Sākums Latvijas Orientēšanās federācija

Haralds, Almants
23.februāris /
IenāktIenāktIenākt

Seriāli : 23.02-25.02

Sestdiena 25.02
Ziemas Magnēts-37

LK un LČ: Tuvākais mēnesis

Citas sacensības: Tuvākais mēnesis

Facebook

22.Feb 10:10 Telpu Orientēšanās

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Telpu Orientēšanās's photo.

Martā sadarbībā ar Jaunsardze četrās Latvijas pilsētās notiks reģionālās Telpu Orientēšanās sacensības. Piedalīties aicināts ikviens interesents! Vairāk informācijas: www.telpuorientesanas.lv

21.Feb 03:40 Raivja Aršauska Veselības Centrs

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Raivja Aršauska Veselības Centrs's video — feeling silly.

Par enerģijas trūkumu pēc dziļo muskuļu un līdzsvara treniņiem mūsu izlases sportisti nevar sūdzēties!

21.Feb 11:18 Timeline Photos

AKTUĀLAIS PAR LATVIJAS ČEMPIONĀTU ZIEMAS ORIENTĒŠANĀS SPORTĀ! Laika apstākļi šīs nedēļas sākumā nav bijuši labvēlīgi Vanagkalna apkārtnei - sniega segas biezums ir sarucis. Tomēr sacensības atceltas netiek, jo sinoptiķi sola, ka trešdien, ceturtdien un piektdien sniegs tomēr snigs. Gala lēmums, vai apstākļi būs atbilstoši sacensību organizēšanai, tiks pieņemts ceturtdien.

21.Feb 11:01 Orienteering World Cup 2017 Latvia

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Orienteering World Cup 2017 Latvia's photo.

Visa aktuālā informācija par Pasaules kausa posma norisi Latvijā - jaunajā Facebook lapā. Piespied "like", lai nepaliktu neziņā!

20.Feb 10:46 Team 2017 Estonia

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Team 2017 Estonia's post.

Aizvadītās nedēļas nogalē esošie un topošie Latvijas pieaugušo izlases kandidāti kopā ar vairākiem Team 2017 Estonia orientieristiem tikās sprinta treniņnomentē Rīgā. Pieredzes apmaiņā piedalījās arī Somijas izlases sprinta treneris Kalle Rantala. "Lielākais ieguvums bija iespēja atsvaidzināt sprinta orientēšanās prasmes, kā arī ikdienā neatrodama iespēja sacensties ar vairākiem spēcīgiem sparinga partneriem," vērtīgo pieredzi raksturo nometnes dalībnieks, orientierists Jānis Tamužs.

17.Feb 10:28 Vanagkalna trase 15. februārī

Šis video uzņemts Vanagkalna trasē 15. februārī. Sacensību rajonu joprojām sedz 10-15 cm bieza sniega kārta. Lūkojoties uz sinoptiķu prognozēm, lielas pārmaiņas nav gaidāmas, tāpēc 25. un 26. februārī Latvijas čempionāts ziemas orientēšanās sportā NOTIKS! Piesakies arī TU! Reģistrācija pagarināta līdz 22. februārim: http://lof.lv/op/

15.Feb 04:49 Latvijas Sporta federāciju padome

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Latvijas Sporta federāciju padome's album.

Mūsu ziemas orientieristi #ZiemasFestivals bildēs!

12.Feb 06:55 Latvijas komandai 5. vieta Eiropas čempionāta stafetē

Somijā notiekošo Eiropas čempionātu ziemas orientēšanās sportā ar piekto vietu stafetē pabeigusi Latvijas ziemas orientieristu komanda Andris Kivlenieks, Raivo Kivlenieks un Nauris Raize.

12.Feb 11:00 ESOC 2017 - Relay men by IOF

Sekojiet līdzi Eiropas ziemas orientēšanās čempionāta stafetei tiešraidē! Sākums plkst. 12.

11.Feb 08:58 Eiropas čempionāta vidējā distancē A. Kivleniekam 17. vieta

Neskaidrības sacensību noteikumu interpretācijā laupīja Andris Kivlenieks izcīnīto 13. vietu vidējā distancē... Un vēlāk - arī 16. vietu. Vakara gaitā noskaidrojies, ka vīru konkurencē viņš tomēr septiņpadsmitais. Toties sveicieni jāsūta Elizabete Ločmele par iegūto 15. vietu jauniešu konkurencē! Rītdien atlikusi vēl stafete. Turēsim īkšķus par mūsējiem stipri!

11.Feb 08:01 Timeline Photos

Paldies par aktivitāti! Ir apkopoti jūsu viedokļi žurnāla veidošanas jautājumā. Pagaidām tas izskatās tā -

09.Feb 04:20 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 2 new photos — feeling energized with Ingus Dzenins and 11 others.

Edgars Sparāns instruē jauniešus, kā pareizi orientēties, jeb top video pārsteigums pirms gaidāmās Latvijas Skolu orientēšanās kausa sacīkstes!

09.Feb 03:11 Raivo Kivleniekam 15. vieta EČ garajā distancē

Latvijas sportistu rezultāti un komentāri pēc Eiropas pieaugušo un jauniešu un Pasaules junioru ziemas orientēšanās čempionātu garās distances.

08.Feb 02:24 Timeline Photos

Priecīgas ziņas no Somijas! Eiropas ziemas orientēšanās čempionātā pieaugušajiem Līga Valdmane un Andris Kivlenieks jauktajā stafetē izcīnījuši 8. vietu! Savukārt jauniešu konkurencē labākais rezultāts - 11. vieta Jēkabam Putniņam. Tāpat lieliski iesācies Pasaules junioru čempionāts ziemas orientēšanās sportā arī Niks Plavins - izcīnīta 19. vieta.

07.Feb 03:40 Raivo Kivlenieks Eiropas čempionātu sāk ar 14. vietu sprintā

"Balstoties uz savu pieredzi un rezultātiem sprintā, izvēlējos braukt piesardzīgi un lieki neriskējot, kas īsti neatbilst sprintam, bet vēlējos nobraukt bez lielām kļūdām," pēc finiša atzīst Raivo. "Nebija pats labākais variants garajā etapā, kas šodien bija izšķirošs, tur, iespējams, zaudēju ap 30 sekundēm."

07.Feb 02:54 ESOC 2017 - Sprint

Somijā ar sprinta sacensībām sācies Eiropas čempionāts ziemas orientēšanās sportā pieaugušajiem. Latvijas sportistu vidū labākais sniegums Raivo Kivlenieks - izcīnīta 14. vieta. Sacensību mājas lapā iespējams vēlreiz noskatīties pilnu sacensību video atskatu #ESOC2017

06.Feb 11:05 International Orienteering Federation

Latvijas Orientēšanās Federācija shared International Orienteering Federation's post.

Aizvadītās nedēļas nogalē līdzās 19 valstu federācijām arī LOF pārstāvji - valdes loceklis Matīss Ratnieks un WMOC2019 direktore Ildze Straume - piedalījās Starptautiskās Orientēšanās federācijas augsta līmeņa pasākumu organizēšanās seminārā Varšavā. Tika gūta vērtīga pieredze un saņemti lietderīgi ieteikumi, kā rīkot šādus pasākumus. "Viennozīmīgi - ir daudz darba darāma, kurā būs nepieciešams viss orientēšanās sabiedrības ieguldījums," atgriezies no konferences atzīst M. Ratnieks.

03.Feb 10:17 Latvijas Sporta federāciju padome

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Latvijas Sporta federāciju padome's album.

Noslēgušās ziemas orientēšanās sacensības Latvijas Sporta federāciju padome #ZiemasFestivals ietvaros! Sveicam dalībniekus! Rezultāti šeit: http://ej.uz/OrientesanasZiemasfest

03.Feb 08:38 LOF skolu kauss

Treneri, klubu pārstāvji un citi orientēšanās sporta entuziasti! Latvijas Skolu orientēšanās kauss vairs nav aiz kalniem. Mums ir sadrukāta daļa reklāmas plakātu, ko ar jūsu palīdzību vēlētos nogādāt no Rīgas līdz tālākām Latvijas skolām jūsu dzīvesvietās. Ja kāds jūt sevī vēlmi palīdzēt, gaidīsim ziņu šeit vai rakstot uz e-pastu matiss.ratnieks@gmail.com

01.Feb 01:21 Latvijas Sporta federāciju padome

Latvijas Orientēšanās Federācija shared Latvijas Sporta federāciju padome's photo.

Kopā būsim ap 100 - tas skan ļoti labi! Latvijas Skolu Olimpiskais ziemas festivāls jau pēc divām dienām #ZiemasFestivals

01.Feb 12:05 Latvijas čempionāts ziemas orientēšanās sportā

Ar cerību, ka laikapstākļi mūsu plānus neizjauks! LČ ziemas orientēšanās sportā šogad notiks 25. un 26. februārī Vanagkalnā. Pirmajā dienā dalībnieki sacentīsies vidējā, bet otrajā dienā - garajā distancē.

31.Jan 04:29 Photos from Latvijas Orientēšanās Federācija's post

Latvijas Orientēšanās Federācija added 4 new photos.

Interesentiem iespēja ielūkoties "Madonas Kausa" abu dienu distanču kartēs.

31.Jan 09:37 Photos from Mareks Gaļinovskis / FotoMan.lv's post

Mareks Gaļinovskis / FotoMan.lv added 4 new photos — with Aigars Nords and 2 others.

Vēl viens gads aiz pleciem. Man kā cilvēkam, kas ar daudziem sporta veidiem ir uz Tu jau vismaz 30 gadus, ir jo lielāks un aizkustinošāks gandarījums, ka varu dažādas savas prasmes un pieredzi realizēt un apliecināt tajās jomās, kur pats izjūtu vislielāko izaicinājumu un prieku no padarītā. Prieku būt noderīgam sabiedrībai un radīt prieku citiem - caur sportu, caur tautas sportu, arī caur mākslu. Tas ir attiecināms gan uz dažādu sporta pasākumu organizēšanu un sporta veidu popularizēšanu, gan uz apmācībām, gan uz atspoguļošanu savos fotodarbos un reportāžās. Neapšaubami, liels gods saņemt Latvijas Vieglatlētikas savienība Latvijas vieglatlētikas gada fotogrāfa balvu no pašas Jeļena Prokopčuka rokām . Paldies par izrādīto cieņu un novērtējumu! Lai arī mana pieredze sevī ietver gan futbolu, gan kalnu slēpošanu, golfu, ralliju, burāšanu, pat gaisa balonu sportu , gan daudzus citus, tai skaitā eksotiskus un ekstremālus sporta un atkīvās atpūtas veidus, tomēr, pēdejie pāris gadi ir pagājuši tieši vieglatlētikas un skriešanas zīmē, palīdzot organizēt un oficiāli fotografējot un pārstāvot tādus Latvijā un Baltijā populārākos skriešanas un sporta pasākumus, kā Stirnubuks.lv , Lattelecom Riga Marathon , We Run Riga , Sieviešu Skrējiens , Bigbank Skrien Latvija , NTC Day 2017 un daudzus citus. Paldies sportam, sporta un aktīvās atpūtas iestādēm, sporta organizācijam, kā arī pašvaldību un citām organizācijām un iestādēm par sadarbību un novērtējumu: Latvijas Olimpiskā Komiteja , Latvijas Sporta federāciju padome , @Latvijas Vieglatlētikas savienība , Stirnubuks.lv , Sportland , We Run Riga , Lattelecom Riga Marathon , Rīgas Volejbola skola , FS Metta , NTC Day 2017, Sieviešu Skrējiens , Reiņa Trase , Ozo Golf club , SkyAmazons , Kuldīgas pusmaratons , Sporta klubs "Katrīna" , Sigulda Aizrauj , Siguldas novada pašvaldība , VSK Noskrien Rieksti , VSK Noskrien Vāveres , Skibox , APEX - Alpine Ski Team , ASICS Latvia , Fischer Sports Latvia , Sporta klubs "ASI" , Riteņvasara , World Rogaining Championships 2017 , rogaining.lv , COK Silva , Latvijas Orientēšanās Federācija un daudzi , daudzi citi, ar kuriem bija tas gods sadarboties pēdējos pāris gados saistībā ar sportu un fotogrāfiju! Prieks, ka mana rosība un fotogrāfijas kādu iedvesmo nesēdēt mājās un izkustēties! :)

22.02.2017

Līdz ar marta sākumu, starts tiks dots Jaunsardzes reģionālajām telpu orientēšanās sacensībām. Tās notiks četrās kārtās, turklāt sportistiem būs iespēja izbraukt no galvaspilsētas robežām un orientēties labi atpazīstamās ēkās Latvijas reģionos.

22.02.2017

Ziemas orientēšanās sporta sacensībām neatbilstošu laikapstākļu dēļ atcelts nedēļas nogalē, 25. un 26. februārī, plānotais Latvijas čempionāts, informē sacensību galvenais tiesnesis J. Kokins.

(2)
22.02.2017

Piedāvājam iegādāties īpašos WOC2018 kreklus un kļūt par čempionāta vēstnešiem.

Dodoties skriet uz Zviedriju, Somiju, Šveici, Igauniju vai jebkuru citu valsti, uzvelc šo kreklu un esi WOC2018 vēstnesis pasaulē! Pasaules čempionāts mūsu valsts dzimšanas gadā būs lielākais sporta pasākums, tāpēc kreklu rotā īpašais LV100 logo ar saukli “Es esmu Latvija”.

(4)
12.02.2017

Somijā notiekošo Eiropas čempionātu ziemas orientēšanās sportā ar piekto vietu stafetē pabeigusi Latvijas ziemas orientieristu komanda Andris Kivlenieks, Raivo Kivlenieks un Nauris Raize.

11.02.2017

Sestdien Somijā noslēgušās Eiropas ziemas orientēšanās čempionāta sacensības vidējā distancē. Vīru konkurencē 17. vietā ierindojās Latvijas ziemas orientierists Andris Kivlenieks, savukārt starp jaunietēm labākais rezultāts Elizabetei Ločmelei - 15. vieta.

09.02.2017

Raivo Kivlenieks Somijā notiekošā Eiropas čempionāta garajā distancē šodien izcīnījis augsto 15. vietu.

08.02.2017

(Pievienots Nika Pļaviņa komentārs 09.02.17.)

Ar labiem rezultātiem Latvijas izlases pārstāvji turpina dalību Eiropas čempionātā ziemas orientēšanās sportā, Andrim Kivleniekam un Līgai Valdmanei izcīnot 8. vietu jauktajā stafetē.

07.02.2017

Somijā ar sprinta sacensībām sācies Eiropas čempionāts ziemas orientēšanās sportā pieaugušajiem. Latvijas sportistu vidū labākais sniegums Raivo Kivleniekam - izcīnīta 14. vieta, kas ir viens no visu laiku labākajiem Latvijas sportistu rezultātiem kādā no Eiropas čempionāta individuālajām distancēm.

31.01.2017

Jau nākamajā nedēļā, laikā no 7. līdz 12. februārim, Somijā, Imatrā, norisināsies Eiropas ziemas orientēšanās čempionāts pieaugušajiem un jauniešiem, kā arī Pasaules junioru čempionāts ziemas orientēšanās sportā. No Latvijas uz starptautiskajām sacensībām dosies 17 sportisti.

1.437864780426