LOF valdes kandidāti ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Līksma, Bārbala
25.aprīlis /
IenāktIenāktIenākt

LOF valdes kandidāti

Veicinot LOF valdes vēlēšanu objektīvu un strukturētu norisi, vēlamies jau iepriekš iepazīstināt ar LOF valdes kandidātiem.

Ja arī Tu vēlies pieteikties LOF valdes locekļa amatam vai zini kādu, kurš būtu atbilstošs kandidāts un kuram tas varētu gan patikt, gan padoties, tad sūti pieteikumu līdz 10. martam uz e- pastu lof@lof.lv. Pieteikumā iekļauj savu bildi un atbildes uz diviem jautājumiem:

1) Kāda ir Tava motivācija strādāt LOF valdē?

2) Tava kompetence un stiprās puses, kādu pienesumu vari sniegt LOF valdes darbā un orientēšanās sporta attīstībā Latvijā?

 


 • Normunds Bērziņš

  17.03.2017 | Nav komentāru

       Jau vairākus gadus es esmu palīdzējis federācijai sagatavot sacensību kalendāru. Es esmu palīdzējis daudziem klubiem sacensībās nodrošināt rezultātu veidošanu un iesaistījies dažādu noteikumu izmaiņu veikšanā.

  lasīt vairāk ...
 • Jānis Lazdāns

  27.02.2017 | Nav komentāru

              Mana motivācija strādāt valdē ir vēlme uzlabot un attīstīt mūsu sportu.
              Manas kompitences ir pieredze dažādu sporta pasākumu rīkošanā, karšu zīmēšanā un drukāšanā, rezultātu apstrādes programmās, kā ari profesionālā pieredze mārketinga un reklāmas biznesā. Redzu sevi LOFa mārketinga/mediju un tehniskās komisijas darbā.

  lasīt vairāk ...
 • Ģirts Mamis

  27.02.2017 | Nav komentāru

              Gandrīz visos LOF darbības aspektos iesaistos jau daudzus gadus, esmu atbildīgs par LOF finanšu, saimniecisko un organizatorisko darbību un jautājumu risināšanu. Esmu ilggadējs LOF izpilddirektors un finanšu komisijas loceklis un redzu sevi strādājam šajā amatā arī turpmāk,

  lasīt vairāk ...
 • Matīss Ratnieks

  27.02.2017 | Nav komentāru

              Man patīk orientēšanās, tas ir mans hobijs. Es gribu būt daļa no federācijas, vēlos sniegt savu ieguldījumu, atvēlēt savu laiku turpmāko gadu laikā lielo pasākumu organizēšanā.

  Kā savas stiprās puses uzskatu komunikāciju, sabiedriskās attiecības un projektu veidošanu un realizēšanu.

  lasīt vairāk ...
 • Viesturs Tamužs

  27.02.2017 | Nav komentāru

              Redzu sevī vēlmi un arī iespējas strādāt LOF valdes sastāvā vēl divus nākošos gadus. Mana galvenā motivācija ir piedalīties procesā, kuru sekmīgi esam uzsākuši – orientēšanās sporta attīstīšanā par nozīmīgāko tautas sporta veidu Latvijā. Domāju, ka nākamo divu gadu laikā šis process jau kļūs neatgriezenisks.

              Savukārt, kā savas stiprās puses varu minēt prasmes un pieredzi organizāciju veidošanā un vadīšanā, kā arī stratēģisko redzējumu uz lietām un procesiem.

  lasīt vairāk ...

1.7981169223785