Ziņas - Skolas aicinātas pieteikties grandiozām skolēnu orientēšanās sacīkstēm ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends
18.oktobris /
IenāktIenāktIenākt

Orientēšanās skrējiena ziņas

 • Skolas aicinātas pieteikties grandiozām skolēnu orientēšanās sacīkstēm

  16.03.2017

  LOF Sabiedrisko attiecību daļa | Nav komentāru

  Latvijas Orientēšanās federācija jau otro gadu aicina Latvijas skolas piedalīties grandiozākajās skolēnu orientēšanās sacensībās Latvijā – “Latvijas Skolu orientēšanās kauss 2017”. Sacensības norisināsies kopumā četros posmos, lai finālā noskaidrotu Vislatvijas labākās skolas titulu orientēšanās sportā.

  Šis “Latvijas skolu orientēšanās kausam” būs otrais norises gads, un pagājušajā gadā tajā piedalījās vairāk nekā 700 skolēnu no 91 Latvijas skolas. Lai sacensībās piedalītos, skolu jāpārstāv vienai komandai, kuras sastāvā būtu vismaz trīs dalībnieki, tostarp vismaz viena meitene. Skolēni sacentīsies četrās dažādās vecuma grupās. 

  Sacensības notiks četros posmos, no kuriem trīs būs reģionālie, bet viens – Vislatvijas posms. Pirmais 29. martā notiks Rīgā, Lucavsalā, turpinoties ar Kurzemes-Zemgales posmu Tērvetē 5. aprīlī un Vidzemes-Latgales posmu Lubānas novada Ezerniekos 12. aprīlī. Pusfināla un fināla posms, kur vienkopus tiksies arī labākie no reģioniem, notiks Jelgavā 19. aprīlī. 

  Skolēniem sacensībās būs jāveic sprinta distances, kas viņus vedīs gan cauri pilsētu ielu līkločiem un ēku labirintiem, gan mežu. Skolu kopvērtējumā tiks vērtēti trīs labākie vienas skolas skolēnu (tajā skaitā vismaz vienas meitenes) rezultāti kvalifikācijas skrējienā. 

  Sacensību diena kļūs par īstu aktīvās atpūtas festivālu, jo bez orientēšanās neiztrūks arī citas nodarbes – izzinošas un aizraujošas aktivitātes.

  Galvenā balva labākajai skolai – SportIdent elektroniskās atzīmēšanās skolu komplekts. Savas balvas sagādājuši arī sacensību sponsori. Jāatgādina, ka 2016. gadā labākās skolas titulu orientēšanās sportā ieguva Jelgavas Spīdolas ģimnāzija. Vai kādai skolai izdosies viņus pārspēt šogad?

  Dalība sacensībās ir bezmaksas. Komandu piesaka skola (novadu un pilsētu vispārizglītojošās skolas, kā arī profesionālās vidusskolas), reģistrējoties  vienu nedēļu līdz attiecīgajam sacensību posmam tiešsaistē Skolu Kausa mājas lapā.

  Vairāk informācijas par sacensībām: http://skolukauss.lof.lv/.

   

Atlikušo zīmju skaits:

0.043193101882935