Ziņas - Eiropas sporta nedēļā – orientēšanās nakts sešās Latvijas pilsētās ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Agris, Agrita
24.septembris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Eiropas sporta nedēļā – orientēšanās nakts sešās Latvijas pilsētās

  14.09.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību dala | Nav komentāru

  Latvijas Orientēšanās federācija Eiropas sporta nedēļā sākusi realizēt inovatīvu projektu – Vislatvijas orientēšanās nakti jeb rogainingu tumsā. Tajā ikkatrs ir aicināts atrast sev vistuvāko rogaininga pilsētu un piektdienas, 29. septembra vakarā, izmēģināt kaut ko mazliet neierastu – rogainingu bez orientēšanās prizmām, bez SI kartēm un bez dalības maksas. 

  Sacensību formāts patiesi būs mazliet neierasts - dalībnieki nemeklēs tradicionālās orientēšanās prizmas, lai tur atzīmētos ar savu SI karti. Kotrolpunktos būs plāksnītes ar QR kodu, kuru atpazīs speciāli šim pasākumam izstrādātā rogaininga lietotne sportistu viedtālrunī. Sacensības notiks 29. septembrī sākot no plkst. 20 vienlaikus sešās pilsētās - Rīgā, Jūrmalā, Talsos, Limbažos, Salaspilī un Vecumniekos.

  Sacensībās var piedalīties komanda ar 2-5 cilvēkiem tajā. Komandai jābūt vismaz vienam viedtālrunim (ieslēgtam, uzlādētam, ar ieslēgtu GPS un speciālu mobilo aplikāciju) un, kā jau tas naktij piederas, komandai līdzi distancē vajadzētu ņemt vismaz vienu lukturīti.

  Daudz kas cits būs kā jau ierasts – trīs stundu kontrollaiks, karte un kontrolpunkti ar dažādām vērtībām. Uzvarēs tā komanda, kura savāks visvairāk punktus. Rogaininga aplikācija mācēs atpazīt kontrolpunktos izliktos QR kodus, mācēs to vērtību pieskaitīt komandas rezultātam un beigās arīdzan sarēķinās, cik ilgā laikā komanda katru posmu veikusi!

  Reģistrēties sacensībām var šeit: www.rogaining.lv/onakts, un turpat arī atrodams nolikums un cita svarīga informācija. Dalība sacensībās ir bez maksas - nāc un izmēģini, galu galā orientēšanās tumsā prasa lielāku koncentrēšanos, rūpīgāku sekošanu kartei un varbūt arī mazliet vairāk meistarības nekā orientēšanās dienasgaismā.

   

  Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks trešo gadu. Šogad tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim ar mērķi mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

  Sportosim kopā ar ģimeni, izglītības iestādēs, darba vietās, sporta un fitnesa klubos un brīvā dabā.

  Lai uzzinātu vairāk par Eiropas Sporta nedēļu spied šeit!

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.69609093666077