Pieaugušie ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
27.maijs /
IenāktIenāktIenākt
  • 2012

    01.01.2012

    Aicinājums uz padziļinātajiem kinezioloģisko teipu kursiem. 

    2012.gada 14.augusts plkst 18:00-21:00
    Rīgā, Lizuma ielā 1, 3. stāvs

    Kursu dalības maksa*: Veicot priekšapmaksu līdz 11.augustam, Ls 15.00, vēlāk Ls 20.00
    *Cenā iekļauts: darba komplekts (divi kinezioloģiskie teipi + šķēres) un kafijas pauzes.

    Informācija PDF
    Pieteikšanās anketa [Word dokuments]

    Latvijas pieaugušo izlases sastāvs dalībai Pasaules čempionātā Šveicē

    Sievietes:
    Inga Dambe
    Aija Skrastiņa
    Laura Vīķe
     
    Vīrieši:
    Edgars Bertuks
    Mārtiņš Sirmais
    Kalvis Mihailovs
    Andris Jubelis
     
    Rezerve:
    Artūrs Pauliņš (nav lieguma startēt Pasaules studentu čempionātā)

    Izlases krosa rezultāti pēc 11. maija skrējiena.

    Pieaugušo izlases sastāvs startam Baltijas čempionātā: šeit

    08.05.2012 Pieaugušo un junioru izlases kandidātu papildus krosa sacensības

    Piektdien, 11. maijā, 18:30 notiks otrās krosa sacensības Biķerniekos. Sīkāku informāciju par krosu lasiet iepriekšējo sacensību nolikumā.

    Dalībnieki: Latvijas izlašu kandidāti, kas slimības vai traumas gadījumā nevarēja skriet iepriekš.


    25.04.2012 Pieaugušo izlases sastāvs dalībai Eiropas čempionātā Zviedrijā

    Sievietes

    Inga Dambe

    Vīrieši

    Mārtiņš Sirmais
    Edgars Bertuks
    Kalvis Mihailovs
    Artūrs Pauliņš
    Andris Jubelis
    Anatolijs Tarasovs 

    Rezervē: Jānis Kūms


    19.04.2012 Latvijas izlaššu kandidātu krosa rezultāti PDF

    11.04.2012 Pieagušo un junioru izlases kandidātu krosa sacensības PDF 

    Latvijas izlases krosa aplis Biķerniekos.

    14.03.2012 Pieaugušo izlases noteikšana izlases sacensībām 2012. gadā PDF

    Pieaugušo izlases kandidātu saraksts

    Vīrieši Sievietes
    Andris Jubelis
    Anatolijs Tarasovs
    Andris Cāns
    Andris Kivlenieks
    Artjoms Rekuņenko
    Artūrs Pauliņš
    Atis Rešķis
    Daniils Ozoliņš
    Dāvis Sārs
    Didzis Vīksne
    Edgars Bertuks
    Edgars Laķis
    Jānis Krūmiņš
    Jānis Kūms
    Jānis Tamužs
    Kalvis Mihailovs
    Kristaps Jaudzems
    Kristaps Ozoliņš
    Mārtiņš Sirmais
    Raivo Kivlenieks
    Valters Āboliņš
    Viktors Mateičs
    Zigmārs Gailis
    Laura Vīķe
    Aija Skrastiņa
    Elīna Kārkliņa
    Ieva Brice
    Inga Dambe
    Inga Priedīte
    Krista Mihailova
    Kristīne Kokina
    Una Arama
    Zanda Abzalone

    LOF valdes lēmums par Edgara Bernāna atbrīvošanu no Latvijas izlases un LOF izlašu komisijas vadītāja pienākumiem. Informācija šeit.

     

    20.10.2011.

    Eiropas čempionāts Dalarna, Zviedrija 14.- 20. maijs

    Čempionāta mājas lapa.

    Čempionāta programma.

    Čempionāta 2. biļetens.

     

     

     

    Pasaules čempionāts Lozanna, Šveice 14.- 21. jūlijs

    Čempionāta mājas lapa.

    Čempionāta programma.

    Čempionāta 2. biļetens.

     

     

     

     

    Pasaules kausa posmi:

    1. Francija 6.- 7. aprīlis (vidējā un sprinta distance);
    2. Zviedrija 17.- 20. maijs Eiropas čempionāts (sprinta, vidējā un garā distance);
    3. Šveice 23.- 24. jūnijs (vidējā un sprinta distance);
    4. Šveice 14.- 19. jūlijs Pasaules čempionāts (sprinta, vidējā un garā distance);
    5. Norvēģija, Zviedrija, Somija 2.- 8. septembris NOT (4- 5 sacensības, ieskaitot finālsacensības);

    Informācija IOF mājas lapā.

     


0.0846848487854