un sācis trenēties, lai kaut cik cienījami atrādītos saviem vienaudžiem. Diemžēl iepriekšējā nedēļā biju spiests noskatīties, ka Brigitu pieveic ļoti nejauks vīruss un piektdienas rītā sapratu, ka arī es esmu ar to sasirdzis. Tā nu nācās sekot līdzi Jāņa skrējienam tiešsaistē un tur nu patiešām bija ko redzēt!

   

  lasīt vairāk ...
 • Entuziasma sleja

  04.04.2017 | 3 komentāri

  Biju pārdomājis, ka nekas tik nozīmīgs jau mūsu sporta veida saimniecībā pagājušajā nedēļā nebija noticis, un varēšu izlaist slejas rakstīšanu. Tomēr, šodien, aprunājoties ar LOF un O! Latvija darbinieku kodolu par padarīto un šajā nedēļā  darāmo, pēkšņi sapratu, ka man ir vēlme uzrakstīt dažas rindas.

   

  lasīt vairāk ...
 • Ietekmes sleja

  28.03.2017 | 5 komentāri

  Labvakar,

  Vēlos pateikties visiem iepriekšējās slejas komentētājiem par labajiem un atzinīgajiem vārdiem. Jūsu atzinība dod man spēku turpināt gan darboties LOF vadītāja statusā, gan dažreiz uzrakstīt kādu sleju. Patiesi, nebiju jau domājis pilnīgi pārtraukt šo tradīciju, sajutu tikai, ka dažkārt katru nedēļu uzrakstīt jēgpilnu tekstu nav viegli, īpaši tagad, kad LOFā ar lielu atbildību strādā Aija Pakalna un svarīgāko un interesantāko informāciju ātri uzraksta un publicē. Tomēr pagājušās nedēļas notikumi mani iespaidoja tik dziļi, ka nolēmu tos aprakstīt.

  lasīt vairāk ...
 • Pēdējā iknedēļas sleja

  21.03.2017 | 10 komentāri

  Labvakar!

              Aizvadītās nedēļas svarīgākais notikums, protams, bija LOF kongress. To kā ierasts sākām ar komisiju atskaitēm, kuros bija daudz interesantas informācijas, likās, ka kongresa delegāti uzklausīja ziņojumus ar lielu uzmanību, tādēļ īsumā pārstāstīšu notikušo arī slejas lasītājiem.

  lasīt vairāk ...

0.042090892791748