Juniori ◪ Latvijas Orientēšanās federācija

Vanda, Veneranda, Venija
23.septembris /
IenāktIenāktIenākt
  • Junioru izlases sastāvs startam Baltijas čempionātā

    23.05.2014

    Lietuva, Zarasai, 30-.05.1.06.2014.

    1.Rūdolfs Zērnis                         1. Sandra Grosberga

    2.Mikus Puriņš                            2. Līga Valdmane                            

    3.Daniels Kārkliņš                        3. Marta Jansona

    4. Alvis Reinsons                         4......        

    Izbraukšana atkarībā no situācijas, tā lai varētu līdz 18.00 nokļūt piedāvātajā modeļa starta vietā.

     

    14.05. plkst 18.45  Arkādijas stadionā  visi Junioru izlases kandidāti aicināti piedalīties skriešanas testa pārbaudes skrējienā.

    Vairāk informācijas pieaugušo izlases sadaļā.

    Oskars

  • Latvijas izlases kandidātu  nometne.

    10.03.2014

    14.-16.03.2014.Ventspils, „Piejūras kempings”.

    Nometnē aicināti piedalīties pieaugušo, junioru izlases kandidāti un Latvijas kausa 2013, 1.-3. vietu ieguvēji VS16,18 grupās, kā arī ikviens , kurš sevī saskata vēlmi trenēties un papildināt izlases rindas jaunajā sezonā.

    Naktsmītnes: Ventspils, „Piejūras kempings”

    http://www.camping.ventspils.lv/

    Ēdināšana: Brokastis (kempingā-pašu gatavotas)

    Pusdienas, vakariņas, kafejnīca „Diāna”,Ventspilī, vai arī pašu gatavotas kempingā.

    Programma: (tiks precizēta)

    14.03. ierašanās līdz 18.00 „Piejūras kempingā

    Nakts treniņš, distance, Piejūras kempinga kartē

    15.03.

    10.00. treniņš Jaunupes kartē

    13.00 pusdienas

    15.30 treniņš Cirpstenē

    16.03.

    10.00 Tehnikas treniņš kartē

    13.00 pusdienas

    14.00 aizbraukšana

    Izmaksas, kas saistītas ar nometnes izdevumiem tiek segtas no pārstāvošā kluba vai sportista personīgajiem līdzekļiem.

    Junioru izlases kandidātiem neierašanās nometnē tikai attaisnojošu iemeslu dēļ, iepriekš informējot par radušos situāciju.

    Par savu dalību paziņot līdz 10.03. Oskaram

    oskars9@inbox.lv tel. 29455360

  • JUNIORU IZLASES NOTEIKšANA IZLASES SACENSĪBĀM 2014.gadā

    01.03.2014

     

     

     

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Skaitliskais sastāvs

    1.

    Baltijas čempionāts

    31.05.-01.06.Lietuva,Zarasai

    D20 - 4

    H20 - 4

    2.

    JWOC

    21.07.-28.07.Bulgārija,

    Borovets

    D20 – 4

    H20 – 4(max6)

    3.

    Eiropas Junioru kauss

    3.-6.10.2014,Beļģija,Lommel

    DH20–3 +3

    4.

    Baltijas Junioru kauss

    18.-19.11.Polija,

    DH20 – 5+5

     

     

     

    Plānotās treniņnometnes:

     

    1)      Sezonas sākuma nometne JWOC kandidātiem, Baldone.

     

    2)      Treniņnometne Saldū 3.-5.01.

     

    3)      7.-9.03. pavasara treniņnometne Ventspilī.

     

         2) maijs, treniņnometne Bulgārija (aptuvenie datumi jūnijs)

     

         3) treniņnometne  6.-8.06.Latvija

     

         4) treniņnometne 11.-13.07.Latvija

     

         5) Sezonas noslēgums – treniņnometne novembrī.

     

     

     

    Izlases veidošanas kārtība

     

    BALTIJAS ČEMPIONĀTS

     

    Izlasē iekļauti:

     

    D-20 Līga Valdmane, Sandra Grosberga

     

    H-20 Rūdolfs Zērnis, Mikus Puriņš

     

    Pārējais sastāvs tiek nosaukts pēc atlašu sacensību rezultātiem. Izlases vadītājam, saskaņojot to ar izlašu komisiju,

    ir tiesības vienu sportistu no D-20 un H-20 grupas nosaukt pēc lēmuma.

     

    Atlases sacensības:

     

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Rīgas Kausi

    19.04., Jaunciems

    vidējā

    2.

    Aronas kauss

    26.04., Madonas novads

    vidējā

    3

    Latvijas čempionāts

    10.05.Aizpute,Aizputes n.

    sprints

    4.

    Latvijas čempionāts

    11.05.Kalvene,Aizputes n.

    garā

    5.

    Rīgas čempionāts

    17.05.Baldone

    garā

     

     

     

    Ieskaita 3 labākos koeficientus no 5 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

     

     JWOC

     

    LOF budžeta līdzekļi dalībai JWOC plānoti- 3gb.D20+3gb.H20 junioru daļējai apmaksai, 4-6 sportistam

    tiek dota iespēja startēt par kluba, sponsoru, pašvaldības vai personīgajiem līdzekļiem

     

    Mērķi: noteikt spēcīgāko sastāvu startam JWOC,

     

    Plānotais rezultāts: 1. – 25.vieta individuālajās distancēs un 1.-10.vieta stafetē.

     

    Pamatojoties uz sasniegtajiem rezultātiem un plānveidīgo gatavošanos izlases sastāvā bez atlasēm iekļauti Rūdolfs Zērnis, Mikus Puriņš, Līga Valdmane, Sandra Grosberga.

     

    Sastāvs: D 20 – ne vairāk kā 4 sportistes (L.Valdmane, S.Grosberga,+ 2 pēc atlašu rezultātiem)

     

    H-20 – ne vairāk kā 6 sportisti (R.Zērnis, M.Puriņš,+ 2 pēc atlašu rezultātiem,5-6  sportists pēc izlašu komisijas lēmuma).

     

    Junioriem, kuri pretendē uz izlasi atlašu koeficientu summa 3 startos nedrīkst būt mazāka par 270p.

     

     Sportistiem, kuri nosaukti dalībai JWOC bez atlasēm jāuzrāda augstvērtīgs rezultāts kādā no kontrolstartiem – Rīgas kausi (1.-3.vieta), Aronas kauss (vidējā vai garā distance 1.-3.vieta), „Silva leage” sacensībās Zviedrijā..1-25.vieta), Latvijas čempionāts, (1-3v.),Baltijas čempionāts (1.-6.v.)

     

    Atlases sacensības JWOC izlases kandidātiem:

     

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Rīgas Kausi

    19.04., Jaunciems

    vidējā

    2.

    Aronas kauss

    26.04., Madonas novads

    vidējā

    3

    Latvijas čempionāts

    10.05.Aizpute,Aizputes nov.

    sprints

    4.

    Latvijas čempionāts

    11.05.Kalvene,Aizputes nov.

    garā

    5.

    Rīgas čempionāts

    17.05.Baldone

    garā

     

     

     

    Ieskaita 3 labākos koeficientus no 5 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks/dalībnieka laiku.

     

     

     

    Ieteicamie fizisko normatīvu rādītāji Junioru izlases kandidātiem

     

     

     

    Nr.

    Distance

    Juniores

    Juniori

    1.

    2000 m telpās

    8:15

    6:30

    2.

    3000 m telpās

    13:15

    9:45

    3.

    5000 m telpās

    -

    18:50

    4.

    Kross 4 km

    17:20

    -

    5.

    Kross 8 km

    -

    30:00

     

     

     

    Junioru izlases kandidātiem nepieciešams piedalīties oficiālajā orientieristu krosā (Juniores – 4 km, juniori – 8 km) Biķernieku mežā, vai arī  kādās no oficiālām novada, reģiona vai Latvijas sacensībās v/a vai krosā.

     

    Ja sportistam objektīvu pamatotu iemeslu dēļ nav bijusi iespēja savākt nepieciešamo atlašu skaitu vai piedalīties krosa testa sacensībās, izlases vadītājam ir tiesības nosaukt sportistu izlases sastāvā, pamatojot savu lēmumu, apstiprinātā skaitliskā sastāva robežās, kā arī - tiesības mainīt  dalībnieku skaitlisko sastāvu noteiktajās robežās.

     

    Ja kāds no nosauktajiem sportistiem nevar startēt JWOC, viņa vietā var tikt nosaukts cits sportists, ja ir izpildījis atlases kritērijus.

     

    Sportista uzrādītais rezultāts Baltijas čempionātā, ir noteicošais lēmuma pieņemšanā, sastādot izlases sastāvu JWOC.

     

     

     

    EJC

     

    Izlases sastāvu apstiprina Izlašu komisija, ņemot vērā sportista uzrādītos rezultātus sezonā.

     

     

     

    BJC

     

    Izlasē iekļauti:

     

    D-20 Līga Valdmane, Sandra Grosberga

     

    H-20 Rūdolfs Zērnis, Mikus Puriņš

     

          Pārējo sastāvu nosauc:

     

    -         pēc atlašu sacensību rezultātiem (D-20 2 sportistes, H-20 2 sportisti)

     

    -         pa vienam sportistam D-20 un H-20 pēc LOF izlašu komisijas lēmuma

     

    Ja kāds no nosauktajiem sportistiem nevar startēt BJC, viņa vietā var tikt nosaukts cits sportists, ja ir izpildījis atlases kritērijus.

     

    Atlases sacensības:

     

    Nr.

    Sacensības

    Datums, vieta

    Distance

    1.

    Malienas kauss

    16.08., Alūksne

    Vidējā

    2.

    Latvijas čempionāts

    6.09., Jēkabpils

    Vidējā

    3.

    Cēsu rudens

    20.09., Cēsis

    Garā

     

     

     

    Ieskaita 2 labākos koeficientus no 3 atlases sacensībām – 100 x uzvarētāja laiks / dalībnieka laiku.

     

     

     

    Prasības  izlases kandidātiem uz JWOC

     

    1.Sagatavot kopējo individuālo sagatavošanās plānu uz JWOC līdz 30.12.2013.

     

    2.Informēt par plāna realizāciju un atskaitīties par kopējo treniņa darba apjomu.(katru mēnesi).

     

    3. Izlases sportistiem (kandidātiem) līdz 1.05. Izlases vadītājam jāiesniedz sporta ārsta slēdziens par veselības stāvokli  - analīžu un kompleksā slodzes testa rezultātus

     

     4. Izlases sportista (kandidāta) pienākums ir savlaicīgi informēt izlases vadītāju par jebkurām veselības problēmām vai lēmumu nepiedalīties kādās no sacensībām, kurās viņš ir apstiprināts komandas sastāvā.

     

    5. Par izlases sportistu (kandidātu) lietoto medikamentu, uztura bagātinātāju atbilstību WADA noteiktajām prasībām,  atbild paši izlases kandidāti un viņu personīgie treneri.

     

    6. Izlases sportistam (kandidātam), jāpiedalās atlases sacensībās un kopējos organizētajos izlases pasākumos.

     

    7. Izlases sportistiem (kandidātiem) ikdienā jāievēro sportiskie principi, prasības, ētika, ar savu uzvedību jāattaisno sava atbilstība valsts izlasei.

     

    8. Izlases kandidāts apņemas ievērot izlases veidošanas kārtību, pēc iekļūšanas  izlases sastāvā slēdz rakstisku vienošanos ar LOF.

     

     

     

    Lēmumus par izlases sastāvu pieņem izlases vadītājs, saskaņojot tos ar LOF izlašu komisiju. Izlases sastāvu apstiprina LOF valde.

     

     

     

    Junioru izlases vadītājs Oskars Zērnis

     

    e-pasts: oskars9@inbox.lv

     

    Tel.nr. 29455360

     

     

  • Pieaugušo –Junioru izlases nometne

    01.01.2014

    Pieaugušo –Junioru izlases nometne.

    03.-05.01.2014. Saldus

    Nometnē aicināti piedalīties Pieaugušo –junioru izlases kandidāti un ,kā arī ikviens ,

    kurš sevī saskata vēlmi trenēties un papildināt izlases rindas jaunajā sezonā.

    Naktsmītnes: Jaunieši centra viesnīcā Saldū (3Ls par nakti, gultas veļa, virtuve,duša)

    Ēdināšana: Iespēja pagatavot pašiem viesnīcā, vai arī Saldus kafejnīcās.

    Programma:

    Karte:

    http://balticmaps.eu/?lang=lv&draw_hash=xxqnbg&centerx=408096&centery=6281034&zoom=1&layer=orto&ls=o

    Programma:
    3.01.
    12.00 distance- Pokaiņos (pa ceļam no Rīgas, pagr. Kaķeniekos)
    17.00 nakts sprinta stafetes Līkajā mežā
    4.01.
    10.00 Intervāli ar karti Kalnsētas parkā(VFS vingr. apvidū)+ Telpu-O,baseins
    17.00 Nakts O treniņš Skrundas kartē.
    5.01.
    Skrējiens "Apkārt Cieceres ezeram" 27km( iespējams arī 18km)
    (sauna)

    Var ierasties arī ar autobusu no Rīgas , uz vietas transportu noorganizēšu..
    Par savu dalību paziņot līdz 01.01. 2014.

    Oskaram

    oskars9@inbox.lv tel. 29455360

0.027910947799683